tarot acilimi yardim

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
Tarot kartlarınıza soru soracağınız zaman, cevabını hemen almak istiyorsanız büyük arkanadan çekmeniz daha çok işe yarar. Öyle daha net sonuçlar alabilirsiniz. Kartları açtığınız zaman enerjiniz ne seviyede bilemem ama gözlerinizi kapatıp sonucu görmeye çalışabilirsiniz.

sadece büyük arkanadan çekmeye katılmıyorum. deste bize olacak şeylere göre büyük arkana veya küçük arkanadan kart verecektir. büyük arkana nispeten daha büyük daha önemli olayları anlatırken küçük arkana daha günübirlik daha geçici şeyleri anlatır bu rastsallık da önemli.
ancak burada not düşeyim; tamamen yanlış olduğuna dair bi iddiam yok. bu benim görüşüm.

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
melek kartlarindan :) melek kartlarida ise yariyor yazari bos degil :) asil onemli olan suan benim icin 3 kart yorumu :D sorumu soyledim kendimle ilgili bisey olunca hisedememek koyuyo bana kart konusur der kitapdan bakmam konusmuyo konusuyosa benimkilerin arasinda kayniyo

melek kartlarıyla tarot arasında dünya kadar fark var yav. melek kartları tamamen senin üstünden çalışır. tarot ise gücünü bambaşka bir yerden alır. ilahi bi gücü vardır.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
sadece büyük arkanadan çekmeye katılmıyorum. deste bize olacak şeylere göre büyük arkana veya küçük arkanadan kart verecektir. büyük arkana nispeten daha büyük daha önemli olayları anlatırken küçük arkana daha günübirlik daha geçici şeyleri anlatır bu rastsallık da önemli.
ancak burada not düşeyim; tamamen yanlış olduğuna dair bi iddiam yok. bu benim görüşüm.

Benim yorumumda "benim görüşümü" anlatıyor.

canmert196

Kayıtlı Üye
Tarot kartlarınıza soru soracağınız zaman, cevabını hemen almak istiyorsanız büyük arkanadan çekmeniz daha çok işe yarar. Öyle daha net sonuçlar alabilirsiniz. Kartları açtığınız zaman enerjiniz ne seviyede bilemem ama gözlerinizi kapatıp sonucu görmeye çalışabilirsiniz.

gorebilmek icin durugoru olmak gerek durusezisi olan biri kartlari actiginda bilgiler okadar hizli akarki bisey dusunemezsiniz (baskasina bakildiginda)

canmert196

Kayıtlı Üye
melek kartlarıyla tarot arasında dünya kadar fark var yav. melek kartları tamamen senin üstünden çalışır. tarot ise gücünü bambaşka bir yerden alır. ilahi bi gücü vardır.

biliyorum canim tarot kartlarinin sembollerinin kendigine gore bir gucu vardi hatta suan tarot kartlariyla baaska seylerde yapilabilir cok genis bir konu bana inen bilgiler var ama bundan ilerside vardir elbet:)