Sevgilime büyü yapılmış olabilir mi? Yardım lütfen çok üzülüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daryana

Kayıtlı Üye
Merhaba, yardımınıza ihtiyacım var. ben baya zaman önce bu foruma kayıt oldum fakat 2 senedir falan mistik olaylarla ilgilenmiyorum, araştırmıyorum ve hayatımda yer vermiyorum. Bundan yaklaşık 4 buçuk ay önce, biriyle tanıştım ve hoşlandım. Gidip açıldım ve her şey çok güzel başladı. Tanışma hikayemiz bile masal gibi güzeldi. Aşk üzerine kurulu, uzun sürecek bir ilişki için yola başladık. ( bu arada ikimizde gayiz. ) İlk zamanlarımızda her şey harika gidiyordu. Gözlerinin içi gülerdi, bazen gözlerimizi kaçırırdık ve utanıp sırıtırdık. İçine kapanık olsada, utanıp çekinsede bana sevdiğini az çok belli edebiliyordu. Buluşma yerinde karşılaştığımızda sarılışları uzun sürerdi. Örneğin bir yere girdiğimizde gerimde dururdu öncelik verirdi centilmen biriydi. Bi yere gittiğimizde herhangi bişey için yanından ayrıldığımda hemen peşimden gelirdi. Onun o zamanlar ki hisleri hoşlantı yada aşk başlangıcı gibi güzel hislerden ibaretti anlayacağınız üzre. Bende ona aşığım ve çok seviyorum. Fakat son 1 buçuk ay içerisinde öyle bir değiştiki anlatamam. Birden durgunlaştı, gözleri mat ve donuk bakmaya başladı, arkadaşlarla dörtlü gezdiğimizde yanımdan ayrılarak gezmeye başladı, benle muhabbet kurmamaya başladı, hatta bir hiçmişim gibi davrandığı bile oldu. Düzelmesi için çok çaba sarf ettim konuştum falan ama nafile. En son karşıma alıp konuştum ve bana olan hislerini kaybettiğini ayrılmak istediğini söyledi. Belki 50 - 60 a yakın neden saymışımdır, şu yüzden mi? diye. Hiç birine evet o yüzden demedi. Ama bir iki tanesine olabilir dedi. Olabilir dediği nedenleri düzelttim yoluna koydum zaten ufak çaplı şeylerdi. Söylemesi için baskı yaptım ısrar ettim ama sürekli "herhangi bir olaya bağlayamıyorum, neden böyle oldu bilmiyorum, içimden gelmiyor" falan dedi. Ufakta olsa hala bir şeyler var mı içinde dediğimde cidden var fakat düzelebileceğimizi sanmıyorum dedi. Yinede zorladık kendiside düzelmek için çaba sarf etti denemediğimiz şey kalmadı kurtarmak için ilişkimizi. Bir iki hafta iyi gibiydi belkide düzelmiş rolü yapıyordu bilmiyorum. Dün yine ayrılık muhabbetti açtı, sadece benden değil herşeyden bıktığını sıkıldığını söyledi, ilişkiden sıkıldığını, ayrılmak istediğini söyledi. Bazen sana bişeyler hissediyordum, bazen sevgilim olarak bile göremiyordum tarzında şeyler dedi. Kendisi zaten yoğun biri, ygs, staj, okul cmtsi. pzr. dershane derken tatili bile yok gibiydi. Bende bu yüzden bunalıma veya depresyona girdiğini düşündüm daha önce fakat dün aniden bu kararı verince düşündüm durduk yere neden olur diye. Sonra dörtlü arkadaş grubumuzla gezdiğimiz gün geldi aklıma. Olayı anlatırken takma isim koyacağım. Bir kız var adı ilayda. sevdiğim çocuğun adıda bora diyelim. ( bora anlaşılmamak için 2 sene kadar o kızla çıkmış, o kıza hep ilgisizmiş hoşlanmadığı için ) İlaydaylada ilişkimizin başından beri arkadaşız beni bora konusunda uyarmak için arkadaş olmuştu benle. ( hani beni üzdü senide üzebilir dikkat et tarzında uyarılar) Neyse konu korku filmlerinden açılmıştı ve ilayda, borayla gitmiştik sinemaya cinler hakkında bilgim olduğunu falanda bildiği için eve gidince gece korkmuştu çok uyuyamamıştı rüyasında görmüş filmi falan dedi. Şimdi ben bu konuşmayı düşününce, cinler hakkında bilgisi olan birinin elbet büyüler hakkındada bilgisi vardır diyorum. Bu kızın boraya, soğutma büyüsü yada bize ayrılma büyüsü yaptığını/yaptırdığını düşünmekteyim. Çünkü bora zaman içerisinde değil sadece bir anda değişti ve öyle devam etti genel olarak. Kızın böyle bir şeyi yapması için kendince sebepleri olabilir, ben mutlu olamadım onlarda olamasın, ben yaşayamadım onlarda yaşayamasın, beni anlaşılmamak için kullandı ve bıraktı o da başkasıyla mutlu olamasın gibisine. Zaten ilaydanın o iki senede boranın ilgisizliği yüzünden yaşadığı kötü ne varsa, bora son 1 buçuk ayda hepsini tek tek yaşattı bana. Ben her kötü olayda, yada olumsuzlukta ucunu büyüye bağlayan biri değilimdir. Fakat hem bu kızın böyle şeylerle ilgilenmesi, hemde eskiden borayla mutlu olamaması, hemde boranın ani değişimi ve nedenini bir türlü açıklayamaması beni bunu düşünmeye itti. Kimse kimseden sebepsiz yere sıkılmaz ben aklınıza gelebilecek her sebebi boraya saydım hiç birinin buna sebep olmadığını söyledi. Dış görünüşüm, kişiliğim gibi konularda hala mükemmel biri olduğumu düşünüyor. Sakladığı bir neden olsaydı baskılarıma dayanamayıp söylerdi şu yüzden diye. Herhangi bir olaya bağlayamıyorum, neden böyle oldu bilmiyorum, birden böyle oldu, hiç bişey yapasım gelmiyor tarzı cümleleri beni artık ortada bir büyü söz konusu olduğunu düşündürtmeye başladı. Çünkü biz mükemmel uyumda bir çifttik bununda farkındaydık ve gerçekten sıkıldım diyip bitirilebilecek kadar sıradan bir ilişki değildi bu. Çok üzülüyorum böyle olmasına, gerçekten çok yıprandım ve acı çekiyorum bütün hayatımı olumsuz etkiliyor bu çektiğim acı. Eğer düşündüğüm gibi büyü söz konusuysa ben bu tesiri ortadan kaldırmak ve ilişkimi geri kazanmak istiyorum. Uzun oldu fakat okuyup yardım ederseniz, fikir verirseniz çok sevinirim.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
yazılarınızı paragraflara ayırırsanız daha rahat okuyabiliriz.

ben yine de okudum, büyü olma ihtimali her zaman vardır ama şahsi kanaatim ülkemizdeki eşcinsel kişiliklere yapılan baskı sonucu bunalım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kimse kimseden sebepsiz yere sıkılmaz ben aklınıza gelebilecek her sebebi boraya saydım hiç birinin buna sebep olmadığını söyledi.
Her şeyin özeti bu cümlede. Tabii ki her şeyin bir sebebi vardır da bu sebepten bazen o kişinin de haberi olmayabilir. Belki bağlanamama sorunu vardır, belki sıkılmıştır söyleyemiyordur. İnsanlar bir birinden farklıdır, her adımı mantıklı değildir, hele robot hiç değildir, kişiliği oturmamıştır vs. vs.
Özellikle kadınların hoşlarına gitmeyen şeyleri hep bir insanın üstüne atma eğilimleri de vardır. Kendi evlatları, sevgilileri, kocaları, kardeşleri hoşlarına gitmeyen bir şey yaptığında hep sorumlu ya başka bir arkadaşlarıdır, ya başka bir kadındır, ya da başka biridir. Zaten her kadının yakınındaki erkekler melektir, uyuşturucuyu birinin zorlamasıyla kullanırlar, sigaraya hep arkadaşları başlatmıştır, alkolü zaten çevresi alıştırmıştır, aldatmak ise hep o hafif meşrep kadın rakibenin başının altından çıkmıştır....
Bunlara fiziki kanıtlar aranır veya yapıştırılır. Başarılı olunmazsa metafizik boyut sorumludur. Ama dediğim gibi yakınındaki erkeklerin hiçbir suçu yoktur, kurtarılmaları gereklidir..
Acımasızca oldu belki, hatta belki gerçekten büyü vs. de vardır, belki İlayda gerçekten de Bora'nın aklını türlü entirikalarla çelmiştir, ama anlattığınız tarzda durumların %90'ında kişi basitçe kendisi sorumludur. Kabullenmek zaman alır.

Daryana

Kayıtlı Üye
Yazımı paragraflara ayıramadım nasıl düzenleyebileceğimi bilmiyorum. Bana bende veya benlik bir sorun olmadığını söyledi. Çünkü ben elimden geleni yapıyordum o da bunu söyler hep. Kötü davrandığımda bile iyi davrandın dedi ayrılırken. Hiç bi zararım yoktu gerçekten mutlu olabilmemiz adına çok çabaladım. Kız onun aklını çelmişmidir bilmiyorum bora pek başkasının lafına bakan ve önemseyen birisi değildir. Dediğiniz gibi sebepten onunda haberi yok. Aklıma gelmişken eklemek istedim. Kız sürekli ona yada bana aramızın nasıl olduğunu falan soruyordu. Ben gayet iyi diyip geçiştiriyordum. Kız biz ayrıldıktan yarım saat sonra yazdı, durumlar ne diye. Ayrıldık dedim. Belki bora söylemiştir ayrıldığımızı çünkü yakın arkadaşlar ilayda ile bora. Bilmiyorum içimi nasıl rahat ettirebilirim. Eğer ortada bir büyü söz konusu yoksa ve kendisi sadece sıkıldığı için bitirdiyse içim rahat olacak zaten çabaladığım için.

Daryana

Kayıtlı Üye
yazılarınızı paragraflara ayırırsanız daha rahat okuyabiliriz.

ben yine de okudum, büyü olma ihtimali her zaman vardır ama şahsi kanaatim ülkemizdeki eşcinsel kişiliklere yapılan baskı sonucu bunalım.

sağolun okuduğunuz için, o bu tür baskıları pek takan biri değil bu konularda rahattır kendisi. tabiki durumunu sakladığı kişiler var ama benden ayrılmasında sakladığı kişilerin etki edeceğini sanmıyorum zaten bunuda sormuştum daha önce ona sebep buda değilmiş

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Yazımı paragraflara ayıramadım nasıl düzenleyebileceğimi bilmiyorum. Bana bende veya benlik bir sorun olmadığını söyledi. Çünkü ben elimden geleni yapıyordum o da bunu söyler hep. Kötü davrandığımda bile iyi davrandın dedi ayrılırken. Hiç bi zararım yoktu gerçekten mutlu olabilmemiz adına çok çabaladım. Kız onun aklını çelmişmidir bilmiyorum bora pek başkasının lafına bakan ve önemseyen birisi değildir. Dediğiniz gibi sebepten onunda haberi yok. Aklıma gelmişken eklemek istedim. Kız sürekli ona yada bana aramızın nasıl olduğunu falan soruyordu. Ben gayet iyi diyip geçiştiriyordum. Kız biz ayrıldıktan yarım saat sonra yazdı, durumlar ne diye. Ayrıldık dedim. Belki bora söylemiştir ayrıldığımızı çünkü yakın arkadaşlar ilayda ile bora. Bilmiyorum içimi nasıl rahat ettirebilirim. Eğer ortada bir büyü söz konusu yoksa ve kendisi sadece sıkıldığı için bitirdiyse içim rahat olacak zaten çabaladığım için.
Dediğiniz gibi "yakın arkadaş" görüşleri değişmiş olabili. , ilayda dan yeniden bir enerji almış olabilir . Her şeyi büyüye bağlamaya gerek yok ve her önüne gelen de büyü yapabilecek konumda değildir diye biliyorum . O yüzden daha basit nedenler aramızda fayda var .

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Sizin için çok özel olsada aşk yaşayanlar için sıradan bir hikaye çünkü herkesin aşk hikayesi masal gibi başlar. Bence başka birisiyle çok daha mutlu olursun. Ben bu foruma üye olduğumda a kişisine aşıktım hemde ne biçim. O zamanlar forumdan bir arkadaşım beni başkalarına yönelme konusunda ikna etti ve ben dedimki ben birini severken başkasına bakamam vs. 4 yıl geçti her yıl başka birine aşık oldum :D Bir sonraki bir öncekini unutturuyor sende dene.

Daryana

Kayıtlı Üye
Daha basit nedenleri aradım, kızdan hoşlanması mümkün değil sevgilim eşcinsel. o kızla çıkma nedeni, o kızı eşcinsel olduğu anlaşılmasın diye kullanmış. evet bu karaktersizliken başka bir şey değil biliyorum ve böyle birini seviyorum. bana son 1 ayda yaptığı karaktersizce davranışları saymıyorum bile. basitinden büyüğüne çok neden araştırdım düşündüm önüne serdim ama hiç biri değil. bir insan nedensiz yere bu hale gelemez ki. ama geldi ve bu yüzden bişeylerin tesiri altında olduğunu düşünmeye başladım yoksa başıma her gelen olumsuz olayı büyüye bağlayan biri değilim. ailevi ve maddi sorunlarımda var ama hiç birini büyüye bağlamıyorum örneğin çünkü hepsi nedenleri belli başlı olan şeyler. eğer büyü varsa nasıl anlayabilirim ne yapmam gerekiyor nereye danışmalıyım sadece içim rahatlasın istiyorum. bir şeylerin tesiri olmadığını öğrenirsem içim rahat şekilde yoluma devam edeceğim. ama eğer var ise tesiri ortadan kaldırtıp ilişkimi kurtarmak istiyorum çünkü gerçekten çok seviyorum

thea hera

Kayıtlı Üye
Sen sirilsiklam asiksin. Ve asik bahaneleri buluyorsun. Aktif o pasif sensin anladigim kadariyla. Bunu bilen bi kiz onu kazanmak icin büyü yapmaz merak etme. Bazen hoslanip birden bikip karsidakini kirmamak icin sen mukemmelsin ama yapamiyorum nedeni yok dedigimiz cok oluyor. Takilma zamanla asarsin.. Hayirlisi buymus de.. Benim hissettigim cocuk sana oynuyo ve senden sıkılmış. Cunki cok konusup aşık olmussun. O darlanacak birisi değil. Seni kirmamak icin aciklama yapmiyor. Benim hissettigim bu. Nereden biliyorsun diyorsan isim telepati ve telekinezi. Yakinda gercegi goreceksin. Bu kadar canim

fikrimühim

Kayıtlı Üye
İzlediğim bir videoda eşcinsel,gay olanlar zaten musallata uğramış kişilerdir.Büyüye gerek kalmadan açıkca bu vasıf onları vücuda davet etmektir.Ben burada eleştirmiyorum bu olay onları çeken ve sizin vücudunuzdaki açılan enerji boşluğundan sızmalarına açık davet olmuş oluyor.Zaten böyle bir durumda inanç farketmiyor ama islamda sırf onlar vücudumuza girmesin ve bize tesir etmesin diye oluşturulmuş bir çok haram ve mekruh haller vakıftır.Tekrar söylüyorum bunu eleştirmek için yazmıyorum yalnızca araştırıp kurtulma yollarına başvurmanız için bir fikir olabilir diye yazıyorum.

Daryana

Kayıtlı Üye
Sen sirilsiklam asiksin. Ve asik bahaneleri buluyorsun. Aktif o pasif sensin anladigim kadariyla. Bunu bilen bi kiz onu kazanmak icin büyü yapmaz merak etme. Bazen hoslanip birden bikip karsidakini kirmamak icin sen mukemmelsin ama yapamiyorum nedeni yok dedigimiz cok oluyor. Takilma zamanla asarsin.. Hayirlisi buymus de.. Benim hissettigim cocuk sana oynuyo ve senden sıkılmış. Cunki cok konusup aşık olmussun. O darlanacak birisi değil. Seni kirmamak icin aciklama yapmiyor. Benim hissettigim bu. Nereden biliyorsun diyorsan isim telepati ve telekinezi. Yakinda gercegi goreceksin. Bu kadar canim

Evet belkide dediğiniz gibidir bilmiyorum. Yakında gerçeği göreceksin bu kadar canım demişsiniz. İlginç bir şey oldu. Sevgilim yalvar yakar geri döndü geçen cumartesi. Kıymetini nasıl olurda bilmem, nasıl böyle yaparım ve ek olarak kendi kendine hafif hakaretler ederekten pişmanlığını dile getirdi ve öyle şeyler söyledi ki onun ağzından çıktığına inanamadım çünkü o sıkıldım diyip bıraktığı kişiyi böylesine pişman olup geri kazanmaya çalışacak biri değil o çok umursamaz birisidir. Bu sıralarda ise o bahsettiğim kız sevgilisinden ayrıldı, sevgilisi affedilmeyecek tarzda bir şey yapmış sanırım tam bilmiyorum. Çok garip geliyor. Ben çok acı çektim ve çok affedilmez şeyler var. ( ihanetler, gizli saklı şeyler vb. bir sürü şey öğrendim ) Bu yüzden hemen yelkenleri suya indirmeyeceğim. Acaba kız cidden büyü yaptıda kendisine mi döndü hiç bilmiyorum umarım yaptıysa öyle olmuştur hakettiğini bulsun. Gerçeği göreceksin yakında demenize takıldım, geri kazanma çabasına girdiğine göre beni seviyor olmalı ve kastettiğiniz gerçek buydu sanırım. Herkese çok teşekkür ederim.

xalpx

Kayıtlı Üye
Kaç yaşında olduğunuzu bilmiyorum ama ygs,dershane muhabbetlerine bakılırsa oldukça gençsiniz ikinizde.Bu yaşlarda yaşanan duygusal ilişkilerde bu kadar kılı kırk yarmak çok gereksiz inan.İster heteroseksüel bir ilişki ister başka birşey olsun benim genel görüşüm bu.Genelde gel geç duygular oluyor.

Onun dışında eşcinsel bir arkadaşım bir sohbet esnasında bizde uzun süreli ilişkiler pek yürümüyor,sadakat yok gibi laflar etmişti buna benzer çok şey okudum,duydum belki bununda etkisi vardır doğrumu yanlışmı bilemedim.

Bana kalırsa bu olayda büyü falan yok anlamadığım İlayda Boranın cinsel tercihini öğrenmesine rağmen nasıl hala Boradan birşeyler bekleyebiliyor?Yani kızlar benim bildiğim böyle birşeyi öğrenseler şoka falan girer sonrada yol verir görüşmez vs.

Bence iş büyü falan değil.Boranın bir arada kalmışlığı var.Zaten ruh halinizin en karmaşık zamanlarındasınız ergenlik vs. Birde yok ygs yok dersane yok ilayda yok erkek arkadaş derken Bora yaşının kaldıramayacağı bir yük yüklenmiş.Birde kendini gizlemek için kız arkadaş edindiyse ya Bora büyük bir baskı ,tepki görebileceği bir ortamda yada Bora hala kendini tanıyamamış.Gaylerin kızlarla zorakide olsa böyle bir ilişkiyi 2 sene sürdürebileceğini sanmıyorum eğer ki biraz tanıyabildiysem :)

Bence mesele ne büyü ne ilayda ne sende mesele Borada.Hayat onu çok bunaltmış olacak ki oda bence bir umut hayatını dahada karmaşık hale getirenleri hayatından çıkararak biraz nefes almaya çalışıyor.

Benim fikrim bu yönde ve dediğim gibi sosyal çevreden tanıdığım LG bireylerden duyduklarımıda göz önünde bulundurarak yazdım.Umarım çözersin ama unutma sizin yaşınızdan bu yaşıma kaç tane senin bahsettiğin şekilde seviyorduk ediyorduk dediğim ilişkim olmuştur biri gitti biri geldi o yaşlarda olur öyle şeyler takma :)

thea hera

Kayıtlı Üye
Bahsettiğim gerçek buydu canim. Kizin büyü olayi yok. O kendi karmasinda yasadiklarini cekiyor. Bosver takilma ona. Her burc mensubu icin cok büyük degisiklikler olacak. Bahsettigim bu hatta dahada sasiracaksin. Herkes yasiyor bunu. Ben geyleri severim o yuzden senle empati kurarak ve hissederek yorum yapiyorum. Biraz gozlemle onu. Baskasindan yuz bulamadi mi acaba? Bunlari genis capli düşün. Hakkinda hayirlisi daha guzel olacak. Sevgiler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...