Uyumlamalarda sıralama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ziruzeber

Kayıtlı Üye
İş
editör
Konuyla ilgili duyurularda; "bu çalışmaya daha önce şuna şuna katılmış olanlar katılabilecektir" gibi açıklamalar getiriliyor.
Zamanla mümkün olan tüm uyumlamaları deneyimlemek isteyen biri için (misal ben! :cowboy:) izlenmesi gereken bir dizilim söz konusu mudur? Öyleyse bu nasıl olmaktadır?
Sevgi ve ışıklayım.. Siz de öyle olun.. ;)

bendekiben

Elit Üye
Bu sıralamayı sınıflar olarak düşünelim eğer siz ilkokula 3.sınıftan başlarsanız 1.sınıfta öğrenmeniz gereken bilgileri öğrenmediğiniz için 3.sınıf seviyesindeki bilgileri almanızda olanaksız olur.Buna en basit olarak basamakda diyebiliriz siz çıkmak istediğiniz bir yere en alttaki basmağı kullanarak çıkmak yerine birden 5 basamağa sıçramanızın imkansızlığını örnek verebilirim.Çakra çalışması sizin daha sonraki uyumlamalarınızda enerji alımına açık halde olmanızı sağlar.Blokajlı çakra size gönderilen enerjinin ulaşmasını engeller.Bütün çalışmalarda ilk saffada temizlik ve altyapı daha sonra asıl uygulamalara geçilir.Işığınız daim olsun.Sevgiyle....

ziruzeber

Kayıtlı Üye
İş
editör
bendekiben çok teşekkür ediyorum açıklaman için.
Yalnız eksik ifade ettim sanırım;
daha çok "aura- durugörü- çakra" gibi farklı başlıklardaki çalışmalar arasında bir sıralamayı sormaya çalışıyordum.
Sevgiler..

alin

Kayıtlı Üye
Şu an için aura çalışmasının sonuncusu cuma günü yapılacak ve 7 ocakta şifa çalışmasına geçilecektir. Sonrasında 2. grup çalışmaları başladığında, İlk önce bendekiben'in de belirttiği gibi basamaklar takip edilecektir. Önce blokajları temizleme adına, çakralarımızın önemi nedeniyle, çakra çalışması yapılmaktadır. Çakralarda blokajlar olduğunda, diğer çalışmalar da anlamsız olacaktır. Sonrasında aura çalışması yapılacaktır. Çakra ve aura birbirini takip eden çalışmalardır. Şifa çalışması da nadir bulunan bir çalışma olup, çakra-aura-şifa olarak bütünlenecektir.

Duru görü çalışmaları ise onlardan bağımsız düşünülebilir. Kişilerin duru görü yetileri gelişimi üzerinedir. Diğer çalışmaları almadan da şartları sağlayan ve kabul edilen üyeler katılabilir.

Sevgiyle...

ziruzeber

Kayıtlı Üye
İş
editör
Şu an için aura çalışmasının sonuncusu cuma günü yapılacak ve 7 ocakta şifa çalışmasına geçilecektir. Sonrasında 2. grup çalışmaları başladığında, İlk önce bendekiben'in de belirttiği gibi basamaklar takip edilecektir. Önce blokajları temizleme adına, çakralarımızın önemi nedeniyle, çakra çalışması yapılmaktadır. Çakralarda blokajlar olduğunda, diğer çalışmalar da anlamsız olacaktır. Sonrasında aura çalışması yapılacaktır. Çakra ve aura birbirini takip eden çalışmalardır. Şifa çalışması da nadir bulunan bir çalışma olup, çakra-aura-şifa olarak bütünlenecektir.

Duru görü çalışmaları ise onlardan bağımsız düşünülebilir. Kişilerin duru görü yetileri gelişimi üzerinedir. Diğer çalışmaları almadan da şartları sağlayan ve kabul edilen üyeler katılabilir.

Sevgiyle...
Bir sonraki soruma kadar dindim, yatıştım :) teşekkürler alin..
Sevgiyle ;)

ikbal1505

Guest
İlk çalışma, çakra çalışmasıdır. Çakra çalışmasına katılmayan aura çalışmasına katılamaz. Sonra aura çalışması gelir. Aura çalışmasına katılmayan, şifa inisiyasyonuna katılamaz. Yani özetleyecek olursak, çakra>aura>şifacılık inisiyasyonu sırayla yapılan çalışmalardır. Çakra için 300 rep puanı, aura için 600 rep puanı ve vizyon için 400 rep puanı gerekmektedir. Sevgiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...