tam oldu diyorumm engelliyorlarrr :(

utkum

Kayıtlı Üye
aynı şeyi bende yaşadım.annem ve kardeşimde. babannem babama buyu yaptırmış bana bağlansın diye. büyüyü yapan bir sözcüğü yanlış söylemiş ve babamın ve hepimizin kısmeti bağlanmış. Ayetel Kürsi'yi muhakkak oku.inşallah şifa bulursun.
sevgiyle kal...

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili hoşgeldin yaa,göründüğü kadar zor değil inanın ki.Diliniz alışınca daha seri okumaya başlarsınız.Ama ,yürekten inanın Allaha ve hiçbir şeyin O'na zor gelmeyeceğinin bilincinde olarak ve sadece Allahtan dileyerek okuyun .İnşaALlah lütuf gelecektir..

Okumak istemek bizlerden ,lütuf Allahtan....Duacınızım ....

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Değerli Candan paylaşımın için teşekkürler aynısı bana da oluyordu tam gerçek oluyor herşey derken tepetakla oluyorum. Diğer işlerim tereyağından kıl çeker gibi ancak aşk işlerim maalesef aynı bu arkadaşımız gibi. senin dediğini bende yapacağım Allah tüm muratlarını versin dualarını kabul etsin..

hasan06

Kayıtlı Üye
şunu yapıcaz öncelikle ayetler gidicez olmadıysa ben size vefk yada büyüyü bozak ve çözmek için bizdede büyü yaparız öncelikle duşa girip bir boy abdesti almanız lazım (boy abdestsiniz olsa bile) sonra felak süresini nas süresini birde ayetül kürsiyi okuyun ve yanınıza üfleyin ve inanarak yapın bakın bu çok önemli.

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
peki hasan bey bunu her gün mü? günde kaç kere okucam? bunu ne kadar yapıcam? biraz açabilirmiyiz konuyu rica etsem..

ByQathell

Banlı Kullanıcı
Eğer bu olumsuzluklar sizinle aynı kişi arasında gerçekleşiyorsa bence anlaşamadığınızdandır.
fakat farklı çevrelerle ha bire aksilikler yaşıyorsanız vardır birşeyler ama bilgim yok ))

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
sadece aynı kişi değil, farklı çevrelerde de oluyo, yani tek bir kişiye bağlı anlatmadım bunu hep böle oluyo...

hasan06

Kayıtlı Üye
k bakmayın isminizi bilmediğim için nikinizle hitap edecem sayın hoşgeldin yaa bunu bir doktor reçetesi ve doktor ilacı şeklinde düşünmeyin süreyi her zaman ve her yerde (bazı yerlerde caiz değildir mesela duşta , tuvalet ve lavaboda , çıplakken okunmaz) şimdi yapacağınız şeyi söylüyorum eve gittiğiniz zaman bir duş alıyorsunuz abdest alıyorusunuz namaz kılmıyorsanız bile abdestli gezmeniz gerek İNANÇ çok önemli inancınızı kaybetmiyorsunuz önce allaha sonra okuduğunuz ayete güvenin evet bunu her gün yapıcaksınız günde en az bir sefer yapacaksınız şayet kendinizi çok iyi hissederseniz bir sefer yok sıkıntı filan oluysa yada sıkıntı arttıysa huzurunuz yerine gelinceye kadar okuyun ve bunu her zaman yapın hic durmadan bunu yaparsanız ASLA ve ASLA size kara büyü tutmaz bu size anlattığım yol doğal yollarla büyünün bozulması ve cinin yada huddamın (huddam dediğimiz varlık cin gibi enerjiden yaratılmış büyü işlerinde görevlendirilen varlık ırkdır) sizden uzaklaşmsını sağlar ki size yakınlaşamayan bu varlıklar size zarar veremez birde bu yolun muska vefk yada sihiri bozan sihirler vardır ki buda sizi ruhen sıkıntı verebilir ama sonucu yine zaferdir.

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
bu arada adım seda, tamam aynı şekilde başlıyorum çok teşekkür ederim, arada size de bilgi veririm nasıl gittiği hakkında yardımlarınıza ihtiyacım olabilir.. ilgi ve alakanıza tekrar teşekkür ederim..

hasan06

Kayıtlı Üye
önemli değil seda hanım bana özel mesajdan haber verirsiniz

ADoNaY

Kayıtlı Üye
Benim önerim öncelikle soğukkanlı olmanız. Açıkcası ben bunun bir büyünün etkisi olduğunu düşünüyorum tabi ne tür bir büyü olduğunu da bilmek gerek. Size tavsiyem her gün şu verdiğim işlemi yapın. Öncelikle eviniz her bölgesini sirkeli suyla temizleyin. Sonrasında bildiğiniz gibi enerji akışının en yoğun olduğu saatte yani 12'de belirlediğiniz bir odada aklınızdaki tüm negatif düşünceleri boşaltıp ilgi duyduğunuz ve ilişkiniz bir türlü doğru gitmeyen kişiyle mutlu olduğunuzu imajine edin. Bu sizi az da olsa rahatlatacak diye düşünüyorum.

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim ama bence bu zor, annem asla sirkeyle ev temizletmez kokar, 12 de işte oluyorum.. ama ilginize teşekkrler, daha başa ne yapılabilir???

ADoNaY

Kayıtlı Üye
Sirke dışında tuzlu suda sizin için iyi olabilir. Gece saat 12'de yapabilseydiniz iyi olurdu. Bunun dışında tuzlu suyla özel eşyalarınızı özellikle odanızın ücra yerlerini temizlerseniz ve bu sırada her temizlediğiniz yerden kara bir bulutun uzaklaştığını imajine ederseniz( tabi bu sırada kafanız boş olursa ve gün boyu bir gerginlik yaşamamış olursanız daha iyi sonuç verir) sizin için daha iyi olacaktır. Bunun dışında gün boyu pozitif düşünüp bir önceki yorumumda söylediğim uygulamayı bulunduğunuz ortamda (işte de olabilir) yaparsanız az da olsa bi yararını görürsünüz. Sizin de bildiğiniz gibi aleve tuz atıp negatif enerjinin sizden uzaklaştığını hayal edebilirsiniz, bu eski geleneksel bir uygulamadır. Tabi burda en büyük eksiklik büyünün kim tarafından yapıldığını bilmemeniz ve nasıl bir büyü yapıldığı hakkında bir bilgimizin olmaması. Bence biraz bunu da kurcalamalısınız. Çünkü ciddi bir sonuç da doğurabilir.

hoşgeldin yaa

Kayıtlı Üye
işte bunu kurcalayamam ben böyle şeylerden korkar ve kurcalamaktan korkan biriyimdir, bence ne kadar çok böyle şeylerle uğraşırsam bence daha çok musallat olur gibi geliyo bence sadece Allah' a dua edip kötülük yapanlarıda yapmayı düşünenleride Allah' a havale etmem gerekiyorr.. ne dersiniz???

ADoNaY

Kayıtlı Üye
Saygı duyarım. Eğer bir büyüse bunun etkisinden kurtulmak siz ve sizin inancınıza bağlı. Burası bir çok inancın beraber fikir alışverişinde bulunduğu bir ortam. Gerçek şu ki herkesin inancı farklı. Ben size kendi inancım ve bilgim doğrultusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Umarım bir yararım olur ve bu bela mı her ne diyorsunuz ondan kurtulursunuz.

serasss

Kayıtlı Üye
Arkadasım bi varlık sana aşık olabilir öylede düşün.