Sallanma ve cekilme

denem124

Kayıtlı Üye
Dün gece biraz meditasyon yapayım levitasyon calısayım dedim.Telefona müzik attım 1 tane om mantra müziği aynı ritimde gittiği için yardımcısı olur diye düşündüm.
Bir kac dakika sonra deprem oluyormus gibi hissettim ama yatak vs. sallanmıyor sadece bedenimin yarısı bir kac saniyelik sallanıyordu 2 dakikalık aralıkla yaşadım bu olayı.
Bir de bedenimden sağ tarafa doğru bişey cekiliyordu yani içimden bişey cıkıcak gibiydi bu sadece 1 kere oldu.
Bunların astral, levitasyon ile alakası varmıdır genel herkezde olan şeylermidir ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dün gece biraz meditasyon yapayım levitasyon calısayım dedim.Telefona müzik attım 1 tane om mantra müziği aynı ritimde gittiği için yardımcısı olur diye düşündüm.
Bir kac dakika sonra deprem oluyormus gibi hissettim ama yatak vs. sallanmıyor sadece bedenimin yarısı bir kac saniyelik sallanıyordu 2 dakikalık aralıkla yaşadım bu olayı.
Bir de bedenimden sağ tarafa doğru bişey cekiliyordu yani içimden bişey cıkıcak gibiydi bu sadece 1 kere oldu.
Bunların astral, levitasyon ile alakası varmıdır genel herkezde olan şeylermidir ?

Herkesin meditasyon deneyimleri farklıdır ..Kimisi uçtuğunu hisseder kimisi etrafının döndüğünü.Sizin yaşadığınız deneyimde kişisel bir deneyimdir..Siz meditasyon yapmaya devam edin,deneyimlerinize anlam vermeye başlayacaksınız . :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci

Astralle ilgili olduğunu düşünüyorum.

spatyum

Kayıtlı Üye
Bende astral ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Çünkü astral öncesi tamamen bunları hissediyorum.

AJA

Elit Üye
Evet medite olma halleridir yaşadığınız.Astralde hissedileni yaşamışsınız fakat oturur biçimde astrale çıkamazsınız .Levitasyon için ustalaşmış olmalısınız.Astralden daha zordur o :) Uzun soluklu çalışmalar ister.

ubc

Kayıtlı Üye
Ben anlattıklarınızn astralle ilgili olduğunu düşünmüyorum buradaki pek çok arkadaşımın aksine, çünkü astralde hissedilenin sallama ve çekilme değil de hafifleme gibi tarif edilebileceğini düşünüyorum. Meditasyon sırasında enerjniz tazelendi, bu da kan basıncınızı artırdı hafif bir baş dönmesi yaşadınız herhalde. Kan gibi enerjinin de soldan temiz sağdan kirli aktığını, temiz enerjinin sol yandan girip sağ yandan çıktığını okumuştum sanırım bir yerde sağ tarafınızdaki itilme hissinin de nedeni bu olabilir, yeni enerjiye yer açmak için negatif olanını dışarı itmek gerekiyor.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Bende meditasyon yaparken başım yavaş yavaş yukarı kalkıyor en sonunda boynum ağrıyor ve bırakıyorum..Bu yüzden 1-2 aydır yapmıyorum meditasyonu.. :/ Normal mi bu?Nasıl kurtulabilirim..