Şans İçin Büyü

İTK

Kayıtlı Üye
Merhabalar, birisinden şans ile ilgili yardım istedim bana bir şeyler verdi ne olduğunu anlamadım kendisine de çok zor ulaşmıştım şimdi de yazıyorum çok kısa cevaplar veriyor. Verdiği şeylerle napıcağımı anlamadım yardımcı olabilecek birisi varsa beni bilgilendirebilir mi acaba? C4B13BFC-8B8C-4313-8796-1653077D7025.jpeg

Ekli dosyalar

• 3E966DA2-768E-4401-A359-C3C04C2F00EC.jpeg
    3E966DA2-768E-4401-A359-C3C04C2F00EC.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 25
  • 4A3D47E7-6431-4303-8B18-BD6E901FEE38.jpeg
    4A3D47E7-6431-4303-8B18-BD6E901FEE38.jpeg
    569.2 KB · Görüntüleme: 25

SoldierO

Kayıtlı Üye
Üstteki hayır hatemi alttakilerde mustafa iloglunun kitaplarında vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ama bunları safran , ejder kanı, hadi bunlara hic ulaşamadınız diyelim yeni bir kurşun ya da kömür kalem alıp yazip yapmanız gerekiyor. Birde bunları yazarken uygularken gezegen saatlerine uygun yaparsanız iyi olur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ek olarak noktasız ve hayır harfleri tercih edilmiş. Şanslı harfler olarak kabul edilir Havasa göre. bazılarına tam anlam vermedim ( sayılar ve harfler ( yanlış yazılmış olabilir).

şans İçin çok hazır bunlar her yerde bulunabilir. Şahsi bir şey yok. Tılsımlar arkadasına ne yapılacağı yazılmaz. Çok özensiz ve dikkatsiz herşey baştan sonra. Saygı ve özen çok önemlidir. Değerli bir şey ince ve hassas yapılmalı.

sanırım kitaptan almış kopya etmiş.

özetle şans için doğru ama bence bu Hali ile karalamadan farksız

SoldierO

Kayıtlı Üye
Ek olarak noktasız ve hayır harfleri tercih edilmiş. Şanslı harfler olarak kabul edilir Havasa göre. bazılarına tam anlam vermedim ( sayılar ve harfler ( yanlış yazılmış olabilir).

şans İçin çok hazır bunlar her yerde bulunabilir. Şahsi bir şey yok. Tılsımlar arkadasına ne yapılacağı yazılmaz. Çok özensiz ve dikkatsiz herşey baştan sonra. Saygı ve özen çok önemlidir. Değerli bir şey ince ve hassas yapılmalı.

Yanlış hatırlamıyorsam düzeltin de hayır harflerinin hepsinin ayrı günü var. Tek tek gününde sabah namazından sonra okumalar yapılarak yazılıyordu diye hatırlıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aslında hayır hate günlerin sembolleri. Gün ve hadimlerine çalışılır daha sonra zaman enerjisinden yararlanmak İçin kullanılır lakin böyle kullanılmaz tabi.
söylediğiniz versiyon da kullanım şekillerinden biri. Sabah namazı şeklinde değilde o günün yıldızının ilk saatinde.

İTK

Kayıtlı Üye

Yani bu haliyle bi etkisi olmaz mı diyorsunuz? Birde kağıtların arkalarına yazılan şeyleri yapmam gerekiyormuş ama tam olarak ne yapmam gerektiğini de anlamadım bir bilginiz var mıdır yapmamın faydası olur mu sizce?