Sayılar

comeback111

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben meditasyon yapmaya başladığımdan beri ve ruh ikizi konulu videolar izlediğimden beri sürekli olarak saat ve dakikayı aynı sayıda görmeye başladım.Yani “13.13,14.14,15.15” gibi.Gözüm hep saat bu şekilde olduğunda takılıyor,onun dışında saate bakmıyorum bile.Beynim buna programlanmış olabilir mi ya da bunlar bana bir mesaj olabilir mi?Fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim ??

Bextiyarli

Kayıtlı Üye
İş
Itfayeci
Merhaba arkadaşlar.Ben meditasyon yapmaya başladığımdan beri ve ruh ikizi konulu videolar izlediğimden beri sürekli olarak saat ve dakikayı aynı sayıda görmeye başladım.Yani “13.13,14.14,15.15” gibi.Gözüm hep saat bu şekilde olduğunda takılıyor,onun dışında saate bakmıyorum bile.Beynim buna programlanmış olabilir mi ya da bunlar bana bir mesaj olabilir mi?Fikri olan yardımcı olursa çok sevinirim ??
Merhaba guzel kardewim siz numaralarin hep bakipda ayni goruyorsaniz numoroloji de arayin mutlaka sonuc alacaksiniz

dhardhar

Kayıtlı Üye
O konu hakkında bir fikrim yok anlayamadım ?
Bazen algida secicilikten bilincimizin o an aktif olmayan kismindaki konular olaylar sekiller vs. Ile ilgili gozumuzun onunden gecerken dikkatimizi ceker buna algida secicilik deniyor. Ama gozumuzun gorme acisinda veya araliginda diyelim. Yolda yururken arkanizdan bir bayan geciyor ve tasidigu canta hep almak istediigniz bir canta olabilir. Bu bayan arkanizdan degil de onunuzden de gecebilir. Sanirim onunuzden gecerken dikkatinizi cektiyse buna algida secicilik ama gozunuzle asla goremeyeceginiz bir konumda ise ve siz bir anda kafanizi cevirip arkaniza bakip o cantaya bakarsaniz ben buna kendim 360 derece gorme diyorum aslinda kuresel butun hacmi gormek gibi. Buna benzer seyler ben cok yasadim baskalari da yasamistir bence sizin de yasadiginiz bu. Bu fiziki gozumuzle degil de baska bir gozle gorulen de olabilie. Varsa boyle birsey egitsek ya :)

Suhut

Kayıtlı Üye
Çift gelen saatlerin anlamlarına bakardım lise zamanlarımda. O ana kadar hiç dikkat etmediğim şeyi sonradan sürekli görmeye başladım. Senelerdir 09.09'u ya da 10.10'u görüyorum. Kötü bir gün anlamında. Bilinçaltıma yerleştiği için olduğunu düşünüyorum. Sizinki de öyle olabilir.

fanioldugunuhatirla

Banlı Kullanıcı
Tekrarlayan sayılar mesajdır.Eğer ruh ikizi durumu varsa sizde de buna bir işarettir mesela 1111 ruh ikizi işaretidir vs. forumda sayıların anlamını içeren yazı var bir göz atın derim ;https://www.gizlimabet.com/threads/melekler-sayilarla-size-mesaj-yolluyor.8315/