Sonokinezi(SesKonrolü)

tekseleme

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, Sonokinezi düşünce gücüyle ses dalgalarını kontrol etmek anlamına gelir, boğaz çakrası ile ilgilidir. Başka yerlerden öğrendiğim ve kendi bulduğum birkaç yöntem var, onları sizinle paylaşmak istiyorum. Bu ilk tekniği bir siteden öğrendim ama kendi katkılarım da olacak içinde Ses bombası: Bu uygulamadan önce meditasyon yapmanız gerek. Odanıza ya da başka bir yere geçin. Televizyonunuzu ve bilgisayarınızın sesini yüksek bir dereceye getirin ve müzik açın. Sonra çevrenizdek sesleri hissedin. Bir uzvunuzmuş gibi, o ses dalgalarını kontrol edebildiğinizi düşünün. Sonra elinizi iki yana açın. Bütün bu ses dalgalarının avuçlarınızın içinde birikip top haline geldiğini düşünün, sonra bu topu fırlatın, ama kırma vb. özellikleri var. Şimdi de kendi bulduğum bir teknik bu Ölüm çığlığı: Yine aynı şekilde başlıyoruz fakat biraz nefes alıştırması yapmamız gerek. Müzikleri açtık, şimdi üç dört kere derin nefes alıp verin, sonra müzikleri duyun ve içinizde hissedin, sonra beşinci nefesi alırken ağzınıza havayla birlikte ses dalgalarınında geldiğini düşünün. Sonra ağzınızda toplanan bu ses dalgalarının boğaza doğru inip, boğaz çakrasında birleştirildiğini düşünün. Bu birleşme sonucu hem sesin şiddetinin hem seviyesinin arttığını hissedin. Sonra bütün gücünüzle bir çığlık atın. Emin olun ki diğer çığlıklara benzemeyecek Bu yöntemleri kullanırken son derece dikkatli olmalıyız eşyalara zarar verebiliriz, insanların başını ağrıtabilir,döndürebilir ve hatta kulak zarını patlatabiliriz. Bu yöntemler gerekli olmadan kulanılmamalıdır. Eğer daha bulabilirsem sizinle paylaşacağım Saygılarımla Sonokinezide nefes çalışmaları da önemlidir. Şu nefes çalışma tekniklerine bir bakarsanız daha rahat olur.

Alıntı.

muratsavci

Kayıtlı Üye
Ben acikcaksi okadar kolay olabilicegini dusunmuyorum daha uzun meditasyon sureleri gerektirebilir...

tekseleme

Kayıtlı Üye
Tabi Herşeyin Başı Sabır Başlamadan Önce 30 Dk 45 dk arası meditasyon öneririm

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
benim sesim çok ince ve konuşurken bile detone.Onu kalınlaştırtımak ve detone problemini çözmek için önerebileceğiniz bir çalışma varmı?Bir de yukarda anlattığınız alıştırmayı hangi durumlar için kullanmalıyız?

tekseleme

Kayıtlı Üye
benim sesim çok ince ve konuşurken bile detone.Onu kalınlaştırtımak ve detone problemini çözmek için önerebileceğiniz bir çalışma varmı?Bir de yukarda anlattığınız alıştırmayı hangi durumlar için kullanmalıyız?

hevesini kırmak istemem ama sesini kalınlaştırmak için biyokinezide ilerlemek gerekir biyokinezi bir tür dnaya hükmetmektir onun sayesinde vücüdunda değişiklikler yapabilir göz rengini değiştirebilir ten rengini değiştire bilirsin ve sana şimdi ses kalınlaştırma için gerekli biyokineziyi verceğim bunu 2 ay uygularsan sesinde büyük değişim hisedeceksin ve şaşıracaksın tamamen benim yöntemim

1=İlk Önce Egzersize Başlamadan 3Dk bir Meditasyon yapmalısın ve daha hızlı sonuç almak için mozart filan dinle ruhu dinlendirici şarkılar ballı süt iç gerçekten çok yararlı sabah kahvaltıda hergün en az 1 kere haşlanmış yumurta ye bunun senin enerjini artıracaktır.

2=Şimdi Rahatsız edilmeyeceğinden emin olduğun biyerde uzan ve kendine yukardan bakıyormuşsun gibi hissed kendini gözü kapalı şekilde izle ama izlediğin senin gözü kapalı olsun

3=şimdi gördüğün senin ince sesinle konuştuğunu imajine et ve 1 dk boyunca gördüğün kendin konuşsun sonrada bidaha konuştur fakat bu sefer istediğn ses tonunda sesin çıktığını imajine et ve kendi kendine ''vay canına sesim ne kadar gür ve kalın oldu.'' diye sözlerde bulun kendini inandır

4=bu egzersizi her uykun geldiğinde yatmadan 30 dk önce gerçekleştir faydasını göreceksin.

Not=Gün Boyunca Sesinin kalınlaştığına kendini inandırmaya çalış.

Yardımcı Olduysam Ne mutlu bana :)