sevdiğini bağlama

satelcom

Banlı Kullanıcı
Ben sevdigim kızla aynı şirkette çalışıyordum. Sevdigim kızla konuştuk anlaştık, babasından istemeye gittik. Babası benim saçlarım dökük oldugundan kızın yanına yakıştıramamış, bizi ayırmayı denedi, vazgeçmedik. Telefonda bana agza alınmayacak küfürler etti, kızı da seni de öldürürüm, bu ilişkiyi bitireceksiniz deyip tehdit edip bizim çalıştıgımız şirketi arayarak beni işten kovdurdu. Kızla ayırdı ve aramızı komple bozmak için de beni yapmadıgım halde beni suçluymuş gibi göstererek mahkemeye verdi. Bunların tek bir nedeni oldugunu ögrendim. Kızın babası devsolcu benim de ülkücü oldugumdan yapıyormuş. Allah rızası için benim sevgilimden ayırmaması için sizlerden yardım istiyorum, ne gibi birşey yapabilirsem babasının gücü bizi ayırmaya yetmez? Bir takım kişilerden yardım istedim, onlar yaptı birşeyler ama sonuç 10 ay oldu daha hiç birşey olmadı aksine adam beni mahkemeye bile verdi.
on aydır netice alamadığına göre şimdi sana git saç ektir,sende kızın babası gibi dev solcu ol diyecek değilim.peki anlaştığın kız dan bu konuda babasını ikna için bir çaba yokmu?kız seni gerçekten istiyorsa bu konunun çözülmesi için gayret sarf etmesi gerekmezmi.

damned

Kayıtlı Üye
büyü malzemesi satan biryer bilmiyorum maalesef. Forumda adres paylaşmak veya istemek yasakmıdır acaba?

Ben sevdigim kızla aynı şirkette çalışıyordum. Sevdigim kızla konuştuk anlaştık, babasından istemeye gittik. Babası benim saçlarım dökük oldugundan kızın yanına yakıştıramamış, bizi ayırmayı denedi, vazgeçmedik. Telefonda bana agza alınmayacak küfürler etti, kızı da seni de öldürürüm, bu ilişkiyi bitireceksiniz deyip tehdit edip bizim çalıştıgımız şirketi arayarak beni işten kovdurdu. Kızla ayırdı ve aramızı komple bozmak için de beni yapmadıgım halde beni suçluymuş gibi göstererek mahkemeye verdi. Bunların tek bir nedeni oldugunu ögrendim. Kızın babası devsolcu benim de ülkücü oldugumdan yapıyormuş. Allah rızası için benim sevgilimden ayırmaması için sizlerden yardım istiyorum, ne gibi birşey yapabilirsem babasının gücü bizi ayırmaya yetmez? Bir takım kişilerden yardım istedim, onlar yaptı birşeyler ama sonuç 10 ay oldu daha hiç birşey olmadı aksine adam beni mahkemeye bile verdi.

10 aydır sonuç alamamışsın..piyasadaki medyum hoca diye geçinen dolandırıcılara kanmayın ve paranızı kaptırmayın arkadaşlar..sonuç vermeyen uygulamalar sonra daha çok üzer sizi ama tabiki o insanların umrunda değil bu. Lütfen kanmayın onlara ne paranızı kaptırın ne de hayallerinizi

incisu

Kayıtlı Üye
Ciris,koyun bagirsagidir.Ciris ile yapilan her uygulama koyun bagirsagi ile yapilir.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Sirkede ne kadar kalacak ve 7. düğümü atmadan Kevser suresi besmele ile mi başlayıp okunacak

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Muhatabın akıl sağlığı açısından ihtiyaç görülür görülmez çözülmesi gerekir.

muratsavci

Kayıtlı Üye
arabi ayının 25 i tam olarak hangı gun hangı ay oluyor onuyda verseymıs :) yapılmıs kolay etkılı gıbı gozuken bısıymiş gibi bir his olustu ıcımde ayrıca bunun ıcın o kısıyle bırlıkte olmak mı gerekıyor yoksa sevdıgımız bırınede yapabılırmıyız sevıyorum ama aramızda bır ılıskı yok ona yapsam gecerlı olurmu ?

cecen

Kayıtlı Üye
Bismillahirrahmanirrahim
Kul eûzü birabbilfelak.
Min şerri mâ halak.
Ve min şerri ğâsikin izâ vekab.
Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad.
Ve min şerri hâsidin izâ hased.
1. Sonsuz kerem ve rahmet eden Allah 'ın adıyla (okumaya başlıyorum.)
2. (Biz her çağın müslümanına şöyle diyoruz) De ki: Mahlûkların Rabbine sığınmayı dilerim.
3. (Yani) O'nun yarattıklarının (iç ve dış) kötülüğünden,
4. Karanlıklar meydana getiren ve ortalığı karanlıklara boğanın kötülüğünden,
5. (İnsanlar arasındaki) bağları (koparmak için) üfürenlerin kötülüğünden,[[. Haset etmeye girişen hasetçinin kötülüğünden, (Allah'a sığınırım).
[en bu büyüyyü yap bende bu duayı okıyayım bakalım kim galip gelecek [

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
İslamiyete göre iradeyi kontrol altına almaya yönelik yapılabilecek her şey büyü kategorisindedir. "Düğümlere üfüren üfürükçüler'den" sığınırız felak'ı okurken. Yapmayın bu tarz şeyler.

serinumara

Kayıtlı Üye
İslamiyete göre iradeyi kontrol altına almaya yönelik yapılabilecek her şey büyü kategorisindedir. "Düğümlere üfüren üfürükçüler'den" sığınırız felak'ı okurken. Yapmayın bu tarz şeyler.

Uyarı için teşekkürler de bulunduğun forumun farkında mısın? Böyle şeyler okumaktan gına geldi artık.

Saygılar.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bismillahirrahmanirrahim
Kul eûzü birabbilfelak.
Min şerri mâ halak.
Ve min şerri ğâsikin izâ vekab.
Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad.
Ve min şerri hâsidin izâ hased.
1. Sonsuz kerem ve rahmet eden Allah 'ın adıyla (okumaya başlıyorum.)
2. (Biz her çağın müslümanına şöyle diyoruz) De ki: Mahlûkların Rabbine sığınmayı dilerim.
3. (Yani) O'nun yarattıklarının (iç ve dış) kötülüğünden,
4. Karanlıklar meydana getiren ve ortalığı karanlıklara boğanın kötülüğünden,
5. (İnsanlar arasındaki) bağları (koparmak için) üfürenlerin kötülüğünden,
6. Haset etmeye girişen hasetçinin kötülüğünden, (Allah'a sığınırım).
sen bu büyüyyü yap bende bu duayı okıyayım bakalım kim galip gelecek

1.si dua paylaşmak istiyorduysanız ilgili bölüme yazmanız gerekirdi ki bunun yeri burası değil.

2.si bu şekile havas uygulamaları altında herkes yorumda bulunabilir, fakat karşıdaki ve okuyan kişileri belki de günah işlemekten alıkoyduğunuzu düşünerek bu tarz paylaşımlarda bulunulması, aynı şekilde ''Şu günahtır, bunu yapın.'' veya sizin tabirinizle dua vererek vb. yollarla konunun farklı yöne kaydırılmasını hoş görmüyoruz.

Eksik biliyorsunuz. Serbest iradeyi kontrol eden, gün-sayı gibi hesaplamalarla belirli saatlerde ve tabii ki buna istinaden çoğu uygulama da olduğu gibi farklı enerjileri kullanarak yapılan tüm işlemler büyü=havas(islami maji)=maji kapsamına girer ki burada konumuz bu değildir. Ayrıca üfürükçü olarak nitelendirdiğiniz kişiler nefsine hakim olamayıp bu işleri kendi çıkarlarına kullanan ve her şekilde sizi sömüren kişilerdir. Burada herkes kendince birşeyler öğrenip uygulamaya, ilgi duydukları konuda kendilerini geliştirmeye çalışırken bizim bu işleri yapanları bu şekilde nitelendirmemiz sizce de abes kaçmıyor mu?

Kişiye değil tüm site geneline yapılan bir uyarıdır; parapsikoloji sitesinde olduğunuzu unutmadan, mesajlarınıza, ilettiğiniz fikirlerinizi bu bağlamda düşünerek paylaşımda bulunun. Herkes fikrini belirtmekte özgür ama bu özgürlük site kurallarının başladığı yerde biter, bu kuralda bu kadar açık ve nettir.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
arabi ayının 25 i tam olarak hangı gun hangı ay oluyor onuyda verseymıs :) yapılmıs kolay etkılı gıbı gozuken bısıymiş gibi bir his olustu ıcımde ayrıca bunun ıcın o kısıyle bırlıkte olmak mı gerekıyor yoksa sevdıgımız bırınede yapabılırmıyız sevıyorum ama aramızda bır ılıskı yok ona yapsam gecerlı olurmu ?

Yanlış hesaplamadıysam bundan sonraki arabi ayının ilk cuması Şaban-5, o da 14 Haziran gününe denk geliyor. Aranızda ilişki olması gerekmiyor zaten bu sizin dışınızdakilerle olan münasebetlerini kesmeyi hedefler.

Anjin_San

Kayıtlı Üye
Başka biryerde görmüştüm bunu, her düğüme 41kez okunacak diyordu çirişide sirkeye batırmamış.. Yapan arkadaş bu şekildemi yapmıştın? Birde şu arabi ayların günlerini nasıl hesaplıyorsunuz?

"Hilmi=8=MuharremBu=2=SaferDünyâya=4=Rebî’ul-evvelHiç=5=Rebî’ul-âhırZahmet=7=Cemâzil-evvelEtme=1=Cemâzil-âhırCemâli=3=RecebDünyâyı=4=Şa’bânVefâsız=6=Ramezân-ül-mubârekZen (kadın)=7=ŞevvâlBuldu=2=Zil-ka’deCümle=3=Zil-hicceaylara mahsûs rakamları gösterir.Meselâ [1362] senesi, Zil-ka’de ayının yirmidokuzuncu gününü bulalım: 1361 adedini, 4,367 ile darb edelim, 5943 olur. Buna iki ilâve edelim. Çünki, Zil****ka’deye mahsûs aded ikidir, 5945 olur. Bunu yediye bölünce, iki artar. Demek ki Zil-ka’denin birinci günü, Cum’adan başlıyarak, ikinci gün imiş. Ya’nî cumartesi imiş. Yirmidokuzuncu gün de, tabi’î yine cumartesidir. Hüseyn Hilmi Işıkın “rah****metullahi teâlâ aleyh” bulmuş olduğu bu üsûl, pek kat’î ve hassâsdır." ALINTI

böyle birşey buldum yanlışta hesaplamadıysam önümüzdeki cuma arabi ayın ilk cuması :D yaşasın ben bunu başaracağımmm xd

Lilyan8

Kayıtlı Üye
Taif icin tesekkür derim. arabi ayin nasil hesaplandigini sayfada bulamadigimdan nette arastirdim fakat tam anlamadim yardimci olur musunuz?

buldugumu daha net anlasilmasi acisindan kopyaliyorum;

1) Muharrem,
2) Safer,

3) Rebiülevvel,
4) Rebiülahir,
5) Cemazilevvel,
6) Cemazilahir
7) Receb,
8) Şaban,
9) Ramazan,
10) Şevval,
11) Zilkade,
12) Zilhicce.

Arabi ayın ilk gününü bulmak: Herhangi bir arabi ayın ilk gününün hangi gün olduğunu bulmak için muhtelif (çeşitli) usuller vardır. Bunlardan en sıhhatli olan üçü; ışık, Uluğ Bey ve el-Kindi usulleridir.

Işık usulü : Hangi hicri senenin hangi ayının hesabı yapılacaksa sene adedinden bir noksanı 4,367 ile çarpılır. Bulunan sayının, tam sayısına aranılan aya mahsus rakam ilave edilir. Çıkan rakam yediye bölünür. Kalan, Cuma'dan itibaren gün adedi olur.

On iki Arabi ayın herbirine ait rakamlar :

Muharrem : 8,
Safer : 2,
Rebiülevvel : 4,
Rebiülahir : 5,
Cemazilevvel:7,
Cemazilahir : 1,
Receb : 3,
Şaban : 4,
Ramazan : 6,
Şevval : 7,
Zilkade : 2,
Zilhicce : 3.

1376 hicri senesinin Ramazan-ı şerif ayının ilk günün hesabı :

1375 x 4,367 = 6004,625

Ramazana ait adet 6 olduğundan,

6004 + 6 = 6010 ve 6010/7 = 858 ve burada kalan 4’dür.

Toplamı yediye bölünce 4 kalır. Cuma gününden itibaren haftanın dördüncü günü Pazartesi olur. Böylece Ramazan-ı şerif’in birinci gününün Pazartesi olduğu anlaşılır.

Kaynak: Rehber Ansiklopedisi

1. Sorum: Arabi aylarin arkasinda yazili olan rakam hep aynimidir yoksa belirli birseye göre degisir mi?? (sorum sacma gelebilir, cahilligimi bagislayin)
2. Sorum: = 858 diyor bu da 4 eder diyor. yediye bölünce 858 cikiyorsa nasil dört ediyor anlamadim????
Benim su anki hesaima göre 1257 cikti Dogru mu bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Anjin_San

Kayıtlı Üye
858x7=6006
6010-6006=4 ;)
hangi ayın hesapladın 1257 çıktı?

Lilyan8

Kayıtlı Üye
tesekkürler Anji_San. Rebülevveli su sekilde hesapladim
2014*4,367=8795,139
8795+4=8799
8799/7=1257

benim kafam iyice karisti :( yapmak istedigim bir calisma icin arabi ayin ilk cumasini hesaplamam gerek, nerede yanlis yapiyorum? iyice karistim. su an hangi aydayiz?

buldum galiba,

2013 * 4,367 = 8790,771
8790 + 4 = 8794
8794 / 7 = 1256,2...
1256 * 7 = 8792
8794 - 8792 = 2 Dogru mu?

dogruysa Cuma gününden itibaren iki gün hesapladigimizda pazarla pazartesini birbirine baglayan gece cikiyor fakat hangi cumadan itibaren iki günü sayiyoruz?????