Termagant

termagant

Kayıtlı Üye
Rüyamda, çok sevdiğim ama ayrıldığım sevgilimle, onun en yakın arkadaşının benim için kavga ettiğini gördüm.Ben ikisine de bağırıp, kızıp, ağlayıp arkamı dönüp ordan uzaklaştım..İkiside peşimden geldi onlara birşey kanıtladım, böyle benim suçum yok yalan bunlar dercesine. Ve kanıtlayabildimde.Uzaklaştım yanlarından. Ama bir anlam veremedim rüyama :S

(Konu açamamıştım, bir sorun vardı, düzeltildi. Teşekkür ederim.)

termagant

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Rüya yorumu yapacakmısınız peki?

Saygılar, sevgiler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu rüyada bir yorum yapılmaz ...bu bilinçaltınıza yerleşmiş gereksiz şeylerdir...Belli ki zamanında çok üzülmüşsünüz ya da unutulması gerekirken siz ısrarla bu konu üzerine takılıp kaldınız , gerekmediği kadar çok düşünüp üzüldünüz . Öyle davranışlarımız olunca , bilinçaltımızı "çöplük" haline getiriyorum . Olayı atlattıktan sonra bu sefer bilinçaltı bizleri rahatsız etmeye başlar . Bu yüzden herşeyi kararında tutmakta fayda var. Onları affedin ve özgür bırakın :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın
Amethyst

termagant

Kayıtlı Üye
Bu rüyada bir yorum yapılmaz ...bu bilinçaltınıza yerleşmiş gereksiz şeylerdir...Belli ki zamanında çok üzülmüşsünüz ya da unutulması gerekirken siz ısrarla bu konu üzerine takılıp kaldınız , gerekmediği kadar çok düşünüp üzüldünüz . Öyle davranışlarımız olunca , bilinçaltımızı "çöplük" haline getiriyorum . Olayı atlattıktan sonra bu sefer bilinçaltı bizleri rahatsız etmeye başlar . Bu yüzden herşeyi kararında tutmakta fayda var. Onları affedin ve özgür bırakın :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın
Amethyst

Çok teşekkür ederim... Evet aklıma takılıp kalan olumsuz düşüncelerim var, ne yapsam atamıyorum onları. Sanırım bu yüzden.. Önerebileceğiniz etkili bir çözüm varmı:oops: