sevdiginin gelmesi icin

Porpora_

Kayıtlı Üye
Arkadaslar gecende bir kadina gittim. Bana kursun doktu. Ama fal gibiydi. Herseyi bildi. Sonrada bana daha cabuk sevdigim adamin gelmesi icin bir uygulama verdi. Beyaz karabiberin hertanesine 3ihlas 1fatiha okuyorsun sonra kavuruyorsun tahta kasikla ezdiriyorsun unufak oluyor sonra bol akan suda yikiosun kavururkende beyazkarabiberin kavruldugu gibi benim askimdan kavrulsun diyorsun bunu yaparsan daha kisa surede geliyor dedi. Buyu ama bu dedim hayir degil dedi inat ettim oda inat etti. Bu uygulamayi bilen varmi kadin haklimi kafami cok karistirdi.

Porpora_

Kayıtlı Üye
Okadar reddettiki buyu oldugunu benimde aklimi karistirdi.

origanum

Yönetici
Bal gibi büyü. Nedense hep reddederler. Sütten çıkma ak kaşıklar canım. Büyü yapıyorsa dürüstçe söyler insan böyle iki yüzlülerden korunmak lazım.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Aklıma üzerimdeki büyüyü bozdurmak için
büyüyü yapan kadına gidişim geldi .
icon10.gif

Sonradan öğrenmiştim bunu büyük şok' tu benim için fetbazlar hiç te çaktırmazlar fenalık yaptıklarını.
icon10.gif

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Kızarırmııı bide kendine sövdüdurdu tam şovmenmiş cadııı .
icon10.gif

ama tanıdığına eminim halinden hareketlerinden birde yaptıranları tarif etti
bizde diyoruz nederin hocaymış
icon10.gif
görse bu kadar tarif eder.:p

AJA

Elit Üye
Konu dağılıyor toplayalayım :D yoksa sayın Origanum toplayacak ortalığı :D

dsuared

Kayıtlı Üye
beyaz karabiber nedir nerde bulunur yapsakmı acaba

Porpora_

Kayıtlı Üye
Ay bide okadar kiziyorki buyumu diye sorunca gormeniz lazim anlatiyorda anlatiyor haci hocayim ben diye of yahu sinir oldum simdi

Aktardan aldim ben bide yaptim bunu yahu boyle karnim falan agridi biliyormusunuz bunun etkilerini benim yasayacaklarimi falan ?

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Yıllar önce şimdi benim için çok değersiz bir adam için bana falcı kadın bu uygulamayı yaptırmıştı inanmayacaksınız biberleri yakar yakmaz elektrikler gitti, evden inanılmaz sesler çıkıyordu.Mutfaktaki rafların içindeki tabaklar kırılıyor gibiydi gidip bakıyordum hiçbirşey yok.Buzdolabı şiddetle sarsılıyor gibiydi gidiyordum hiçbirşey yok.Işıklar sabahlara kadar gitti geldi okuduğum duların haddi hesabı yoktu.Sonra kadına olanları anlattım melekler dualarını taşıdı gerçekleşecek demişti ki aksine adamla birbirimizden nefret ettik ve bir sene başım beladan kurtulmadı.Yani deneyeceklere sakın yapmayın derim bende tövbe ettim zaten bırakın seven kendi gelir zaten.Hiç tavsiye etmiyorum

origanum

Yönetici
Tüm baharat çeşitleri aktarlarda bulunur.

origanum

Yönetici
Yıllar önce şimdi benim için çok değersiz bir adam için bana falcı kadın bu uygulamayı yaptırmıştı inanmayacaksınız biberleri yakar yakmaz elektrikler gitti, evden inanılmaz sesler çıkıyordu.Mutfaktaki rafların içindeki tabaklar kırılıyor gibiydi gidip bakıyordum hiçbirşey yok.Buzdolabı şiddetle sarsılıyor gibiydi gidiyordum hiçbirşey yok.Işıklar sabahlara kadar gitti geldi okuduğum duların haddi hesabı yoktu.Sonra kadına olanları anlattım melekler dualarını taşıdı gerçekleşecek demişti ki aksine adamla birbirimizden nefret ettik ve bir sene başım beladan kurtulmadı.Yani deneyeceklere sakın yapmayın derim bende tövbe ettim zaten bırakın seven kendi gelir zaten.Hiç tavsiye etmiyorum

Melekler mi :D
Varlıkları salmış.

Porpora_

Kayıtlı Üye
41 adet ama birsey olmadi adam hala uzak bana bir geliyor deli gibi ozlemis sona bi gidiyor gelene kadar ses yok :(