Sıyıran'ın Vakte Girişine Kadar

sin valor

Kayıtlı Üye
Dünyaya ay kadar yakın, kuzeyi tutmuş kızılyutucu tüm görkemiyle açılırken
Karadeniz de gök açılıp yerin suyu yutmayıp tuttuğu bir vakitte ilk temaslar insanoğluna laedri bir toplulukla hasmane gerçekleşiyor ve durduruluyor.
Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen selin manzarasına bakan beyaz çoraplı salaş ilkgençlik paçaları sıvayıp anı ölümsüzleştiriyor
Ardından Herkül atlasa karşı kılıç kaldırırken

geçmişte olmayan bir zamanda, transandantal esmerkahverengi sıyırıcı bir plazma, hacmini söndüreceklerin kapısına ilerliyor, semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçeyi iliştirecekler gibi. CERN bir şey mi elde etti bilinmez ama hiç bir kapalı kapı dışardakinin içerdekilere nüfuz etmesine engel değil.

Darkon

Kayıtlı Üye
Karadeniz de gök açılıp yerin suyu yutmayıp tuttuğu bir vakitte ilk temaslar insanoğluna laedri bir toplulukla hasmane gerçekleşiyor ve durduruluyor.
Heterokromik endemiklerin çukurlu yokuşlu memleketine de inen selin manzarasına bakan beyaz çoraplı salaş ilkgençlik paçaları sıvayıp anı ölümsüzleştiriyor

geçmişte olmayan bir zamanda, transandantal esmerkahverengi sıyırıcı bir plazma, hacmini söndüreceklerin kapısına ilerliyor, semavi batı misyonerleri neyi çağırdı ve neye kapı kapatıyorlar bilinmez ama camialarında kumrunun yanına serçeyi iliştirecekler gibi. CERN bir şey mi elde etti bilinmez ama hiç bir kapalı kapı dışardakinin içerdekilere nüfuz etmesine engel değil.

Bu da bir kehanetse ne ifade ediyor açıklayabilirseniz sevinirim...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mars dan gelen bilinmeyen topluluğun düşmanca teması belki savaş olacak, savaş üst aklın bir deneyi sonucu. Cern, boyutlar arası kapıyı aralamış olabilir.. gibi bir şeyler anladım.. doğru olabilir mi ?

dünyalı

Kayıtlı Üye
insanoğlunun düşmanı sadece cinler değil....yerinaltındada gökyüzündede.
Hepsi zamanı gelince üşüşecek.
Mars mars diye tutturmalarının sebebi ayak basabildikleri için oysa evren ne cinlerden ne marstan ibaret değil çok daha fazlası

sin valor

Kayıtlı Üye
Bu da bir kehanetse ne ifade ediyor açıklayabilirseniz sevinirim...

@Darkon evet Yıldızlarda Oturanlar 'ın devamında kızılyutucu açılmıştı. Konu kilit olduğundan devamı niteliğinde ve çok farklı devam eden olaylar silsilesi halinde yazıyorum
@Mya @dünyalı @Meraklı41 @pisipisipis
karadeniz olaylarında cin değilde uyandırılmış bir ordu vardı bu arada. Şuan Tr'den 2 yer lokal olarak ağır basıyor ve biri zaten belli etti kendini. Ek olarak yine kozmik bir genelleme var o ne olur bilmiyorum açıkçası ama müdahale yönünde oldu bu
diğer taraftan eşine ancak cern'de rastlanacak bir olay var her ne kadar cern'i işaret etmese de cern'den çıkabilecek bir vakıa var bu konununda başlığını oluşturan olay tehlikeli mi? Gözlemlediğim kadarıyla tehlikeli. Bu arada bende açıkçası bir tahlil yapamıyorum Yıldızlarda Oturanlar 'da olduğu gibi gördüklerimi çözebileceğim şu şudur diyebileceğim netlikte şeyler değil hala anlam veremiyorum ama ilk süzdüklerim bunlar çok fazla kompleks şeyler var gördükçe kendi kendini tamamlayacak...

sin valor

Kayıtlı Üye
ikinci yerin nevşehir olma olasılığı var mı?
@Aisling ? çok fazla şaşırtıyorsun beni. Diğer konudaki çözümlemelerinde çok güzeldi.
Yorumlarda diğer arkadaşların bahsettiği gibi reptilianlarla ilgi bir düşünceye kapılıpta yazdıysan öyle bir olay yok orada
fakat bu gözardı edilen yer Tr'nin 7 mühründen biri ve 2 önemli isme de ev sahipliği yapıyor.
Reptil konusu dışında benim orayla ilgili gördüğüm iki şey var; geziciler orada tabir yerindeyse devriyede sürekli ve medusanın da bir ayağı orada onun dışında bahsettiğin yer ilerde şimdilik yazamayacağım iki şeye tanık olacak

lokal olarak ağırlık verilen yer orası değil
gerçekten büyük şeyler yapıldı benim ancak benzerlik görebildiğim Philadelphia Deneyi yada cern'de yapılabilecek bir iş gibi duruyor ve çıkan şeyi ilkel bir biçimde mabetlerinde kurban vererek durdurmaya çalıştıkları

Darkon

Kayıtlı Üye
@Aisling ? çok fazla şaşırtıyorsun beni. Diğer konudaki çözümlemelerinde çok güzeldi.
Yorumlarda diğer arkadaşların bahsettiği gibi reptilianlarla ilgi bir düşünceye kapılıpta yazdıysan öyle bir olay yok orada
fakat bu gözardı edilen yer Tr'nin 7 mühründen biri ve 2 önemli isme de ev sahipliği yapıyor.
Reptil konusu dışında benim orayla ilgili gördüğüm iki şey var; geziciler orada tabir yerindeyse devriyede sürekli ve medusanın da bir ayağı orada onun dışında bahsettiğin yer ilerde şimdilik yazamayacağım iki şeye tanık olacak

lokal olarak ağırlık verilen yer orası değil
gerçekten büyük şeyler yapıldı benim ancak benzerlik görebildiğim Philadelphia Deneyi yada cern'de yapılabilecek bir iş gibi duruyor ve çıkan şeyi ilkel bir biçimde mabetlerinde kurban vererek durdurmaya çalıştıkları

Sizce cern'de ne yapılıyor?.
Çıkan şeyi kurban veriyorlar dediğinize göre bu elle tutulur, gözle görülür somut bir şey mi size göre yoksa ben mi yanlış anladım?

sin valor

Kayıtlı Üye
Sizce cern'de ne yapılıyor?.
Çıkan şeyi kurban veriyorlar dediğinize göre bu elle tutulur, gözle görülür somut bir şey mi size göre yoksa ben mi yanlış anladım?
Darkon, gelen bir oluşum var benim tarif edebileceğim şekliyle plazmik bir şey yani herhangi bir eşgali yok hacmi değişen bir şey gözle görüleceğini sanmıyorum ama hissedilen bir şey gibi farkediliyordu. Yıldızlarda Oturanlar'da bariz anlam yüklü şeyler vardı nedenler ve sonucu belliydi. Bunda çıkarım yapabileceğim tek şey dini de bi yanı olması ve öyle bir camiada da hazırlıksız yakalanılmış gibi hareket edilmesiydi. Çıkan şey kurban edilmesi imkansız, çıkana karşı kurban veriliyordu onu durdurmak için. Dediğim gibi aşkın bir şeydi. Sıyıran zaten belli bi kesime yönelmişti

Kirkel

Kayıtlı Üye

Bu cümlelerden anladığım kadarıyla kızılyutucu dediğiniz Mars gezegeni sanırım 6 ekim 2020 tarihinde Mars Dünyaya yaklaşacak o tarihte de karadeniz bölgesinin hava durumu yağışlı böyle bir tarih çıkarımı yaptım kendimce tabi siz anlattıklarınizda tam olarak neyi kasttediginizi anlamadım.

sin valor

Kayıtlı Üye
Bu cümlelerden anladığım kadarıyla kızılyutucu dediğiniz Mars gezegeni sanırım 6 ekim 2020 tarihinde Mars Dünyaya yaklaşacak o tarihte de karadeniz bölgesinin hava durumu yağışlı böyle bir tarih çıkarımı yaptım kendimce tabi siz anlattıklarınizda tam olarak neyi kasttediginizi anlamadım.

karadeniz olayı ayrı orada tanımsız bir ordu var yıkıma hazır, sicim gibi çiseleyen bir yağmurla peyda oluyorlar
kızılyutucu mars mıdır? pek sanmıyorum şayet bir çekim etkisi gösterirse olabilir. Benim bahsettiğim bir necm'e daha çok benziyordu parlak kızıl alevini kendi içine soğuran bir şey var ilk başta bana açılan bir boyut gibi gelmişti. orada size göre kuzeye düşüyor ve ay kadar da yakın dünyaya bu tabi bu konu 'nun son silsilesinde oldu, devam niteliğinde yazıyorum geri kalanı çünkü parçalar anca tamamlanıyor

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Yaşlı Tanrılar ve haklarında bazen muazzam ayrıntılarla çok fazla şey anlatılan ve ‘Karanlık’a tekabül eden Kadimler. Bu ikinciler insan ırkı için hastalıktan başka bir şey istemeyen ve sürekli olarak dışarıdan doğru, bir kapıdan geçerek dünyamızın içine girmeye uğraşan Kötü Tanrılar’dır. Aramızda, kendilerini kadimlere adamış ve kapıyı açmaya, böylelikle bu, görünüşte tiksindirici örgütün bir kez daha Dünya’yı yönetmesini sağlamaya uğraşan kişiler vardır. Kadimlerin şefi, bir deniz canavarı olarak temsil edilen, eski çağlara ait bir tür

KronoM

Kayıtlı Üye
@sin valor Kardeşim bize kaynağını söyler misin ?
Ve daha açık bir dille anlatırsan anlayabiliriz. Devrik cümleleri ve şiir gibi birleştirip masal gibi anlatmışsın.

Cidden cidden cidden
“Bu cümleleri nasıl kurduğunu mantıklı bir şekilde anlatırsan sevinirim”

Rüya dersin ,astral boyut, varlık söyledi dersin sıkıntı yok “ama kaynağını belirt” anlamak istiyorum.
bak kaç yaşına gelmiş insanlarız yok kaynak veremem bu gizli birşey dersen! yani gizli diyip geçiştirme. Öyle dersen ya çok mitoloji bilim kurgu film izlediğini düşünürüm veya uydurup trollediğini.

sen bu yazdıklarının kaynağını söylersen seni anlayabiliriz.

Çünkü birkaç trolleyen kehanetci vardı,
bu dediğin prizma kapıyı gördün mü ? Hangi yöntemle gördün ?

“Kötümser yaklaşmıyorum”
Sadece anlamaya çalışıyorum, yanlış anlama.

Son düzenleme:

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
@sin valor Kardeşim bize kaynağını söyler misin ?
Ve daha açık bir dille anlatırsan anlayabiliriz. Devrik cümleleri ve şiir gibi birleştirip masal gibi anlatmışsın.

Cidden cidden cidden
“Bu cümleleri nasıl kurduğunu mantıklı bir şekilde anlatırsan sevinirim”

Rüya dersin ,astral boyut, varlık söyledi dersin sıkıntı yok “ama kaynağını belirt” anlamak istiyorum.
bak kaç yaşına gelmiş insanlarız yok kaynak veremem bu gizli birşey dersen! yani gizli diyip geçiştirme. Öyle dersen ya çok mitoloji bilim kurgu film izlediğini düşünürüm veya uydurup trollediğini.

sen bu yazdıklarının kaynağını söylersen seni anlayabiliriz.

Çünkü birkaç trolleyen kehanetci vardı,
bu dediğin prizma kapıyı gördün mü ? Hangi yöntemle gördün ?

“Kötümser yaklaşmıyorum”
Sadece anlamaya çalışıyorum, yanlış anlama.
fikrinize katılıyorum şu forumda duadır vs herkes gördüklerinin kaynağını yazıyor bir şekilde adam geliyor şiir gibi yazıp gidiyor bana göre kaynak gösterme sadece kafasından uydurup insanları meraklandırmaya çalışıyor gibime geliyor çünkü bende hiçbirşey anlamıyorum o zaman bende bitane yazıyım , sonun başlangıcı yakındır, kubbeden içeri kubbeden içeri açmaya çalışıyolar büyük silahlarla delik yönetir onları elementi su olan varlık , dünyaya girmek için beklerler iğne deliği kadar delik , arkadaşlar bu adamın diğer konularıda aynı şekil şiir gibi yazıyo biri bişey yazınca alta okonuya atlıyo hemen şöyle böyle diye madem biliyon açıkla kaynağını kardeşim nası dünya ötesi varlık görüyosun ayinmi yapıyosun hangi kaynaktan besleniyosun açıklamadığın için benimgibi insanlar sana uydurmacı gözüyle bakıcak bunu bil

sin valor

Kayıtlı Üye
Şiir gibi yazıp masal gibi anlatıyorsam sizi enterese eden ne bunda?... Tabi ki de belli şeyleri gizleyerek yazacağız bu işin düsturunda akaide bu var (Bu elzem).Kaldı ki en fasih şekliyle yazıyorum. Size hemen tebliğde bulanalım, size hemen kaynak gösterelim, kimle/neyle irtibattayız adres gösterilim.

Diğer konuma da şiir demişsiniz de pardon nesi şiir sizin için!... Oradan bakınca çok mu ekspresyonist duruyor metin. Benim burada diğer konuya atıfta bulunmam bir silsilenin devamı olduğu için. Kubbeden içeri kubbeden içeri! diye tiye alacaksan al. Senin kubbeden içeri diye dalga geçtiğin konuda daha köy görünmeden klavuzunu yazdım ben. Dejenere ettiğin konunun başından sonuna her kelimesi dolu. Bana "hasat" yapılacağı bilgisi verildi oturdum yazdım. Yer bile belirttim daha nesi şiir pardon. Bu mevzuda kariyerlere başlama ve bitiş olacağına kadar her şeyi yazdım. Oturup kimseye izahat kaynak veremem maalesef. Şiir gibi geliyorsa başka şeylere bakın.
Ama ille de kaynaksa! Üzülerek söylüyorum ki Kaynak benim!... 😕 ve yoluna yöntemine girebileceğiniz bir şey değil kaynağım