Telepati öğrenmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Miniiik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar telepati yapmayı öğrenmem gerek. Bilen biri bana yardım ederse sevinirim? :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Forumda onlarca belki yüzlerce konu var. Arama yaparak o konulara ulaşbilirsiniz.

Miniiik

Kayıtlı Üye
Hepsini okudum fakat belirli bir yöntem verilmemiş. Her kafadan bir ses.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Tabi öğrenebilirsiniz. Meditasyon yapar mısınız bilmiyorum ama mutlaka yapın. Daha sonra düzenli olarak çalışmalarınıza başlayın. Bir de böyle gerek cümlelerini kullanmanın altından sanki ego ve acelecilik çıkacakmış gibi geliyor. Beklentisiz çalışın. Başarı elbette gelecektir tabi sizde ne kadar yetenek var bilemem. Bunu da siz anlayabilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Belirli bir yöntem olmayışı başlanıcak bir nokta olmadığı anlamına gelmez.
Bu konuda onlarca cevap verildi araştırırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gerekenler

-Nefes egzersizleri

-Meditasyın

Ek olarak çakralarınızı da düzene sokmanız gerekir sitemizde bulunan çakralar bölümünü okumanız gerekir.
Bu konularda yazılan yazılar verilmiş tavsiyeler pisişik yeteneklerinizede etki edicektir bu sebepten meditasyon bölümünü çakralar bölümünü bol bol okumanızı tavsiye ederim.

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Telepatinin aslında her insanda bir miktar bulunan bir yetenek olduğu düşünülürse pek çok yöntem bulabilirsiniz. Yare-i Yarim'in söylediklerine ek olarak günlük hayatta insanı tanıyarak işe başlayabilirsiniz mesela. İnsanların olaylara tepkilerini, bakış açılarını, düşünme tarzlarını. Mimiklerini bile inceleyin. İyi biz gözlemci olmanız gerek. Zaten zamanla insanların olaylara nasıl tepki vereceğini anlamaya başlayacaksınız. Bir göz hareketinden ne düşündüğünü tahmin eder hale geleceksiniz. Bu dediklerim telepati yeteneğini geliştirmekte yararlı olmazsa eğer, hiç değilse insan sarrafı olmaya yaklaşırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...