Siyah Varlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lilith66

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar.Konuya direk giriyorum.Geçen gece uyumaya çalışıyorum (akşam uyumuştum,ne zaman öğlen filan uyusam gecesinde karabasan olayı yaşarım) bir anda vucüdumu hissetmemeye başladım,gözlerimi bile açamıyorum adam akıllı.Kulağımda bir ses yankılanıyor,çığlık gibi.O sırada,gözlerim tamamen kapanmadan önce duman gibi bir karaltı gördüm.Neyse 1 dakika bile sürmemiştir muhtemelen normale döndüm sonra.Vücudumun hareketsiz kalması ve tuhaf sesler duymam alıştığım bir durum zaten,o yüzden panik yok.Neyse sonra tekrar uyumaya çalışıyorum,yine oldu aynısı.Bu sefer beynimde ismim yankılanıyor tuhaf bir aksanla.Gözlerimi açmaya çalışıyorum,ama bir güçte kapatmaya çalışıyor.O sırada tam dibimde durmuş bir cüce gördüm.Tabi beynim benimle alay etmiyorsa.Cellat gibi siyah kapşonlu birşey var üzerinde..Ağzımı kıpırdatmaya,konuşmaya çalışıyorum gülüyor bana :D O ismimi tekrarladıkça ben beynimden ' Ne vaar ? Git başımdan!' filan diyorum.Bilincim yerinde...Neyse kısa bir süre sürdü bu durumda sonra kendime geldim.Merak ettiğim bu varlığın benle ne meselesi olabilir ?

Saprohil

Kayıtlı Üye
Uğramışlar bir daha böyle bir olay yaşamazsan sorun olmaz.Ama yaşarsan önlemler almak gerekir.Tecrübeyle sabit cüce şeklinde olur,2 metrelik adam şeklinde olur.Ya uzakta durur ya da sana saldırır boğuşursun.Boğmaya çalışırlar nefessiz kalmak kadar kötü bir şey yoktur.Vücudun harekete geçemez,ölümle yakınlaşırsın.O an kendini bırakırsan ölürsün,bırakmazsan kurtulursun.İşte bu da devam ederse,mücadele edeceksin.

Kendin çözersin ağır bir durum olmazsa,ille cinlerden kurtulmak için bir kişiden yardım etmek gerekli değil.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Şimdi birileri gelir psikolojik falan der. - Basit bir cin deneyimi yaşamışsın.Bizim boyutumuzda cüce boyunda olurlar genelde tecrübelerimden söylüyorum.Hayatında cin görmemiş adam buraya gelip gereksiz şeyler yazmasın lütfen.

- Sonsuz güç - Ölümle sonuçlanmaz karabasan olayı olursada çok çok nadir olabilir.Korkudan kalp krizi vb.

Lilith66

Kayıtlı Üye
Uykum olmadığında hep olur bu ve benzeri şeyler.Bir keresinde arapçaya benzer bir dille birşeyler söylemişti kulağıma,etkilenmiştim biraz.Başka bir seferinde ince tonda gülme sesleri geliyordu kulağıma,birçok ses,kalabalıktılar sanırım.Gözlerimi açabilsem o zamanda görebilecektim belki birşeyler.Yani demek istediğim bir defaya mahsus değil geliyorlar gidiyorlar öyle.Korkma durumum filan yok.Ama özellikle astral seyahate çok meraklıydım bir aralar tabi beceremedim ama ondan sonra başladı şu karabasanımsı olaylar.Zararları yok ama merak ediyorum sadece.Tuhaf olan şu eskiden ablamda da olurdu bu tarz olaylar.

-Sonsuz Güç- benim yanıbaşımdaydı ve ben hareket edemiyordum.Ama saldırma durumu filan olmadı,gülüyordu gıcık gıcık :)

Sasdad

Kayıtlı Üye
Uykum olmadığında hep olur bu ve benzeri şeyler.Bir keresinde arapçaya benzer bir dille birşeyler söylemişti kulağıma,etkilenmiştim biraz.Başka bir seferinde ince tonda gülme sesleri geliyordu kulağıma,birçok ses,kalabalıktılar sanırım.Gözlerimi açabilsem o zamanda görebilecektim belki birşeyler.Yani demek istediğim bir defaya mahsus değil geliyorlar gidiyorlar öyle.Korkma durumum filan yok.Ama özellikle astral seyahate çok meraklıydım bir aralar tabi beceremedim ama ondan sonra başladı şu karabasanımsı olaylar.Zararları yok ama merak ediyorum sadece.Tuhaf olan şu eskiden ablamda da olurdu bu tarz olaylar.

-Sonsuz Güç- benim yanıbaşımdaydı ve ben hareket edemiyordum.Ama saldırma durumu filan olmadı,gülüyordu gıcık gıcık :)

Seninle biraz eğlenmişler :party:

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Yanlış bilgilendirme yapmayın.Herşeyi cinlere bağlamayın.Kabus görmüşsünüz zaten kabuslar çok gerçekçidir...

Saprohil

Kayıtlı Üye

Koruyucu ayetleri oku,uyu.ZAmanla başına gelecekleri söyledim üstte.Tekrarlıyor diyorsan iş biraz sakata binmiş yani şimdiden tedbirleri al.Bu varlıklar güçlenmiş durumdalar şu an ki yıllarda.Ne kadar insanı uyarırsam,o kadar vicdanım rahatlar.Zayıflatıyorlar seni,sen farkında değilsin.

AKARID 666

Kayıtlı Üye
Hay Maşallah burada da herkes cin alimiymiş(!) GFBMuhammed'e katılıyorum sadece kabus görmüşsünüz zaten kabuslar çok gerçekçidir.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ağır tahrik olduğunu düşünüyorsanız kahvehane kavgası gibi birbirinize dalaşacağınıza her mesajınızın altında sabit duran üçgen işaretine tıklayıp rahatsız olduğunuzu ve şikayetinizi bize bildirin.
Madem birbirinize büyüklük,üstünlük,bilmişlik göstermek istiyorsunuz biriniz susmayı deneseydinizde biz de taktir etseydik.
Çok hıncınız varsa özel mesajla derdinizi giderin yine edep sınırları aşılıyorsa özel mesajı şikayet edin.
Konudaki alakasız mesajları siliyorum.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Hayır Burda kabus falan diyorlarda bu kabus diyenler hayatında hiç cin görmüşlermi ? Ben bu forumda 3 senedir takılıyorum.Karabasan olaylarının çoğu cin vakası çıktı forumdaki bi arkadaşa forumdan her gün karabasan geliyodu diye şikayet ediyordu milletten hemen psikolojiktir ... veyahut kabus görmüşsün demeye başladılar.En son ben bir dua önerdim arkadaşa ve bir daha böyle birşey yaşamadı.Burdaki 3-5 cin-şeytan meraklısı ergenin yorumlarına bakarak geçiştirmeyin.Bugün önlem almazsanız yarın tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

Lilith66

Kayıtlı Üye
Sağolun yorumlarınız için.Dini inancı olan biri değilimdir ama metafizik varlıklara inanıyorum.Bunu başta belirtmeliydim sanırım.Hani kabus veya bilinçaltı desem aklımda böyle korkulara yer yoktur ama olayı paylaşmak istedim.Merakımı da biraz gidermiş oldum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Eskiden bu karabasan olayına bende inanmazdım ve psikolojik sanardım. Başımdan geçenleri anlatayım. Babamın yerine güvenlik görevlisi olarak gece bir kaç gün ben gidecektim. O sıralar bu sitede cinlere merak sarmıştım ve ne buluyorsam okuyordum. O gece cinleri düşünerek gece işe gitmiştim. O gün eve gelip uyudum ve rüyamda kafir bir cin gördüm. Bunu bazı kişilerle paylaştım ve yine işe gitmek için biraz uyuyayım dedim. Kendimi titreyerek buldum ve kilitlenmişti bedenim. Haraket edemiyordum, göremiyordum, konuşamıyordum. Karşımda bir cinin olduğunu hissettim. Belki de rüyamda gördüğüm cindi, bilmiyorum. İçimden Bismillah dedim kilidim çözüldü ve kendime geldim. Hiç bir şey görmedim. O zamandan beri karabasan olayına inanıyorum ve kesinlikle cinlerle alakalı bir durum. Dualar çok etkili onlara karşı. Bazı deneyimlerimde de ne dua okuduysam hepsi tuttu ve bana bir şey yapamadılar. Dualar en büyük silahtır onlara karşı. Saygılarla :)

Lilith66

Kayıtlı Üye
Korkmadığın zaman gidiyor her neyse işte bu varlık.Dediğim gibi benim islam inancım filan yok.Sen dua okuyarak korkunu yeniyorsun bende 'git başımdan' filan diyerek yeniyorum :) Hani bir şekilde yeniyoruz korkuyu ve o varlıkta her neyse bir zarar veremiyor.Belki de zarar verme amacında değildir orasını da bilemiyorum.Çok bilgim yok bu konularda.3,4 yıldır karabasan olayı sıkça olur ama bende.Değişik sesler,çığlıklar,konuşmalar,gülüşme sesleri falan filan.En sonda kendisini gördüm,ya da öyle sandırdı bilincim.Ama sanmıyorum beynimin oyunu olduğunu.

Dediğim gibi dini bir inancım yok.O yüzden sureler filan benlik değil.Ama metafizik varlıklara inanıyorum.Bence bu şununla alakalı;sen korkunu yeniyorsun ve o varlık zarar veremiyor.Sen surelerle yeniyorsun bende 'git başımdan' filan diyorum öyle sonra gidiyor herneyse bu varlık :) Bu tarz şeyler 3,4 yıldır oluyor bende.Daha önceleri gülme seslerini duymustum,arapça konusmalar filan yankılanmıstı kulağımda,çığlıklar filan.Ama görüntü olarak ilk kez gördüm.Ben bir zarar vermek istediklerini sanmıyorum açıkçası.Verebileceklerini de sanmıyorum.Korku yok çünkü.

Çok küçük bir ihtimal beynimin oyunu da olabilir tüm bunlar ama beynimin bu kadar zamandır benimle oynadığını sanmıyorum.

Sasdad

Kayıtlı Üye
Eskiden bu karabasan olayına bende inanmazdım ve psikolojik sanardım. Başımdan geçenleri anlatayım. Babamın yerine güvenlik görevlisi olarak gece bir kaç gün ben gidecektim. O sıralar bu sitede cinlere merak sarmıştım ve ne buluyorsam okuyordum. O gece cinleri düşünerek gece işe gitmiştim. O gün eve gelip uyudum ve rüyamda kafir bir cin gördüm. Bunu bazı kişilerle paylaştım ve yine işe gitmek için biraz uyuyayım dedim. Kendimi titreyerek buldum ve kilitlenmişti bedenim. Haraket edemiyordum, göremiyordum, konuşamıyordum. Karşımda bir cinin olduğunu hissettim. Belki de rüyamda gördüğüm cindi, bilmiyorum. İçimden Bismillah dedim kilidim çözüldü ve kendime geldim. Hiç bir şey görmedim. O zamandan beri karabasan olayına inanıyorum ve kesinlikle cinlerle alakalı bir durum. Dualar çok etkili onlara karşı. Bazı deneyimlerimde de ne dua okuduysam hepsi tuttu ve bana bir şey yapamadılar. Dualar en büyük silahtır onlara karşı. Saygılarla :)

Aynen Bunun Benzeri banada oldu.Bazıları hala Psikolojik Demeye Devam Ediyor.Siz hangi doktora giderseniz gidin böyle birşey yaşadığınızı anlatırsanız Psikolojik derler.Doktoların çoğu ateisttir arkadaşlar bunu tecrübelerimden söylüyorum.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Korkmadığın zaman gidiyor her neyse işte bu varlık.Dediğim gibi benim islam inancım filan yok.Sen dua okuyarak korkunu yeniyorsun bende 'git başımdan' filan diyerek yeniyorum :) Hani bir şekilde yeniyoruz korkuyu ve o varlıkta her neyse bir zarar veremiyor.Belki de zarar verme amacında değildir orasını da bilemiyorum.Çok bilgim yok bu konularda.3,4 yıldır karabasan olayı sıkça olur ama bende.Değişik sesler,çığlıklar,konuşmalar,gülüşme sesleri falan filan.En sonda kendisini gördüm,ya da öyle sandırdı bilincim.Ama sanmıyorum beynimin oyunu olduğunu.

Dediğim gibi dini bir inancım yok.O yüzden sureler filan benlik değil.Ama metafizik varlıklara inanıyorum.Bence bu şununla alakalı;sen korkunu yeniyorsun ve o varlık zarar veremiyor.Sen surelerle yeniyorsun bende 'git başımdan' filan diyorum öyle sonra gidiyor herneyse bu varlık :) Bu tarz şeyler 3,4 yıldır oluyor bende.Daha önceleri gülme seslerini duymustum,arapça konusmalar filan yankılanmıstı kulağımda,çığlıklar filan.Ama görüntü olarak ilk kez gördüm.Ben bir zarar vermek istediklerini sanmıyorum açıkçası.Verebileceklerini de sanmıyorum.Korku yok çünkü.

Çok küçük bir ihtimal beynimin oyunu da olabilir tüm bunlar ama beynimin bu kadar zamandır benimle oynadığını sanmıyorum.

Korkmadığınız zaman gidiyorlar ve sizi rahat bırakıyorlarsa zihninizin oyunudur. Bir inanca ait olamama duygusu zaman zaman korkutur.Çünkü sizi sizden başka koruyacak birşeyiniz yoktur,halbuki sizden güçlü bir varlığa sığınmak ihtiyacı hissedersiniz.Ancak bu biçimde güvende ve huzurda olursunuz.Psikolojide din açıklanırken bu anlatılır.Sizin inancınız ve bunu destekleyen kanıtlarınız(kitaptı peygamberdi..) olmadığından zihniniz bu ikilemi size yaşatıyor.Kendi kendinize başa çıkabildiğinizi görünce ancak rahat eiyorsunuz ve "korkmadığımda gidiyor" diyorsunuz :)

Bir obsesyon varsa siz korkmasanızda,dua da etseniz küfür de etseniz nafile.Baya baya uğraşmadan paçayı kurtaramazsınız.Zaten hayati işlevlerinizi bile sürdüremezsiniz.
Bir düşünün neden Arapça duyuyorsunuz sesleri?Neden adını bile bilmediğiniz bir dil değil:)Yaşadığınız ülkede hakim inanç İslam,konularla alakalı okuduğunuz çoğu şey ister istemez İslami,hakkında en çok bilgiye ulaşacağınız şey günümüzde yine İslam.Dolayısıyla karşınıza İslami sesler,varlıklar,görüntüler..vb geliyor.Çünkü dediğim gibi her canlı kendinden büyük bir güce sığınma ihtiyacı duyar.Bu yaratılıştır ve bu gücü mantığınız reddederse inançsız olmayı tercih edersiniz ama içimizdeki hayvansal içgüdü sığınak arar durur bu da bize bu halleri yaşatır.

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
Geçen günlerde pek fazla dua okumadan yattığımda zikir çekmeye başladım. içimden uyusam bile bu zikir devam etmeli diyordum ve tam dalıcakken kendimi sırt üstü hareket edemez buldum. Ama her şeyin farkındaydim odamın olan bitenin bağırmak istiyorum ama olmuyordu sonra göz ucuyla gördüm neredeyse tavana kadar bir siyahlık kolları çok uzun yüzüme bastırıyordu. 3 besmelede çekip gitti bende yattım uyudum. Daha öncede gelmişti farklı bir yerde korunmasız bir dua edip yatmıştım o çok daha güçlüydü görememiştim ama zımba gibi yapıştırmıştı beni yatağa 3. euzu besmele anca gitmişti ve o gün tuvaletten ekmek çıktı vs vs garip şeyler .. Benim tahminimce bunlar bizden çıkan enerjiden etkileniyor sanırım bu bir dua ve ya zikir olabiliyor. Ama Felak nas ihlas fatiha gibi duaların gücü karşısında aciz kalıyorlar deneyimlerime göre :) Korkulacak bir şey değil aslında ama olsun dua ya teşvik ediyorlar bir şekilde vesile oluyorlar bana göre Bu arada karabasan da cindir tabi ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...