Şans !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
BEYLER VE BAYANLAR

ÖNCELİKLE KONUMUZ ŞANS

BENİM ŞANSIM ?

Herşey çok iyiydi yerde para bulurdum, arkadaşlarım vardı, derslerim çok yüksekti, aşk hayatım azda olsa vardı, gittiğim okul iyiydi ama uzaktı değiştirdim, fırına giderdim 4 boyoz alırdım param artıysa yetmediyse 1 tane daha veriyodu 5 tane almış oluyodum, düzenli olarak telekinezi yapıyordum, düzenli ders çalışıyordum. Rüyalar gürürdüm. Bazen geleceği görürdüm, Yakışıklıydım. daha sayamıyorum çok var !

Birden birşeyler oldu yavaş yavaş budakar şans ın üzerine 2 kat şanssızlık bindi.

Şimdi yeni okulum berbat arkadaşlarım kötü, derslerim düştü (orta sevide tutmaya çalışıyorum), aşk hayatı 0, düzenli telekinezi yapamıyorum ve ders çalışamıyorum, çok net rüya göremiyorum.Yakışıklılığım kayboldu.

Noğoldu bana 1-2-3 ayda oldu ne oldu banaaaa !

Yardım edin nasıl kazanırım eski şansımı ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yakışıklık nasıl kaybolur? Fizikzel özellikler nasıl değişsin :)
Bence değişen sen değil bakış açın :)
Kendi değerine dış ölçütkerle karar veriyosun, arkadaşlar, dersler,,, bu kadar önemli mi :)

emrahazad

Kayıtlı Üye
Şimdi sizin 3 ay olmuş çözüm arıyorsunuz ben 17 senedir böyleyim halen aynıyım çare bulamadım neden niçin diye sordum ama kimse yanıt veremedi inşallah eski günlerine dönersin

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Saolun Eski günlerime dönmeye çaba gösteriyorum daha gencim.Yüzüm şişti incecikti ve bukadar kısa sürede şişti.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben sansa inanmiyorum, ve hayatin daime inisleri ve cikislari olur, bu yüzden cikislara sukur , inislerede sabir edilmesini savunuyorum.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Yaşını bilmiyorum ama 3 seçenek var, 1.si ergenlik sonu büyüme ve fiziksel olarak tipin oturması fiziksel değişimin sebebi olabilir, yer değişikliğinden kaynaklanan alışık olmadığın ortamın negatifliği buda şansını zorlayabilir, 2. seçenek belki kızdırdığın ex sevgililerinden biri bir işlem yaptırmış olabilir (bu ihtimal varsa anlayana baktırman lazım), 3. ihtimal ki burada ahkam kesmek haddim değil ama bi yerde okumuştum insanlara musallat olan cinler, mesela kadına erkekmusallat, erkeklere dişi musallat gibi ve bunlar hayatımızda ciddi negatifliğe sebep olmaları gibi.. (bunun içinde yine anlayana bakım yaptırmak lazım) Allah şifanı versin.

Ü

Üye silindi 15237

Hayatta hiçbir zaman tesadüf yoktur . Herşey belli bir plan ve nizam içerisinde işler öncelikle yaşınızın küçük olduğunu varsayıyorum ayrıca
sürekli yakışıklılığım kayboldu diyorsunuz anlaşılan ergenlik dönemindesiniz bu tür şeyler düşünmeniz bence çok yanlış fiziksel olarak düşünceleriniz
doğal olabilir ama bu tür düşünceleriniz yanlış ayrıca bazı cümlelerinizle anlam ilişkisi kuramadım

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Astrolojik hareketler belli süreçler yaşanır bir gün bir bakarsın eskisinden daha iyi olur herşey sende şansım döndü sanırsın.Evrenin bir düzeni var ve biz bunu değiştiremeyiz.Yalnızca olumlu bakarız yada eskisine oranla neyi değiştirip aynı seviyeye gelirim diye çaba sarfederiz.
Eğer düşünce gücüyle herşeyi değiştirebilseydik savaşlar olmazdı,masum insanlar ölmezdi,iyi kalpli insanlar fakir ve sokakta kalmazdı değil mi?Halimize şükretmekte bizim kalbimizi açar.Gerçi bu biraz klasik oldu ama ...

albus

Kayıtlı Üye
Bende şansa inanmıyorum. Yüzünüz için bi dermatologa görünün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...