Satanizm ve Şeytani varlıklarla bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Illuminati_Z

Kayıtlı Üye
İş
Lisansli Boksör
Merhaba öncelikle ben dinsizim herhangi bir dini inancım yok ve semavi dinleri seven biri değilim 9 yaşımdan beri paranormal varlıklara ilgi duyarım, aklımı kaçırtacak türden korkulara tamamen kapalıyım. Bir Şeytan yada demon ile antlaşma yapmak istiyorum çeşitli ritüelleri incelememe rağmen bir türlü bunu başaramadım hatta medyuma bile gittik lakin hiç kimse bize yardımcı olmadı. Bende satanizme giriş yapmaya karar verdim aranızda satanist olan biri varsa onunla iletişime geçmek istiyorum bu konuda kesin kararım var yani yorumlarda ''aklını mı kaçırdın?'', ''yol yakınken vazgeç'' gibi yazılar yazmayın çünkü bu bugüne kadar hayatımda verdiğim en kesin kararımdır. satanist olması şart değil güçlü bir varlıkla antlaşma yapmış biri de olabilir yeter ki onlarla görüşme yapabileyim. kaybedebileceklerimin farkındayım, ruhum, ailem, sevdiklerim vs. gibi ama dediğim gibi fikrimi değiştirmiyorum herşeyi göze aldım. Yardım edebilecekler -Lütfen- bir şekilde benimle iletişime geçsin. ve eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
Saygılarımla ...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Tek başına böyle kara büyü vs.yapamazsın grup gerekli bunun için.Adam gibi bir büyü ritüeli bulacaksın ya da kendin yapacaksın ama tek başına takılan satanist görmedim.Gerek sokak satanistleri gerek elit satanistler hep grupça böyle ayinler yaparlar.Grupsuz nasıl idare edeceksin bilmiyorum yani çaylaksın da ille bir grup gerekli sana.Baya bilgili olsan tek başına bir şeyler yaparsın da çaylaksın.Grupla beraber ıssız yerlerde yapılır büyü ritüelleri.Ya da birisinin evinde ama ıssız yerler,kuytu köşeler,yıkık evler daha etkilidir.Mezarlıkta da yapan var kara büyü ayinlerini grup ile.Buluşursun arkadaşlarınla lider belirler yeri gider ayinini yaparsın.

Ama sana şunu söyleyeyim.Aman tevbe edeyim aman camiiye gideyim diyemezsin bir grubun olursa.Ciddi diyorum bu gruplardaki adamlar biraz kafadan kırık oluyorlar pek akıllı,reşidine rastlamadım.Zevk düşkünü adamlar ehli keyif yani.Hepsinin bir hırsı var birisi dışlanmış birisi güç istiyor birisi cinleri istiyor nerede hayattan atılmış adam varsa o gruplarda.Kurtulamazsın girersen.

Arkanda sağlam bir adam olacak.Benim bahsettiğim 3 4 tane liselinin bir araya gelip,aptal saptal işler yapması değil 20-25 yaşındaki insanların bir araya gelmesi.Son derece ciddi geri dönüşü yok.Kaybedecek şeyleri yok yani seni boğazlasa bir tanesi sabah ölünü polisler bulur.Ben bilirim o ortamları fazlasıyla iyiyimdir bu konularda.Ya lider ufaklık arkadaşın olacak yani samimi olacaksın seni kollayacak veya grupta korkulan kişi olacaksın liderden sonra.

Kafana göre hareket edemezsin benim umrumda değil senin ne yapacağın,sana ne olacağı da sadece uyarıyorum.

codzombi

Kayıtlı Üye
Konu çok yanlış yere açılmış . Ama her neyse , türkiye de satanist kovenler vardır muhakkak. Google amcana sorman daha iyi olacaktır :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Evet konu yanlış yerde ve aslında en hassas olduğumuz,olmaması karıştırılmaması gereken yerde açılmış:)Sorun değil elbette taşırız.Sizden ricamız soru soracağınız zaman önce site içinde ve Google da sitemizin adını da girerek konu başlığınızı aratmanızdır.Soru soracağınız konu önceden açılmış/sorulmuşsa altına ekleme yaparak kendi fikir ya da sorunuzuda belirtebilirsiniz.Eğer açılmamışsa konusu ne olursa olsun sorunuzu lütfen "sorularınız" bölümüne açınız,diğer bir husus ise yazarken herbirimiz farklı temaları tercih ettiğimizden her üyenin yazınızı görmesi açısından yazılarınızı standart (otomatik) renk ile yazmanızdır,
Site içinde kişisel bilgilerin,mail ve telefonun verilmesi yasaktır.Kişilerle mesajlaşma dışlında site üzerinden iletişim kurmanız yasaktır.Aslında bahsettiğim üç konuyuda üye olurken kurallar bölümünde okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız,yani biliyor olmalıydınız:)teşekkür ederiz.

İyi forumlar

mysen13

Kayıtlı Üye
Onlar sizi bulacaktır diye umuyorum . Onların arasındada insanlarla iletişime geçmek için can atanlar var .Fakat şunuda unutmayın ki şeytanlarla iletişime geçen insanlar çoğu uzun süre yaşamazlar ve insaniyetleri sıfır olur :)
Sevgiyle

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle ben dinsizim herhangi bir dini inancım yok ve semavi dinleri seven biri değilim 9 yaşımdan beri paranormal varlıklara ilgi duyarım, aklımı kaçırtacak türden korkulara tamamen kapalıyım. Bir Şeytan yada demon ile antlaşma yapmak istiyorum çeşitli ritüelleri incelememe rağmen bir türlü bunu başaramadım hatta medyuma bile gittik lakin hiç kimse bize yardımcı olmadı. Bende satanizme giriş yapmaya karar verdim aranızda satanist olan biri varsa onunla iletişime geçmek istiyorum bu konuda kesin kararım var yani yorumlarda ''aklını mı kaçırdın?'', ''yol yakınken vazgeç'' gibi yazılar yazmayın çünkü bu bugüne kadar hayatımda verdiğim en kesin kararımdır. satanist olması şart değil güçlü bir varlıkla antlaşma yapmış biri de olabilir yeter ki onlarla görüşme yapabileyim. kaybedebileceklerimin farkındayım, ruhum, ailem, sevdiklerim vs. gibi ama dediğim gibi fikrimi değiştirmiyorum herşeyi göze aldım. Yardım edebilecekler -Lütfen- bir şekilde benimle iletişime geçsin. ve eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim
Saygılarımla ...

Sayın Üye

http://www.gizlimabet.com/forums/563-Satanizm

linkini takip ederseniz satanizm üzerine oldukça geniş miktarda paylaşım yapıldığını göreceksiniz. Ayrıca sorunuza bağlı olarak doğa üstü varlıklar bölümümüzü de incelemenizde fayda var.
Diğer taraftan site üyelerimizin hiç birisi size herhangi bir anlaşma için aracı olmaya yetkili değildir, ne buradan ne de özelden. Böyle bir girişim kurallar gereği siz ya da aracı olmayı teklif eden kişi için ban nedenidir.

Sorunuz evvelden defalarca sorulduğu ve yanıtlandığı için kilitlenip taşınacaktır.
Ancak dilerseniz denediğinizi söylediğiniz ritüellerin altından deneyimlerinizi ve neden olmadığına yönelik sorularınızı sürdürebilirsiniz.
İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...