Tehlikesi var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darxoul

Kayıtlı Üye
Gizlimabet ailesi öncelikle merhaba size soracağım soru şu;
Ben psişik yeteneklere başlamak istiyorum ama tedirgin olduğumdan başlamayamıyorum .Eğer geliştirirsem beni bekleyen tehlikeler var mı ? Bir kaç sitede okudum ama güvenemedim .
Şimdiden Teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Psişik yetenek deyince aklımıza onlarca başık geliyor.Hangisini geliştirmek istiyorsunuz ? Yada hangisine tecrübe yada yeteneğiniz var ?

darxoul

Kayıtlı Üye
Durugörü yeteneğim olduğunu sanıyorum ve test edeceğim.Telekinezi de yapmayı düşünüyorum.

AJA

Elit Üye
Durugörü ve telekinezi ile forumda çok konu var.Onları tek tek okuyarak daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

darxoul

Kayıtlı Üye
Tehlike hakkinda bilgi yok ben bunu bilmek istiyorum başka sitelerde var ama güvenemedim. :D

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Her iş gibi tehlike sana bağlı birşey. Gidip de varlıklara bulaşayım,hava yapayım,çıkar sağlayayım dersen tehlikesi var elbette ancak kendini geliştirmek maksadıyla yaparsan bir tehlikesi olmaz.

darxoul

Kayıtlı Üye
Teşekkürler .Peki insanlar üzerinde herhangi bi psişik yetenek kullanmak tehlikeli midir ? (Örnk:istediğimizi yaptırmak veya zihin okumak gibi) :D

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Teşekkürler .Peki insanlar üzerinde herhangi bi psişik yetenek kullanmak tehlikeli midir ? (Örnk:istediğimizi yaptırmak veya zihin okumak gibi) :D

İstediğini yaptırtamazsın hiç bir insana bu sadece filmlerde olur. Zihin okumanın bir zararı yok tabi okuyabilirsen. Ben tam anlamıyla zihin okuyan 1 kişi görmedim.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bir insan bir duyusunu kaybettiğinde diğer duyuları güçlenir mesela sağırların hafızaları diğerlerinden daha kuvvetlidir mesela körlerin altıncı hisleri diğerlerinden daha gelişmiştir bunun tamterside bir duyu daha edindiğimizde veya önceden olmayan bir yeti elde ettiğimizde diğer duyularımızda olması muhtemel zayıflamalar söz konusudur her zaman böyle bir risk vardır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gizlimabet ailesi öncelikle merhaba size soracağım soru şu;
Ben psişik yeteneklere başlamak istiyorum ama tedirgin olduğumdan başlamayamıyorum .Eğer geliştirirsem beni bekleyen tehlikeler var mı ? Bir kaç sitede okudum ama güvenemedim .
Şimdiden Teşekkürler.
Yumurta kırarken bile tedirgin başlarsanız o yumurtalar tava dışında her yere dökülür. Belki biraz da bu sebepten doğuştan gelen bir takım aktif yetenekler hariç insanlar bu yetenekleri geliştirmekte başarısız olabiliyorlar.
Öncelikle ben bir rahatsızlık veya anomali yoksa bütün insanların duru görü, telepati ve şifa yeteneği ile doğduğunu düşünüyorum. Belki az belki çok ne kadar aktif olduğu ayrı bir konu. Doğal bir parçanızı uyandırdığınızı düşünerek rahatlamanız iyi bir başlangıç olabilir. Ne yaptığınızı bildikten sonra biraz da sağ duyulu olursanız bir tehlikesi yok. Düşünmek gibi bir şey bu, veya bir süre sonra böyle oluyor.
Disiplinli olun, rahat olun ama ciddiyeti elden bırakmayın, kişisel çıkarlarınızı bir yana bırakın, meselenin bir güç elde etmek değil, diğer insanlarla ve tüm evrenle ahenk oluşturma çabası olduğunu idrak edin. Başarılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
5
Görüntüleme
512
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
691
Üye silindi 70925
Ü