Şifa yollamak ve enerji almak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar aslinda bu konunun biraz aciliyeti var ama yine de hayatimin her alaninda kullanacagim bir sey. Sifa sistemlerinden (reiki vs.) bazilarina uyumluyum ama onlarin bana uygun olmadiklarini tecrubemle farkettim bunu normal karsiliyorum sonucta herkes herseyi yapabilecek diye bir sey yok. Simdi size 2 sorum var: 1. Sifa sistemleri kullanmadan evrendeki sifa enerjilerini uzak veya yakindaki kisilere nasil yonlendirebilirim? Bunu kendim icin nasil yapabilirim? 2. Evrenden kendime nasil pozitif enerji alabilirim? Teknik yazicak arkadaslar imajinasyon en az olucak sekilde yazarsaniz sevinirim. Bir de sifa konusunda bilgili arkadaslardan yardim bekliyorum ozellikle. Tesekkur ederim. Metin alanı Düzenlemek için çift dokunun.

bendekiben

Elit Üye
Merhaba,herhangi bir kanala dahil olmadan yapılan enerji sifa gönderimlerinde genelde imajine kullanılır asıl hedef bunun olduğuna kendimizi inandırmaktır en onemli sey inanç diğer her şey araçtir.Dua etmek, niyet etmek , hayal etmek ve bunlarla beraber inanmak ve çok istemek bir enerji gönderimidir.Bunun teknikleri de var tabi eğitimden geçmek gerekir mesela pranik şifada reiki vs . herhangi bir kanalı kullanmıyorsunuz ama dediğim gibi eğitim gerekli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...