Satın Alınan Evin Geçmiş Kötü Enerjisinin Temizlenmesi Hk.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Yaklaşık 3.5 sene önce satın aldığımız evin erkek ev sahibi evi satarken boşanma aşamasında olduklarını söylemişti. Eşiyle hiç karşılaşmadık ve öğrendik ki daha sonra boşanmışlar. Ben evde bulunduğum zaman eşime hep sanki "geçmişteki ev kavgalarının enerjisi eve taşınmış gibi hissediyorum ayrıca bu kızımızı da bence olumsuz etkiliyor geceleri ağlayarak uyanmasına neden oluyor" derdim. Sonradan eşim komşudan öğrenmiş ki eşi adamı aldatmış. Muhtemelen sıklıkla da kötü şeyler olmuş evde. Bu ve bunun gibi daha önceki ev sahiplerinin yaşadığı olumsuzluklar belki evlerde çağırdıkları cinler vb. durumlar için eve gelen yeni bizlerin yapacağı kesin çözümler nedir? evi nasıl arındırırız temizleriz? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Demre

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Yaklaşık 3.5 sene önce satın aldığımız evin erkek ev sahibi evi satarken boşanma aşamasında olduklarını söylemişti. Eşiyle hiç karşılaşmadık ve öğrendik ki daha sonra boşanmışlar. Ben evde bulunduğum zaman eşime hep sanki "geçmişteki ev kavgalarının enerjisi eve taşınmış gibi hissediyorum ayrıca bu kızımızı da bence olumsuz etkiliyor geceleri ağlayarak uyanmasına neden oluyor" derdim. Sonradan eşim komşudan öğrenmiş ki eşi adamı aldatmış. Muhtemelen sıklıkla da kötü şeyler olmuş evde. Bu ve bunun gibi daha önceki ev sahiplerinin yaşadığı olumsuzluklar belki evlerde çağırdıkları cinler vb. durumlar için eve gelen yeni bizlerin yapacağı kesin çözümler nedir? evi nasıl arındırırız temizleriz? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Adaçayı ya da üzerlik tohumu tütsüsü yakabilirsiniz. Tütsü doğal olmalı. Aktardan adacayi yada uzerlik tohumunu alabilirsiniz. Yaktığınız tütsüyü tüm odalarda, dolap içlerinde, özellikle de kuytu, karanlık köşelerde dolaştırın. Ayetel kürsü de okuyabilirsiniz tütsüleme esnasında. İşiniz bitince pencereleri açın ve iyice havalandırın evinizi.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Üzerlik ve adaçayo tütsüsünün yanında baştan aşağı, özellikle de toz biriken köşeleri ve yatak altlarını sirke ile silebilirsiniz. Bir kere değil, bir süre. Niyet ederek başlamalı tabii.
Onun dışında farklı spirituel temizleme yöntemleri var ama onu uzmanlar cevaplarsa daha doğru olur.

Ü

Üye silindi 62166

Evde sürekli kuran okutun rukye ayetleri var internette onu dinlettirin büyü bozma ayetleri var... Eğer evinizde büyü falan varsa
ondanda huzursuz olursunuz sevgi ve ışıkla...