Tersi oluyor ?

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Düşündüğüm kafamdan geçirdiğim ufak canlandırdığım şeylerin hep tersi olduğunu farkettim.Bu farkedişten sonra hayal kurmaya çekinir oldum.bu bazen iyi de olabilirama nasıl yönetmem gerektiğini şaşırdım.Örnek vermem gerekirse telefonda arkadaşım sigarası kalmadığını gelince ona sigara almamı söylüyor. Almak istemiyorum ama onu kıramadığımdan da almak zorunda kaldığımı duşunuyorum.geldiği anı parayı verdiğim anı düşünüyorum.daha sonra o geliyor ve elinde sigarayı goruyorum.arkadası ona sigara paketi vermiş ve benim almama gerek kalmıyor.başka bir zaman bir yere gidiyoruz motorsikletle geziyoruz bir yere götüreceğini söylüyor dolar kala hayal ediyorum oraya gittiğimizi orda oturcagimizi ve yol da çıkıcak yer olmadığı oraya gitmiyoruz.bunun gibi birçok senaryo.Yani anliycaginiz hayal ettiklerim bir şekilde tersi oluyor.Neden böylr ? Szce bakılabilir?

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Telefonumun klavyesinde sorun olduğu için hatalarımdan dolayı kusura bakmayın

Ü

Üye silindi 58480

Kendinizi evrene uyunlamanız gerekirken, evrenin size hizmet etmesi gerektiği yanılgısına kapılmışsınız.

Böyle olursa sürekli aksaklık çıkar. Daha önemli olaylar ve aksamalar oluşur ve o klasik sinir krizlerine girersiniz. Suçlu arar hangi faktörün suçlu olduğuna da karar veremez ve gücünüzün yettiğini suçlu çıkarırsınız.

Tabi size demiyorum genel yazıyorum.
Biraz oluruna bırakın ve sürprizlere açık olun hepsi bu. Gerektiği gibi açık kapılar bırakırsanız en olmaz olayların arasından bile özel gelişmele ile sıyrılmayı da başarabilirsiniz. Hepsi ruhsal frekans meselesi. Kendi içinizi nerelerinize kadar fetedebildiğinize göre değişir.

İnsan daha kendisini tanıyan bir varlık olmayı başaramamıştır. Herşeyin altında bu çıkıyor,

Gecemsi

Kayıtlı Üye
Ne yapmam gerektiğini sordum.Ama açıklayıcı bir yorum yok.Bilgisi olan deneyimleyen var mı?

erzurumboy25

Kayıtlı Üye
Kendimi bildim bileli benimde aynı şeyler başıma geliyor.. Ne düşünsem tersi oluyor ..düşünmekten korkar oldum..Nasıl bi enerji nasıl yönlendirecem bilemedim...

Siriusalpha

Kayıtlı Üye
Tam tersini düşün?
Örneğin: istediğin işe girdiğini imgelerken " iki tane is yeri seni görüşmeye çağırdığını ve kararsız kaldığını " imgelemeyi dene. Felaket senaryosunu çok zora sokmucak şekilde sen zihninde yarat