Sevdiğini unutamayanlar sürekli onu düşünenler ilaç gibi gelecek size

Evliyaullah

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlarım öncelikle hepinize selamlarımı gönderiyorum..Sizde takdir edersinizki ben bu foruma yeni üye oldum ve gerçekten çok yararlı bir forum.Öncelikle şunu belirteyim havas,büyü,maji vb uygulamarla ilgili bilgim mevcuttu bu foruma üye olmadan önce..Forumu dolaşırken aşağıdaki vermiş olduğum dua ve zikrin sıkıntıları,takıntıları gidermek için okunacağını gördüm.Arkadaşlar içimizde illaki aşk acısı çeken,sevdiği tarafından terkedilmiş insanlar vardır.Bu zikir ve dua gerçekten ve gerçekten çok çok iyi geliyor, kesinlikle okumanızı tavsiye ederim..Forumdaki ilk konumuda açmış bulundum.Umarım işinize yarar..

Öncelikle 50 kere bu zikri çekiyoruz;

“Ya vahidül baki evvelü külli şey’in ve ahirahü”

Ardından bu duayı okuyoruz;

Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym, Estafurullah el Aziym ya Tevvab Ya
Fettah, Elem neşrahleke sadrek. Ve vedagna anke vizreak. Ellezi enkade zahrek..
Ve refane leke zikrek.. fe inne meal usri yüsren inne mealusri yüsren, feiza feragte
fensab vallahu feiza feragte fensab vallahü billahü feiza feragte fensab, ve ila
rabbike fergab.. Sadakallahül aziym-i Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve
ala alihi ve sahbihi bi ecmain bi hürmeti Ashabı Bedir, ashabı uhud, ashabı akabe,
Ya RABBEL ALEMİN YA AMAN YA AMAN... Rabbena atigna fid dünya hasenetev ve
fil ahireti hasenetev ve kina azaben Narr.. AMİN..

ALINTIDIR

quide

Banlı Kullanıcı
unutturuyor diyorsunuz yani ?_?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Yazının kaynağının ne olduğunu ve cumlelerin ne anlama geldiğini belirtebilirmisiniz

nigxe

Kayıtlı Üye
Ya unutmak istemiyorsa, sevgilisine kavuşmak istiyorsa ?

Evliyaullah

Kayıtlı Üye
Bu zikri ve duayı hergün bu şekilde okursanız Allahın izniyle unutursunuz :)

Evliyaullah

Kayıtlı Üye

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Rica etsem türkçe meailini yazabilirmisiniz ya da bilge yetkili biri yazabilir mi, konu için teşekkürler

La-edri

Kayıtlı Üye
Rica etsem türkçe meailini yazabilirmisiniz ya da bilge yetkili biri yazabilir mi, konu için teşekkürler

YA birliginde baki olan, her yaratilmisin sonu olan.

Affina siginirim ya Azamet sahibi olan.Ya tevbeleri kablu eden, Ya gizli olanlari aciga cikaran.

Senin icin gögsünü acmadik mi, agirligi ile belini büken yükünü kaldirmadik mi,senin sanini yücekltmedik mi.zorlkla beraber bir kolaylik vardir ve mutlaka zorlukla beraber bir kolaylik vardir.O halde bir isini bitirdiginde yine baska bir ise koyul,ve ancak rabbine ragbet et.
Allahim muhammed ve onu destekleyenleri, sende destekle ( burada bir takim savaslarda yardimci olanlarin adi anilir, bedir halki vs).Ey alemlerin rabbi amanim sanada dir.
Rabbim bize dünyada ve ahirette iyilik ver bizi ates azabindan koru.