Tarot Majisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Love Story

Kayıtlı Üye
Öncelikler Merheba :)

Sitede bir araştırma yapıyordum sevgi ve aşk üzerine Tarot Majisi dikkatimi çekti.Denemeye kararlıyım fakat anlamadığım nokta şu kartların üzerine resimleri görünür şekilde mi yerleştiriceğiz orada takıldım.Çember açmak gerekli mi bu konuda şüpheliyim çember açmak her majide geçerli mi koruma felan gerektiriyor mu yani cadı veya büyücü değilim ama sezgilerime güveniyorum ve yapmakta bir sakınca var mı yani daha tecrübesizim ve bana bu çok basit geldi denersem bir sıkını yaşar mıyım.Şimdiden eşekkürler.

Keira

Moderator
Sorunuzun cevabını kendiniz vermişsiniz zaten. Majisyen değilsin, büyü hakkında bilginiz çok, daha çember açılıp açılmadığını, açılırsa nasıl olacağını bilmiyorsunuz, hiçbir deneyiminiz yok, araştırmanız yok.

Love Story

Kayıtlı Üye
Çok bilgisi olmayan insanlarda büyü yapabiliyor annemin iş yerindeki bir kadın bir sürü muska yapmış ve sizin kadar ileri düzeyde bilgisi yok. İnanmanin gücü diye okudum hep.Kusura bakmayın yanlış anlamayın lütfen sadece öğrenmek istiyorum ve hayal kırıklığı çok yordu bende bişeyler yapmak istiyorum neye elime attiysam ters gitti başarızlık çok kötü bir duygu.

Keira

Moderator
O kişi çok inanarak yaptığı için evren bir şekilde olmasını sağlamıştır. Tarot majisi kolay bir işlem değildir, bütün majiler kolay değildir aslında. O yüzden size tavsiyem maji yerine, evrene yönelin. Evrenden isteyin, olumlamalar yapın. İnanarak yaptığınız, söylediğiniz her şey gerçekleşir. Sitede olumlamalar ve kuantum hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...