Son gunlerde aynalara tutuluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mihrez

Kayıtlı Üye
Asagi yukari son 1 haftadir geceleri odamdaki aynaya bakma ihtiyaci duyuyorum ve yatagimdan kalkip en az bir saat boyunca aynaya bakiyorum, aynaya bakmamin akabinindeki ilk 10 dakika yuvarlak toplar goruyorum, once siyah daha sonra kirmizilasip mora donen, renk siralamasi degisiyor bazenleri, daha sonra bu yuvarlak toplar bicim degistirip, golge seklinde ufak insan silueti gibi aliyor, sanki bana yuruyor gibi, yaklasiyor yaklasiyor, daha sonra kayboldugu oluyor, sanirim dikkatim dagildigi anlarda oluyor bu, daha sonraki tekrar bakmalarimda yine ayni sekilde top seklinde olup yine golge siluetine giriyor, yani psikolojik bi buhranda miyim anlamadim, nicin aynaya bakma ihtiyaci duyuyorum ve nicin bakiyorum bilmiyorum, gordugum daireler ve dairelerden olusan golge siluetleri nedir? Goz yanilsamasi mi yoksa baska birsey var midir? Bilgisi olan yardimci olursa sevinirim..
Sevgi ve isikla

Ü

Üye silindi 15237

Aynaya bakma ihtiyacı derken nasıl bir durumda oluyorsunuz ?

gtoprak

Kayıtlı Üye
öncelikle odanızdaki aynayı kaldırınız. uzun süre aynaya bakmak sizi deliliğe kadar götürebilir.

mihrez

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum gercekten tarif edemiyorum, sadece bi durtu gibi iste, elimde olmadan belki de bilmiyorum, bakarak ihtiyac gideriyormus gibi sanki.
Ne yazikki aynayi kaldirma sansim yok, gardrobuma sabit

azdaka

Kayıtlı Üye
Bence psikolojik bir durum iradenizi kullanıp engel olabilirseniz bu takıntıyı atlatabilirsiniz ayrıca her şeyi doğa üstü olaylara yaklaştırmamalıyız gözümüz sabit bir biçimde bir noktaya odaklandığında da dairesel şeyler görebiliriz siz kendi bilinçaltınızda böyle şekillendirmiş veya kendinizi şartlandırmış olabilirsiniz. Bir şeyi kafanızda ne kadar şekillendirirseniz ona olan inancınız artar ve psikolojiniz daha çok bozulur bu yüzden bunu doğa üstü olaylara giden bir yolmuş gibi kabullendirmeyin kendinize,psikolojiniz için iradenizi kullanıp aynalardan uzak durmaya çalışın ve de sizi rahatlatacaksa eğer dua okuyun yada aynaya bakma isteğiniz geldiyse zikir çekerek kendinizi rahatlatmaya çalışın eğer hiç bir şey bir işe yaramazsa bir psikoloğa başvurun.

İyi Forumlar.

mihrez

Kayıtlı Üye
Tesekkurler, zaten dogaustu bir duruma bagladigimdan degil, sadece durup dururken olusan bir durumdu, kafamda aynaya yahut o dairelere dair hic bi merak vs. yoktu. Yoksa dediginize hak veriyorum insanin bilincalti ve arzulari bir cok seyi yonlendirir. Benim bilincaltimda ve arzularimda boyle birsey olmamasidir esasinda beni buraya yazmaya sevkeden. Ancak tabi siz daha iyi bilirsiniz eger oyle diyorsaniz dogrudur, tesekkurler tekrardan :) sevgi ve isikla

azdaka

Kayıtlı Üye
Benim bilincaltimda ve arzularimda boyle birsey olmamasidir esasinda beni buraya yazmaya sevkeden. Ancak tabi siz daha iyi bilirsiniz eger oyle diyorsaniz dogrudur, tesekkurler tekrardan :)

Ne diyorsam doğrudur gibi bir şey söz konusu değil elbette :) Ama bilinçaltı karmaşık bir durum yıllar önce okuduğunuz herhangi bir yazıyı bile çok uzun zaman sonra karşınıza çıkarabilir mesala aynalarla ilgili bir yazı okumuşsunuzdur bilinçaltınız etkilenip size bu tarz şeyler sunmuş olabilir her zaman her şeyi kendi isteğimizle yapmayız sonuçta :) İçinizi ferah tutun ve aynalara çok bulaşmamaya çalışın ne olur ne olmaz :D İradenize güvenin :)
İyi forumlar.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aynaya bakamamayı anlarım ama aynaya bakma ihtiyacıda nedir? Aynada tam olarak nereye bakıyorsunuz, kendinize mi, sadece yüzünüze yada sadece gözlerinize mi? 1 saat çok uzun bi zaman, bence aynayı kaldırın ordan, söktürün gerekirse,

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Yatmadan önce aynanın üzerine bir örtü ört.
İşe yarar mı bilmem ama böylesi daha doğru.
Eski insanlar işleri olmadığı zamanlarda aynaların üzerine örtü örterlermiş.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
aynaların boyut kapıları olduğunu biliyoruz.Buı durumda varlıklar sizi çekmeye çalışıyor olabilir gibime geldi.Bence mantıklı hatta eğer gerçekten tetikleyecek bi sebep yoksa psikolojik olmasından daha mantıklı.Herşeyi psikolojiye bağlayanlara hayranım gerçekten :willy_nilly:

mihrez

Kayıtlı Üye
Aynaya bakamamayı anlarım ama aynaya bakma ihtiyacıda nedir? Aynada tam olarak nereye bakıyorsunuz, kendinize mi, sadece yüzünüze yada sadece gözlerinize mi? 1 saat çok uzun bi zaman, bence aynayı kaldırın ordan, söktürün gerekirse,

Sadece gozlerime bakiyorum, gercekten tarif edemiyorum yani su icmek gibi bir ihtiyac adeta, yataga yatiyorum, uyuyamiyorum, hemen akabininde aynaya bakma ihtiyaci duyuyorum, aynanin karsisinda bagdas kuruyorum, gozlerime kilitleniyorum, daha sonra o daireler olusmaya basliyor, hareket ediyorlar, renk degistiriyorlar ama renkler siyah bordo,mor ve kimi zaman mavi oluyor. Ardindan bu daireler suratim uzerinde durup suratimin karardigini ve oradan insan golgesi gibi biseye donustugunu goruyorum, bu surec asagi yukari 1 saat suruyor, hemen ardindan da yorgun bir bicimde yataga yatiyorum, yataga yattigimda sanki kendimi bosluga birakmis yahut suyun altinda dibe batiyormus gibi bir his olusuyor. Yuzustu yattigimda oluyor bu, daha sonra sanki boguluyormus hissine kapilip istemdisi kollarimi cirpiyorum sanki yuzeye cikmak istermis gibi. Daha sonra da yan yatip uyuyorum

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu haliniz baslamadan evvel bir takim seylerle ilgilendiniz mi?

mihrez

Kayıtlı Üye
Bu haliniz baslamadan evvel bir takim seylerle ilgilendiniz mi?

Bu tarz seylerden kastiniz bu forumda bahsi gecen uygulamalar tarzi ise hayir, ilgilenmedim, yaptigim en uc sey fal bakmak o da dalgasina kafamdan gecenleri soyluyorum. Ama son 1 senedir sacma sapan ruyalar goruyordum hatta burada yazmistim yine yashir'i sormustum, sizde yanitlandirmistiniz hatta, o ruyalarin uzerine son nokta bu seviyeye geldi.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Aynada gözlere bakmakla ilgili bişi biliyorum ama tam emin olmadığım için pas geçiyorum.
Yaşadığın bu durumun sana bi faydadı yok, olmayacakta. Bi ihtimal bi varlık gelsede senin enerjini tüketip gidiyor, senin hiç bi avantajın yok. Kendini iyi hissetmiyorsun, nedeninde yok,
Paranormal bi olayda olsa, burdaki rolun kurban olur, bu yüzden bırakmalısın.

mihrez

Kayıtlı Üye
Aynada gözlere bakmakla ilgili bişi biliyorum ama tam emin olmadığım için pas geçiyorum.
Yaşadığın bu durumun sana bi faydadı yok, olmayacakta. Bi ihtimal bi varlık gelsede senin enerjini tüketip gidiyor, senin hiç bi avantajın yok. Kendini iyi hissetmiyorsun, nedeninde yok,
Paranormal bi olayda olsa, burdaki rolun kurban olur, bu yüzden bırakmalısın.
Faydasi olmadiginin kesinlikle ben de farkindayim, irademe sahip cikabilsem bakmakta istemiyorum zaten, yoksa gunlerdir kendimi cok yorgun hissediyorum hicbir agir is yapmadigim halde, deliksiz uyuyorum, ama sanki hic uyumamis gibi uyaniyorum benim sizlerden tek arzum yasadigim seyin ne olduguna dair eger bir bilginiz var ise aciklama, yani ben acikcasi psikiyatr'a gitmek ve gereksiz kimyasali vucuduma almak istemiyorum. Sorunum nedir, ne oldugu aciga cikarsa da bunu cozmek adina yapmam gerekenler nedir, tek merakim bu

La-edri

Kayıtlı Üye
Psikiyatrlik bir durumunuz yoki henüz, bence biraz kendinize zaman taniyin ve kendinizi gözlemleyin,irade disi aynaya bir cekim ile gidiyor olmaniz ilginc bence, psikolojik olmayadabilir.Örtün aynayi carsaf ile ve bir gecede böyle gecirin, o sacma diye tabir ettiginiz ruyalar korkunc mu ?

mihrez

Kayıtlı Üye
Psikiyatrlik bir durumunuz yoki henüz, bence biraz kendinize zaman taniyin ve kendinizi gözlemleyin,irade disi aynaya bir cekim ile gidiyor olmaniz ilginc bence, psikolojik olmayadabilir.Örtün aynayi carsaf ile ve bir gecede böyle gecirin, o sacma diye tabir ettiginiz ruyalar korkunc mu ?

genellikle korkunc,daha once duymadigim kelimelerin soylendigi, kelimelerden kelalaka meallerin ciktigi ruyalar. Ne bileyim yashir yahut tekfur gibi.

mihrez

Kayıtlı Üye
Dediginiz gibi aynayi kapattim, huzursuzum, sabah 6'da ise gitmem lazim ancak 2.30 saattir yatakta donup duruyorum, uyuyamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...