sezgiler ve reiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar internette yaptığım araştırmalarda insanların reiki yaparken hastaların şifalanması gereken yerlerini hissedip ellerini ona göre koyduklarını okudum. bozuk bölgeleri elleriyle hissedebilen insanlar var. ama ben bunu yapamıyorum sadece ellerimde enerji akışını hissedebiliyorum. Bunu böyle yapabilmek için bir teknik var mı? bir de genel olarak şifa enerjileriyle yakından aura şifalandırma nasıl yapılıyor? elimi kişinin vicudunun bir kaç santim üzerinde mi tutmalıyım?

4

43887

sevgili biard doğrudur ama zamanı var diye düşünüyorum,bende mesela dokunarak görüntü ve renk görme yeteneğimi reiki ile birleştireceğim ama dediğim gibi zamanı var ama sezgilerini kuvvetlendirebilirsin,birde aura temizleme işlemini sormuşsun galiba kişiye ilk önce yapılacak yöntem ;ama bunu eğer eğitimini aldıysan zaten eğitimci gösteriyor yöntemini göstermek uygunmudur bilemedim...sevgiler...

biard

Kayıtlı Üye
Nefertiti teşekkürler öncelikle. Ben de fal konusunda filan fena sayılmam ama kendiliğindem olsun istiyorum. Zamanla olucak
sanırım. Masterimle fazla görüşme imkanım olmuyor, el pozisyonları var notlarımda ama aura temizliğini bulamadın tekrar bakayım.

4

43887

Nefertiti teşekkürler öncelikle. Ben de fal konusunda filan fena sayılmam ama kendiliğindem olsun istiyorum. Zamanla olucak
sanırım. Masterimle fazla görüşme imkanım olmuyor, el pozisyonları var notlarımda ama aura temizliğini bulamadın tekrar bakayım.

çalışmadan hiçbir şey olmuyor;) eğitmeninle görüşme imkanı bulamassan notlarında da bulamassan yardımcı olabilirim...sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...