Sevdiğinizin beynine düsüncelerinizi haykıra haykıra onu sevdiğinizi iletin.

yaren ateş

Kayıtlı Üye
Sizden yardım istiyorum. Bir sevdiğim var, onun aklına nasıl düşebilirim, hangi yöntemle, bana söleyebilir misiniz?

alin

Kayıtlı Üye
Sayın yaren ateş, zaten uygulama sizin istediğiniz türde bir uygulama, cevabı konunun paylaşımında. Yok yeterli inanç taşımadıysanız, sitede oldukça fazla paylaşım var araştırıp, inandığınız bir tanesini seçebilirsiniz.
Sevgiyle...

Apabbacık

Kayıtlı Üye
aylardır adama onu ne kadar çok sevdiğimi ve ne yaparsa yapsın bu hislerimin değişmediğini zihnimle iletmeye çalışıyorum ama kendisi bana karşı tam bi sevgi önleyici zırh kurduğu için ulaşamıyor tabi ona bu düşüncelerim ,hislerim.ben çok sevdiğim insanların zihinleriyle iletişim kurabiliyorum,beni sevmeyen insanlar ise bunu engellemiş oluyor galiba.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Harika bir paylaşım elinize sağlık. Umarım işe yarar :)

damned

Kayıtlı Üye
Ben özellikle gece yattığımda uyumadan en az 15 dakika onun yüzüne konsantre oluyorum beyninin içini görmeye kalp atışlarını hissetmeye çalışıyorum..ikimizin bedeni bir gibi hayal ediyorum...o anda aklına geldiğime eminim:))

Dml*

Kayıtlı Üye
Biz buna benzer bir şeyi benim gibi bu konularla ilgilenen arkadaşlarımla yapmayı deniyorduk ve genelde hep başarılı sonuçlar elde ediyorduk ama biz bunu birbirimizin elinden tutarak gerçekleştiriyorduk birimiz aklında tuttuğu şeyi her yönüyle düşünüp diğerine göndermeye çalışıyordu diğerimizde onun düşüncelerine girip aklında tuttuğu şeyi almaya çalışıyorduk bu akşam uzak mesafelerdende deniycez bakalım yapabilecek miyiz ve ayrıca hoşlandığım çocuk içinde deniycem bunu :)

merlyn_pansiyha

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Öncelikle... Emeğine Eline Sağlık. Uzun Bir Yazı Genelde Okurken İnsanı Sıkar. Ama Anlatım Tarzın Gerçekten Devamını Getittriyor Teşekkürler :)
Konu İle İlgili Olarak İse. Düşünce Okuma'da Adım Adım İlerliyorum. Maşallahım Var :) İlk Denemelerimde Berbat Ediyordum Herşeyi Sadece Düşüncelerini okumak İsterken Onun Düşüncelerini Değiştirebiliyordum... Basit Bir Örnek Vereyim;
Dersanede Bir Hocamın Bir Anda Düşüncelerini Okuyuverdim İsteyerek Değildi. Sevgilisiyle Tartışmışlar Sanırım Bu Gece Yemeğe Gideceklermiş. Dersi Yoğun Olduğundan Yetişemeyeceğini Düşünerek Bize Ders Anlatıyor Ama Kafasında Ne Renk Hangi Elbiseyi Giyeceğini Falan da Düşünüyordu. :D Hocayla ders sonunda konuştuk. Dedim Hocam Merak Etmeyin Zamanında Gideceksiniz Panik Yapmayın. Dedi Bir Yere Gideceğimi Nereden biliyorsun ki. Dayanamadım Hocam Sevgilinizle Kavga Etmişsiniz Ve Bu Akşam Yemeğe Gideceksiniz ama Bence Mavi Olan Elbise Size Yakışır Dedim :D Tabii Ağzı Açık dumur Bana Baktı Ve Benden Tırstı. Aslında etik Değildi Bence. Ama Neden Bilmiyorum Böyle Gelişti Bütün Olay. Ama Her Zaman Bu Kadar İyi Olmuyor O Gün Nasıl Oldu Anlamadım...