Sanırım Anneme büyü yapıldı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Konuya hakim arkadaşlardan yardım istiyorum.Anlattığına göre anneme büyü yapılmış. :( Konuya gireyim.Annem arkadaşlarıyla toplanır ve dini sohbetlerin yapıldığı bi yerde anlatılanları dinlermiş.Kuran okuyorlarmış v.s Geçenlerde gitmiş ve dönerken cebinde bi ip parçası bulmuş.Anlattığına göre tesbih ipinden 3-4 kat daha kalın, bir ucu yanmış ve iki de düğüm atılmıştı.Korkmuş ve çöpe atmış.Sizce bu büyü mü ? yardım edin lütfen :(

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
bilmiyorum :( olabilir belki ama çevresini tanımıyorum ki :(

hopefull06

Kayıtlı Üye
İçinizi ferah tutun, belki annenizin mantosuna yada montunu astığı yerde birinin şal parçasından falan düşmüştür.. Bu bir olasılık tabi, diğer olasılıkta belki başkasına yapılan bir işlemdide yanlışlıkla onun cebine atılmıştır. Bnim başıma yıllar önce bi olay gelmişti, o sıralar izmirde yaşıyordum, eve yeni taşınmıştım ve puf terliklerimi bir beze sardım çamaşır makinasında yıkadım, makinadan çıkardığımda içinden siyah banda sarılmış bir üçgen düştü. Bende ne alaka muska olsa bu şey terliğin içinemi konur diye düşündüm ama içim içimi yedi, aldım balkona bıraktım ne biliyim napılır diye düşündüm, ertesi gün annemi aradım sordum o da sirkeli suya at dedi, hemen bi hoca vs. bulmuş sormuş muska demiş, aradı beni bende telefonda onunla konuşuyorum balkona yöneldim bir baktım lağım faresi muska olduğu söylenen şeyi ağzına almış kemirmeye çalışıyor :) ben resmen bayılacaktım orada korku ve gülmek bi arada düşünün yani.. Ben o olayı kötüye yormadım, ama birşeyleri eksik yaptım o da o nesneyi sirkeli suya atmadım. Belki muskaydı belki değildi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...