Seytan Ile Konusmak

portreci

Kayıtlı Üye
Allah'in Selami Rahmeti ve Bereketi uzerinize olsun...
Gecenlerde uykumda yari uyanik bir halde uc Seytan gordum, Bunlar boyle mahkeme gibi masa basinda benden yuksekte oturuyorlardi, Ve baslari, sanirim iblis En sol tarafta idi ve beni ikna etmeye calisiyorlardi sanki birseyler imzalatmak istermis gibi, bende dini bilgilerimden onlarin sunduklarini tersliyor ve sual ediyordum yani munazara ediyorduk, Sonra Iblis yuzunu gosterdi, israrim uzerine..
Sonra bir baska gun, biraz rahatsizdim, yine yatiyorum. burnumu temizlemek icin kalkayim dedim yine bunlar birisi mendilin uzerine oturmus birisi benim uzerime, kalkamadim bir turlu, sonra okudum herhalde kalktim banyoya elimi yuzumu yikamaya gittim...
6-7 yaslarinda ikende gordugumu hatirliyorum...
Ne demek oluyor bunlar ?
Ve cok ciddi derecede depresyon ve bu tarz seyler yasiyorum.. Yani musallat olma belirtileri cok..
Bundan nasil kurtulabilirim ?
Ve ya nasil bilirim eger gercekten musallat olmuslar veya bedenime girmislerse ?
Simdiden cok Tesekkurler...

demonic

Kayıtlı Üye
okudum ve gittiler...kendinizi geliştirmenizi öneririm.dininize göre imanı tam bir müslümana cinler tüm ordularıyla saldırsalar da zarar veremezler deniliyor.

scaryghost

Kayıtlı Üye
bence kalkan oluşturmalısın gece yatmadan önce.bildiğin duaları oku.eğer istersen tılsımda taşıyabilirsin yanında.

portreci

Kayıtlı Üye
Gece gunduz okuyorum, yatmadanda okuyorum... Bu son 3 senedir yurtdisina yerlestigimden beri hak ile batil arasinda gidip geliyorum.. Doktor antidepresant haplar verdi ama almadim.. Uzerimde buyu olup olmadigindanda emin olmak isterim ama burralarda nasil bulur ogrenirim hic bilmiyorum..

La-edri

Kayıtlı Üye
Üzerinde durmayin, siz moralim bozuk pisikolojim bozuk bunalimdayim dedikce olayi kabul edior ve zemin hazirliyorsunuz, siz buna mental olarak savas acmazsaniz muskanin ne faydasi olacakki size, yasanmis bir iki hal bu gecer eger cidden kurtulmak istiyorsaniz.

AJA

Elit Üye
Gece gunduz okuyorum, yatmadanda okuyorum... Bu son 3 senedir yurtdisina yerlestigimden beri hak ile batil arasinda gidip geliyorum.. Doktor antidepresant haplar verdi ama almadim.. Uzerimde buyu olup olmadigindanda emin olmak isterim ama burralarda nasil bulur ogrenirim hic bilmiyorum..
Kendiniz sorunu analiz etmişsiniz aslında.İnsan dini inancında gelgitler yaşadığında bu tür durumlar ortaya çıkabiliyor.Depresyonda rüyalar tamamen bilinçaltının senaryoları haline geliyor.Karabasanlar kabuslar uykudan huzursuz uyanmalar vs.Şeytanı gördüm dediğiniz durum sizin ruh halinizden kaynaklanıyor tamamen.Bu olumsuzluklardan kurtulmanız için hayatınızda küçük değişiklikler yapın.İnancınız hakkında ise sağlıklı karar vermeniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyacaktır.

İyi forumlar.

portreci

Kayıtlı Üye
Yardim ve onerileriniz icin hepinize tesekkur ediyorum...