Tarot baktırırken yaşadığım ilginç olay

bilmemkimim

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba Tarot baktırırken yaşadığım olayı anlatmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Dün gece saatlerinde birine tarot baktırdım sesli bir şekilde.
Attığı sesleri dinliyordum son sese geçtim sesi açtığımda nasıl tarif ederim bilmiyorum örnek vermem gerekirse dabbe vb filmlerdeki cin sesi şeklinde kaba erkek sesi korkutucu ürkütücü bir ses çıktı sesi hemen o anki şok ve korku ile kapadım sonrasında defalarca dinledim sesi ama ses normal bir şekilde kızın sesiydi bir daha duyamadım o sesi zaten telefondan kaynaklı bir sorun diye kendimi inandırmaya çalıştım ama böylesine ürpertici ve korkutucu bir ses ilk defa duydum o sesi duymam ile tüm vücudum garip bir şekilde karıncalandı zaten bu yaşadığım nedir tarot bakıcısına durumu anlattım buna cevap vermek istemediğini söyledi fikirleriniz neler

moonse

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba Tarot baktırırken yaşadığım olayı anlatmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Attığı sesleri dinliyordum son sese geçtim sesi açtığımda nasıl tarif ederim bilmiyorum örnek vermem gerekirse dabbe vb filmlerdeki cin sesi şeklinde kaba erkek sesi korkutucu ürkütücü bir ses çıktı sesi hemen o anki şok ve korku ile kapadım sonrasında defalarca dinledim sesi ama ses normal bir şekilde kızın sesiydi bir daha duyamadım o sesi zaten telefondan kaynaklı bir sorun diye kendimi inandırmaya çalıştım ama böylesine ürpertici ve korkutucu bir ses ilk defa duydum o sesi duymam ile tüm vücudum garip bir şekilde karıncalandı zaten bu yaşadığım nedir tarot bakıcısına durumu anlattım buna cevap vermek istemediğini söyledi fikirleriniz neler
Merhabalar bazen telefondan òyle sesler gelebiliyor nadirde olsa.. tarot bir bilinçaltı okumasidir yani korkmanizi gerektiren bir durum olduğunu zannetmiyorum.. ama parapsikoloji sitesindesiniz başka şeyler merak edip deneyip çektiyseniz onu bilemem ama tarotla alakası yok sanırım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhabalar bazen telefondan òyle sesler gelebiliyor nadirde olsa.. tarot bir bilinçaltı okumasidir yani korkmanizi gerektiren bir durum olduğunu zannetmiyorum.. ama parapsikoloji sitesindesiniz başka şeyler merak edip deneyip çektiyseniz onu bilemem ama tarotla alakası yok sanırım
Varlıkla fal bakanlar da var.. bir tanesine gitmiştim varlıkla baktığını söylememişti ama anlaşılıyordu odasında ayna vardı.

outfall

Kayıtlı Üye
Varlıkla fal bakanlar da var.. bir tanesine gitmiştim varlıkla baktığını söylememişti ama anlaşılıyordu odasında ayna vardı.
Peki varlıklarla bakıp bunun farkında olmayanlar da var mı? Tanıdığım biri çok iyi kahve falı bakıyor ancak falları çıktığı için korkup uzun süre bakmadığı oluyor. Herhangi bir varlık teması olduğunu hiç söylemedi.

Alakan

Kayıtlı Üye
Beni de böyle birinin varlığı rahatsız etmişti. Arkadaş ısrarıyla gittim kahve ve Tarot bakacak diye. Karşısına otururken hissettim. O da hissettiğimi fark etti. Tedirgin olma sana bir zararı olmaz sen zaten alışkınsın niye gerildin gibi bir şeyler söylemişti. Kullanmadı falda araçları bu olay olunca fakat sonrasında varlığı beni haftalarca rahatsız etti.

Konuyu açan arkadaş sana Tarot ile bakacağım denilip Tarot hiç kullanılmamış olabilir. Onun haricinde Tarot kartlarından böyle musallat gelmez arkadaşların dediği gibi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Peki varlıklarla bakıp bunun farkında olmayanlar da var mı? Tanıdığım biri çok iyi kahve falı bakıyor ancak falları çıktığı için korkup uzun süre bakmadığı oluyor. Herhangi bir varlık teması olduğunu hiç söylemedi.
Vardır belki varlık fal için gelmemiştir ama fal bakarken de yardımı olabilir

nurumm

Kayıtlı Üye
Vardır belki varlık fal için gelmemiştir ama fal bakarken de yardımı olabilir
@Rhea yoktur diyorum o kadar net :) karşılarına geçip gayet güzel görünüyorlar ve kasıtlı çağırıyorlar zaten.Tarot falı hele ki yada deste falları kart falları varlıkla asla çalışmaz.eğer öyle olsa herhangi bi yerde kartı sen açıyorsun yorumunu başkası başka yerde sana yapabiliyor tarotçular desteciler.Olsa bana olurdu :) bi ara katinayla yatıp katinayla kalkıyordum.
Birinde de benim başıma geldi kahve faı bakacak diye gittik bizim yönümüzü cama ters verdirdi bakan arkadas o tarafa oturmayın böyle diye sonradan anladım kendisi de cama bakıp bakıp sorduğum soruyu yanıtlamıştı. Sadece günceli konusmuştu mesela geleceğe dair bişey söylememişti.Varlıklar geleceğe dair bişey de söylemiyor falı,astrolojiyi yiyip yutanlar geleceğe dair kehanetleri oluyor.

moonse

Kayıtlı Üye
Beni de böyle birinin varlığı rahatsız etmişti. Arkadaş ısrarıyla gittim kahve ve Tarot bakacak diye. Karşısına otururken hissettim. O da hissettiğimi fark etti. Tedirgin olma sana bir zararı olmaz sen zaten alışkınsın niye gerildin gibi bir şeyler söylemişti. Kullanmadı falda araçları bu olay olunca fakat sonrasında varlığı beni haftalarca rahatsız etti.

Konuyu açan arkadaş sana Tarot ile bakacağım denilip Tarot hiç kullanılmamış olabilir. Onun haricinde Tarot kartlarından böyle musallat gelmez arkadaşların dediği gibi.
Inanirim tarotu 1 gecede öğrenmiştim anormal bir evde.. zaten ben de normal değilim.. ama çok araştırdım kendimi bilinçaltı okuması olarak ikna etmiştim oysa ki...

nurumm

Kayıtlı Üye
Inanirim tarotu 1 gecede öğrenmiştim anormal bir evde.. zaten ben de normal değilim.. ama çok araştırdım kendimi bilinçaltı okuması olarak ikna etmiştim oysa ki...
Tarotta kahve falında yada normal fal türleri çeşitlerinde el verme diye bişey var karşı taraf onu uyguladı ise kendiniz bile şaşırıyorsunuz.Ve yine varlıkla alakalı bi durum değil..

moonse

Kayıtlı Üye
Tarotta kahve falında yada normal fal türleri çeşitlerinde el verme diye bişey var karşı taraf onu uyguladı ise kendiniz bile şaşırıyorsunuz.Ve yine varlıkla alakalı bi durum değil..
Bana kimse el vermedi ki çok sıkıntılı bir dönemdeydim kartlarım beni çekti bir şekilde o dönem şehir dışındaydım kargı ile babam gönderdi kartlarımı.. kartların anlamlarını sadece 1 defa okudum ama sadece okudum geçtim. Sonra 3 kart açılımı yaptım inanılmaz bir şekilde okumaya başladım Sonra arkasıma kardeşime baktım hepsi şoktayım.. kaldiĝim evde ruhani birseyler vardı ses falan duyuyordum.. ışık açılıp kapaniyordu sesler geliyordu yani bir ben denk gelmedim annem kardeşim de şahit oldu 1 buçuk 2 yıl olmuştu kartlari elime almayalı yani aldım 1 hafta kadar uğraştım olmadı merakım hevesim gitti kaldirmistim ama ne olduysa o evde öğrendim.. evle mi alakalı benimle mi alakalı kartlar mi beni istedi bilmiyorum ama o şekilde òğrendim

Alakan

Kayıtlı Üye
Ben dışarıya danışmanlık vermiyorum. Sadece yakın çevrem ve yakın çevremden gelen kişilere bakıyorum. Bazen daha kartları açmadan bilgi geliyor bana da ama biliyorum ki bunun ne sezgiyle ne de kartlarla alakası var. O bilgileri karşı tarafa aktarmam çoğunlukla. Kartta neyi görüyorsam onu yorumlarım. Çünkü kartlar kişinin hazır olduğu ve alması gereken mesajları verir. Benim falcı geçmişimle alakalı "keşke bilmeseydim" diyeceğim şeyler aktarmıştı bana mesela. Tarot kartları birer bilinçaltı ve enerji okuma aracı. Sadece fal ile ilgilenen birine kartlar vasıtası ile varlık gelmez fakat zaten var olan varlıklar siz fal bakarken araya karışabilir. Bunu ayırt etmek lazım.
Varlıklar geleceği söyleyemez ama biz kartlarla mevcut enerjide yakın gelecekte yaşanacak en yüksek ihtimalli olayı ortaya koyabiliriz. Eğer o anın enerjisinde kadersel bir durum varsa bunu aktarabiliriz vs. Varlıklar sadece yaşanmış ve yaşanmakta olanın bilgisini sızdırır.

bilmemkimim

Kayıtlı Üye

Tarot genelde baktırırım ilk defa böyle bir şey başıma geldi ve Tarot bakarken hayatımla ilgili her detayı bildi buna şok olmuştum zaten ayrıca baktığı süre boyunca kendimi çok huzursuz ve rahatsız hissettim ilk defa böyle bir şey başıma geldi

createtherules

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şöyle bir şey var.
Tarot veya kart veya x fal zaten bilinçaltı okuması tamam ama falcının yardımcıları bilgi getirebilir. Bilgiyi kişinin üstbenliğinden alıp falcıya verebilirler. Bilgiler zaten kişinin bilinçaltında anlık olarak en doğru haliyle yazılı. Bilinç karışmaksızın orada anda inanılmış ne varsa gelecekte o yaşanır. O yüzden çok yakın tarihleri daha kolay bilirler ama uzak gelecek okuması inançların değişmesiyle biraz daha risklidir. Onu bütün ileri olasılıklara göre hesaplayıp bilen daha iyi ustadır.

Noyan1

Kayıtlı Üye
Tarot tarzı şeyler enerji işi olduğu için başka enerjileri de çekmiş olabilir/olabilirsiniz. Varlıkla tarot bakmak diye birşey yok, varlıklar kart yorumlamaz. Ancak kişinin kendisi okuyucudur sizinle ilgili herşeyi bir vasıtaya ihtiyaç duymadan görür ancak benim yaptığım gibi bunu insanlara açıklayamayacağından dolayı tarot gibi şeyleri sadece göstermelik paravan olarak kullanılır, sizin baktığınız kişi de okuyucu büyük ihtimalle ondan da olabilir

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Tarot varlıkla bakılabilir ama arkadaşların dediği gibi kartlar sadece aracıdır yani bakan kişinin kendini açık etmemek adına kullandığı perdeleme yöntemidir. Siyah kaynakta uzanır, beyaz kaynakta. Fakat sizin duyduğunuz ses kesinlikle hayal ürünü. Zihin oyunu. Arada bana da oluyor. Klimanın sesi bööö diyen ev cini hissiyatı verebiliyor. Çok kasmamak lazım..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir video açın. Ve en düşük hızı seçip dinleyin sesleri. Bence olan o. Telefon mesajı yavaş modda oynamıştır.

Varlık konusuna geçince. Öncelikle koskoca Tarot egregoru var. Dünyanın her yerinde bakılan en popüler fal türü. Desteler ise baştan temiz. Ama zamanla bir servitor oluşuyor. Her fal bakıldığında , baktiranin enerjisinden birazcık alıyor. Deste nekadar eski ise fal o kadar tutarlı. Öyle değil mı?
Çok eski bir deste gördüm. Kartlar yırtık , kartın birinin yarısı yoktu. Kadının annesinden kalmaydi o deste. Mukkemel bakardı.

nurumm

Kayıtlı Üye
Deste nekadar eski ise fal o kadar tutarlı. Öyle değil mı?
Çok eski bir deste gördüm. Kartlar yırtık , kartın birinin yarısı yoktu. Kadının annesinden kalmaydi o deste. Mukkemel bakardı.
Kartların ikiye ayrılmasına üzülmüştüm.Kartlar çok yıpranmışlardı.İçgüdüsel olarak,onlara zarar vermek istemiyordum.
Elime ince bir kağıt alıp,kartın üzerindeki resmi çizmeye başladım.
Daha henüz başlamıştım ki,elinde balıklarla annem çıkageldi.
Ne yapıyorsun orada,Maria?
- Resim yapıyorum.
Sakın!
Onu bozmuyorum anne! Becerebildiğim kadar kopya etmeye çalışıyorum!