Suya muska getiren hoca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kara01

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var bilen varsa lütfen cevaplasın hocalar veya cindarlar yapılmış bir muskayı suya veya su kullanmadan herhangi bir şekilde cinlere getirttirebilirmi, yani mesala birine büyü yapılmış ve mezara gömülmüş bu muskayı çıkarattırabilirmi varlıklara???:(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet ama çıkarıp vermez. Ya gerçek yerini tarif eder git oradan çıkar bak bu sudan çıkardığımın aynısıdır der, ya da çıkartıp imha eder ve o imha öyle keserek yakarak değil, yapısı değiştirilerek mesela çamura çevrilirek yapılır. Türkiye'de belki 3-4 kişi vardır bunu yapan uzman.

kara01

Kayıtlı Üye
peki böyle birşey şahit oldunmu yoksa sadece kulaktan dolmamı ???

yada böyle bir olaya şahit olan kimse varmı sitede bunu bilmem benim için çok önemli arkadaşlar lütfen herkesten cevap bekliyorum özellikle forum yöneticilerinden .....

kara01

Kayıtlı Üye
forum yöneticileri başta olmak üzere diğer site üyelerine duyarlılıkları için teşekkür ederim (cihillioutu tenzih ederim...)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Söyle diyeyim, yeri tam olarak tarif edilir ama ,- orasıda bir zeytinlik-içindede aşağı yukarı 50 ağaç var, hangisi olduğunu bulmak çok zor, çıkarıp bulan varsada çok enderdir heralde.

AJA

Elit Üye
Tarif edip çıkarttıran daha çok.Hem de hemen hemen tamda yerini söyler.Suya getirtende vardır fakat bunu danışanının yanında yapacağını sanmam.Suda görüntüsünü verebilir yani kisiye gösterir .O kadar çok sahtekar var ki el çabukluğu ile oyuna bile getirilebilirsiniz.Bunu yapabilen o kadar az ki yapana da denk gelmiş olmanız da çok az bir oran.

kara01

Kayıtlı Üye
anladığım kadarı ile yapabilen var ama bu kişileri bulmak önemli diyorsunuz.Yani böyle şeyler yapılabiliyor....?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunu yaptığını duyduğum kim varsa gittim hepsi de bende çıkardı aldım baktım Saçma sapan Şeyler var. Bazıları bariz belli oluyor nasıl yaptığı bir kişide anlatmadım bir tek bu güne kadar ama çıkardığı şeyin daha önce hazırlanmış bir şey olduğu belliydi. Benim gördüklerim gerçek değildi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
peki böyle birşey şahit oldunmu yoksa sadece kulaktan dolmamı ???

yada böyle bir olaya şahit olan kimse varmı sitede bunu bilmem benim için çok önemli arkadaşlar lütfen herkesten cevap bekliyorum özellikle forum yöneticilerinden .....
Kendi gözümle gerçeğini görmedim, gerçek olduğunu kabul edebileceğim bir yakınımın şahitliğinden biliyorum. O da oradayken bir polisin kaybolan silahını getiriyor ve bu mudur kayıp silah diyor ancak dokundurmuyor ve suya geri atıp yerini tarif ediyor.
Bunun dışında bana para mı ödediniz de 7/24 her sorunuza cevap vermek zorunda olayım? Yani teşekkür edip etmemenizde değilim de özellikle tenzih etme nedeninizi anlamadım. Her sorunuza anında cevap mı yazmak zorundayız? Keyfim ister yazarım istemez yazmam. Çok ilginç bu serzenişiniz, müsadenizle ekmek param için gün içinde çalışıyorum sonra bir karşılık veya çıkar olmadan gelip bildiğim konularda insanlara cevap veriyorum veya yardımcı oluyorum ekselansları!

AğLan

Kayıtlı Üye
Sayın chillout biraz sert tepki vermedinizmi bende mesela bi soru sorsam özellikle bu işleri bilen sizin ve urum gibi bilgidi yüksek olma ihtimali olan insanların cevap vermesini isterim çoğu arkadaşımız bende dahil bilmeden yorum yapıyoruz arada bilen insanlardan bilgi istemek bizim açımızdan iyi oluyor.

webcini

Kayıtlı Üye
Aslın bunu yapabilecek güçte birçok insan var şöyle diyebilirim. Şeyh olarak bildiğimiz bütün insanlar bahsettiğinizden fazlasını bile yapabilecek rahmanilere sahipler bunun haricinde sanırım bunu yapabilecek bakımcı arkadaşların sayısıda fazladır. İfrit ve bir kademe üstüne çıkıtğımızda karşımızdaki varlıkla olan anlaşmamıza göre yeteneklerimiz gelişir. Birçok hoca vardır ki karşı tarafa yapılan büyülerin malzemelerini rahatça evlerinin ücra köşelerine koydurtabiliyorlar.

AJA

Elit Üye
Sanırım tenzih ederim kelimesini yanlış cümlede kullandınız.Siz teşekkür manasında şahsına kullanmışsınız fakat yanlış anlaşılma olmuş gibi gördüm ben.Dolayısıyla yalnış anlamadan dolayı ortaya tartışma çıkmış.Sayın kara forumda arka arkaya mesaj yazmak yasaktır bilginize,forum kurallarını gözden geçirmenizi rica ediyorum.
İyi forumlar.

gümüş

Kayıtlı Üye
forum yöneticileri başta olmak üzere diğer site üyelerine duyarlılıkları için teşekkür ederim (cihillioutu tenzih ederim...)

Kendi gözümle gerçeğini görmedim, gerçek olduğunu kabul edebileceğim bir yakınımın şahitliğinden biliyorum. O da oradayken bir polisin kaybolan silahını getiriyor ve bu mudur kayıp silah diyor ancak dokundurmuyor ve suya geri atıp yerini tarif ediyor.
Bunun dışında bana para mı ödediniz de 7/24 her sorunuza cevap vermek zorunda olayım? Yani teşekkür edip etmemenizde değilim de özellikle tenzih etme nedeninizi anlamadım. Her sorunuza anında cevap mı yazmak zorundayız? Keyfim ister yazarım istemez yazmam. Çok ilginç bu serzenişiniz, müsadenizle ekmek param için gün içinde çalışıyorum sonra bir karşılık veya çıkar olmadan gelip bildiğim konularda insanlara cevap veriyorum veya yardımcı oluyorum ekselansları!

Fazlalık tartısma yorumlarını sildim ancak karşılıklı bir yanlış anlama var tahmin ediyorum,
Üye Sn Chillout'tan başka kimse sorusuna yanıt vermediği için onu "tenzih ederek" diğer herkese ironi yapmış, fakat kendisini ifade de sıkıntı çekmişe benziyor.. Sanal ortamlar zaman zaman yanlış anlamak alınganlıklar yapmaya müsait olabiliyor- günün tamamı ekran başında geçmediği gibi herkesin de kendi günlük telaşesi var, ve kimse 7/24 ekrana bağlı değil,olsa dahi o an aklı başka bir yerde belki bambaşka bir alemde ve modda olabiliyor.
Öte yandan Sn Chillout, bilmeyenler için Gizli Mabet'in kurucu üyelerindendir ve geçmiş dönemlerde pek çok üyemizle birebir çalışmalar yapmış ve değerli katkılarda bulunmuş, konularında hakim kimsedir. Emekliye (!) ayrılıp gümüşi rengi kullanmadan evvel Kırmızı !!! etkisi vardı, biz mavilerden farklı olarak hepimiz ondan çok şeyler öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. Üyelerimizin Kırmızı takıntılarında aslında ne istediklerine / cevap mı özel ilgi mi? arada bir kendilerine soru yöneltmeleri gerekiyor, kırmızılar her an saniye sizlere cevap yetiştiremezler,ve gerek moderatörler gerekse elitler titizlikle seçilmiş kendi alanlarında konularına hakim ve sizlere mümkün olabilen en doğru ve yanıltmaktan uzak yanıtları vermeye gayret eden ve bundan kazanç beklemeyen kişilerdir. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...