suyun üstünde yürümek için

Aphrodite

Kayıtlı Üye
Medy arkadaşımız tecrübe ettiğini yazmış fakat bir daha bir şey yazmamış.Nasıl tecrübe ettiğini anlatır mısın ?

scorpion76

Kayıtlı Üye
Bi video çekip youtube koy birde bir markanın ürününü göster milyoner olursun kardeşim burada da zaman kaybetmezsin bence :)

alperturkey

Kayıtlı Üye
Bununla ilgili olarak tum kalbinizle gercekten inanarak eüzü besmele cekin ve korkmadan gecin suphesiz Allah o suyu sıze yol yapacaktır siz inanin yeter...

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
.. Su üstünde yüremek dua ile olmaz arkadaşlar.. Özel yeteneklerdir, kimisine göre psişik yetenek kimisine göre keramet mucize ama bu kişiye özel yetidir adı ne olursa olsun dua yada uygulama ile elde edilemez...

Eski bir konu ama mademki acilmis tekrar, birkac sözde ben ekleyeyim huyum kurusun haksizliga gelemiyorum iste:D
Dogru dua ile olmaz size bu konuda bir miktar katiliyorum ve "Özel yeteneklerdir" demissiniz bu konuda hakli olabilirsiniz, Chris Angelda da o yetenek var sadece manejerinin kazandigi paraya bakmak yeterli:) ama önemli olan nedir bence biliyormusunuz istediginiz kadar bana birinin suda yurudugunu veya havada ucabildigini söyleyin benim icin hic degeri yoktur. Cunku bir insanin yetenegine karsi ona deger vermek bu insani sirf insan oldugu icin deger vermiyorsun anlamindadir ki bu bir yanlis yaklasimdir bence. Burada kendi tezinizi dusuncelerinizi söylemek hakkina sahipsiniz benim ve herkes gibi dogal olarak, amma ve lakin, bu herkes ayni dusunceye katilacak anlamida tasimiyor. Yetenekler tartisilmiyor sadece bu platformda biz insan olarak baska canlilara verdigimiz degeri saygiyi nasil yukseltebiliriz yetenegini tartisiyoruz kisacasi, kaldiki siz burada dusuncelerinizi daha sakin ve saygili bir uslupla yazip ego ve kisisel savasa dönusturmeden konuya dahil olursaniz benim ve bircogumuzun gözu önunde bu yeteneginiz daha fazla deger kazanir.
Unutmayin Herşey incelikten kırılır, insan ise kabalıktan kırılır.

Saygi ve Sevgi ile/:)

felix

Kayıtlı Üye
Su ustunde yurumek,Olasi... soyleki gerekli calismalar yapilir ve tam bir inanca sahipsen-ki en onemlisi bu-levitasyonu sifira indirebilirsin.Cinli bilgelerin bunu yaptiklari soylenir.song fa da bu 20 yada 21.ci -tam hatirlayamadim-dereceye denk demektirki bu da cok ama cok zordur.eger buraya kadar gelmissen -olumsuzluk- yakindir sana!!