Üniversite sınavı öncesi yardım!!!

Watewicca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar üniversite sınavına çok az bir süre kaldı malumunuz stres ve sınavda kolaylık için önerebiliceğiniz bir uygulama var mı

DemirBey

Kayıtlı Üye
Stresiniz için meditasyon ve olumlamalar yapabilirsiniz sınav zamanına kadar aksatmadan devam ettirirseniz faydası olacağını düşünüyorum

D

DAİMON

Müslümansan öncelikle çalışmış olman kaydıyla sana hemen bir ayet tavsiye edebilirim. Emeklerinin karşılığını alırsın biiznillah
Kuran da Saff suresi 13.ayetindeki iki ط duragı arasındaki
نَصْرٌ مِنَ اللّٰهِ وَفَتْحٌ قَر۪يبٌۜ yazılı kısmı hergün 340 defa suya oku, iç.
Anlamı: Allah'tan yardım, zafer ve yakın zamanda bir fetih gerçekleşecektir.

Başarılar.

Watewicca

Kayıtlı Üye
Müslümansan öncelikle çalışmış olman kaydıyla sana hemen bir ayet tavsiye edebilirim. Emeklerinin karşılığını alırsın biiznillah
نَصْرٌ مِنَ اللّٰهِ وَفَتْحٌ قَر۪يبٌۜ yazılı kısmı hergün 340 defa suya oku, iç.

Başarılar.
Cok tesekkur ederim

Watewicca

Kayıtlı Üye
Stresiniz için meditasyon ve olumlamalar yapabilirsiniz sınav zamanına kadar aksatmadan devam ettirirseniz faydası olacağını düşünüyorum
Kundalini yoga yapıyorum , zaman zaman olumlama da yapıyorum önerdiğiniz bir meditasyon var mı

Watewicca

Kayıtlı Üye

Başarılar.
Arapça okuyamıyorum eğer kısmı bana çevirir ya da link paylaşırsanız mutlu olurum

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Bol bol meditasyon yapmanı öneririm. Yoga yap ve bir de pozitif düşüncelerle sar kendini. Tarot kartlarına sahipsen tarot açabilirsin. Her gün biraz tütsü yak, bu beni rahatlatıyor seni de rahatlatabilir. Ayrıca yeme- içme şekline dikkat et. Uyku düzenini sağla.

Watewicca

Kayıtlı Üye
Bol bol meditasyon yapmanı öneririm. Yoga yap ve bir de pozitif düşüncelerle sar kendini. Tarot kartlarına sahipsen tarot açabilirsin. Her gün biraz tütsü yak, bu beni rahatlatıyor seni de rahatlatabilir. Ayrıca yeme- içme şekline dikkat et. Uyku düzenini sağla.
Tarot kartlarına sahibim ve önerilerinizi dikkate alicam çok teşekkürler

Watewicca

Kayıtlı Üye
Tütsü olarak ne kullanıyorsunuz

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Rahatlamak istiyorsan nane ve lavanta tütsülerini yakabilirsin. Arınmak amaçlı ise çörek otu tütsüsü kullanabilirsin. Ben daha çok meditation ve anti tobacco ya da anti estres kullanıyorum ancak yerine göre size yukarıda verdiklerim daha iyi gelecektir.

Watewicca

Kayıtlı Üye
Rahatlamak istiyorsan nane ve lavanta tütsülerini yakabilirsin. Arınmak amaçlı ise çörek otu tütsüsü kullanabilirsin. Ben daha çok meditation ve anti tobacco ya da anti estres kullanıyorum ancak yerine göre size yukarıda verdiklerim daha iyi gelecektir.
Tekrardan teşekkürler çok yardımcı oldunuz

[XTR] Similar Threads