Telekinezide İleri Teknik Nedir?

bilgiak

Kayıtlı Üye
Döndürmeyi başardıktan sonra Farklı ortamlarda döndürmeyi denedim. Tam başarılı olamadım. Bu orta düzey. Başarana kadar çalışacağım. Peki ya bundan sonraki düzey: ileri düzey nasıl olabilir? Bütün fikirlerinizi belirtiniz gerekirse seviyelendiriririm. Böyle çalışmak daha sağlıklı. Bütün cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :driving: : )

Sennin

Kayıtlı Üye
Sitede cam buğulandırma görmüştüm bi arkadaşımız yazmıştı.Telekinezide ileri teknik olarak ama siz yinede iyice bi araştırın derim tam emin değilim çünkü :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Tamam eğer kağıdı çeviriyorsan, pipeti de çevirirsin daha hızlandır ve cam kase içinde falan yap .Başarılı olduktan sonra elementleri bükmeyi öğren, mesela mum ateşini yükselt.
Onları da kısa sürede başardıktan sonra, kibrit kutusu bul onu hareket ettir. Sonra da git bir bankaya kilitleri sıvıya çevirerek aç ve parayı al bana getir. :)

bilgiak

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar adam lazımsa bende gelebilirim :) biyokinezide iyiyimde hızlı koşma filan :) hatta göz rengi ve deri rengini bile değiştiririm bak iyi saklanırız :)
:cheers2: Bukalemun misali. :))

Her neyse. Bundan ilerisi galiba cam fanus içerisinde döndürmedir. Ondan sonra farkı teknikler. :)

Bu arada ileri düzeye geçince GM üyelerine özel ders ders telekinezi vereceğim. :)