Sizce bu nedir ?

Blooding

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın forumda yeniyim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Annemle babam ayrıldı ve annem ek işe başladığından dolayı gece çocuk baktığından dolayı abimle evde gece yalnız kalıyorum ve sabahları okul için o beni uyandırır. Her sabah beni kaldırırdı fakat geçen gün onun beni kaldırdığını gördüm uyurken ve o gelmeden tamam kalkıyorum abi dedim ve sonra o geldi kalk hadi dedi ve bu olay 1-2 gün devam etti. Sizce bu nedir? Durugörü gibi birşey olabilirmi? Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ve şimdiden teşekkirler :)

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
İnsanlar hep aynı saatlerde kalktıktan sonra, otomatik kalkıyor bir zaman sonra(insandan insana değişir.). Gördüğün sadece bir rüyadan başka birşey değil. Duru görü çaba ister, çabalamaktan ziyade bu işi iyi bilen birinden yardım almadan kolaylıkla başarılacak bir iş değil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnsanlar hep aynı saatlerde kalktıktan sonra, otomatik kalkıyor bir zaman sonra(insandan insana değişir.). Gördüğün sadece bir rüyadan başka birşey değil. Duru görü çaba ister, çabalamaktan ziyade bu işi iyi bilen birinden yardım almadan kolaylıkla başarılacak bir iş değil.

Duru görü yardım alınarak yapılan bir şey değildir.Herkeste bulunan bir yetenektir.Genellikle kullanılmadığı için körelmiştir.Ama bazı kişiler de bu yetenek körelmemiş bir halde bulunur.
Duru görü rüyalar yoluyla da olur.Duru görü ile maddelerin içini,arkasını görülebilir.Sadece gelecekle ilgili bir görüler görmek değildir.

Bu kişinin yaşadığı duru görü de olabilir olmayabilir de buna kendisi anlam verebilir.Önceki yaşadıklarını analiz ederse yetenek var mı yok mu anlaşılır ( körelmiş mi, körelmemiş mi ) .