Şahmeran duasının gariplikleri.?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Arkadaşlar bu duayı uzun zamandır okuyorum ama bereket getirdiği gibi hayatımda terslikler çok oluyor..
insanların dikkatini çok çekiyorum izleniyorum hissine kapılıyorum.
Bazen içimde anlamı olmayan korku hissediyorum. Özellikle beni rahatsız eden uyutmayan sesler patırtılar kafamın içinde cirit atıyorlar.
duayı bırakmak istemiyorum bırakırsamda bir terslik olacağı korkusuna kapılıyorum..
aşırı derecede şizofren oldum insanları düşman gibi algılıyorum.. güldüklerinde bile
sinirlerim oynuyor..
Bazı insanların gülüş tarzı çok sinir bozucu. İnsan acaba bana mı gülüyor diye düşünmekten kendini alamıyor. Ama kimsenin sinirlerini bozmasına izin verme, sinir bozucu insan tiplerini kaale almamaya çalış. Duanında yan etkisinin olacağını sanmıyorum. Ona aynen devam et bence.

masum1912

Kayıtlı Üye
Şahmeran Duasını Okurken Dikkat edin! Selam arkadaşlar, sitede bulunan bütün istekleri yerine getirici, en etkili, en keskin bir duadır. Lakin bu duayı okurken dikkat etmemiz gereken husus
"Şahmeranın Aşkına" diye başlarsanız çok eskilerde toprakda yaşayan toprak ve dilek cini olarak bilinen Şahmeran adlı bir cinden yardım isterseniz...
Eğer ola ki bunu dediniz ve duayı okuyup istekde bulundunuz.
CİNİN ETKİLERİ
1. Kulağınıza haaa diye seslenir sağ kulağınıza uyurken değirmen sesi duyarsınız...
2. Eğer duayı 7 gün değil de 1 gün okuyup ara verirseniz cin bedeninize girer.
Sizi bir kaç gün şizofreni yapar, yüzünüz kasılır..
3. Bu duayı okurken gece denemelisiniz. En çok karanlığı seviyorlar..
4.Neden dua yok kardeş demeyin bu dua sitemizde mevcut. Ararsanız bulursunuz... Ben sadece yan etkilerinden bahsediyorum.
5. Kesinlikle size bir zarar vermez, 7 gün dileğinizle 7 defa gece 3 civarında okursanız dileğinizi kabul eder tabi bunu yüce Allah isterse olur önce..
6. Hiçbir şekilde bu varlığı çağırdığınızda adıyla ilgili argo kelimeler söylemekden Kaçının..
7. Gerçekden ihtiyacı olan, aşık olmak isteyen, bolluk, bereket, zenginlik isteyen, huzur, kavgasız, neşe dolu mutluluk isteyen bu duayı okuyabilir..

Şahmeran Duasını Okurken Dikkat edin! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
Esmaul Husna'nın terkipleriyle yapılan bu uygulamayı önceden ben de okumuştum,ara vererek de okudum isteğime ulaşmıştım,fakat hiçbir olumsuz durumla karşılaşmadım.Şahmeran Duası ismiyle geçen bu uygulamada anlamlara baktığımız zaman hepsi de Allah'ın güzel isimleri elbette Allah'ın güzel isimleriyle dua edince dualarımız makbul olur.Burada bahsi geçen Şahmeran Duası farklı bir havas uygulaması olabilir,buradaki uygulamanın o uygulama olmadığını düşünüyorum,ayrıca dua Şahmeran aşkına okunmaz ki dua Allah aşkıyla okunur,onun için sitede geçen Esmaul Husna ile terkiplenen bu uygulama her isteğimiz için rahatlıkla okunur ve zararı da olmaz,dua ederken anlamlarını bilmemizde son derece önemlidir,anlamını bilmediğimiz duayı da okumamalıyız.Bu benim nacizane fikrim.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Şahmeran Duasını Okurken Dikkat edin! Selam arkadaşlar, sitede bulunan bütün istekleri yerine getirici, en etkili, en keskin bir duadır. Lakin bu duayı okurken dikkat etmemiz gereken husus
"Şahmeranın Aşkına" diye başlarsanız çok eskilerde toprakda yaşayan toprak ve dilek cini olarak bilinen Şahmeran adlı bir cinden yardım isterseniz...
Eğer ola ki bunu dediniz ve duayı okuyup istekde bulundunuz.
CİNİN ETKİLERİ
1. Kulağınıza haaa diye seslenir sağ kulağınıza uyurken değirmen sesi duyarsınız...
2. Eğer duayı 7 gün değil de 1 gün okuyup ara verirseniz cin bedeninize girer.
Sizi bir kaç gün şizofreni yapar, yüzünüz kasılır..
3. Bu duayı okurken gece denemelisiniz. En çok karanlığı seviyorlar..
4.Neden dua yok kardeş demeyin bu dua sitemizde mevcut. Ararsanız bulursunuz... Ben sadece yan etkilerinden bahsediyorum.

Bu duayı yazan arkadaşımızın ismini biliyor musunuz?
5. Kesinlikle size bir zarar vermez, 7 gün dileğinizle 7 defa gece 3 civarında okursanız dileğinizi kabul eder tabi bunu yüce Allah isterse olur önce..
6. Hiçbir şekilde bu varlığı çağırdığınızda adıyla ilgili argo kelimeler söylemekden Kaçının..
7. Gerçekden ihtiyacı olan, aşık olmak isteyen, bolluk, bereket, zenginlik isteyen, huzur, kavgasız, neşe dolu mutluluk isteyen bu duayı okuyabilir..

Şahmeran Duasını Okurken Dikkat edin! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bu duayı yazan arkadaşın ismini verir misiniz??

Cebrailmusa

Kayıtlı Üye
Şahmeran duasıyla ilgili size ilginç bir deneyimimi anlatacağım... Ben sevdiğimden yeni ayrıldım 1 yıllık ilişkimiz vardı ona rağmen birden bitirdi. Hem de hiçbir neden söylemeden.. İnsanlardan nefret ediyorum kimseyi istemiyorum artık falan demeye başladı.. Çok üstüne gittim ama bir işe yaramadı, Bitti artık istemiyorum yazdı.. Mesajlarıma da cevap vermiyodu.. Kaç gün mesaj attım yazdıklarıma cevap vermedi.. İkimiz de çalışıyoruz, evimiz de yakın ama hergün babasıyla birlikte servisle gidip servisle geliyorlar... Neyse bir gece Şahmeran duasını gördüm çok inanarak okudum ve yattım.. Uyandım, sabah işe giderken baktım sevdiğim kız önümde yaya gidiyoo :) (uyuyakalmış servisi kaçırmış heralde ) Arkadan yaklaştım çağırdım, döndü.. iki dakika konuşabilirmiyiz dedim.. Babam orda dedi. Bir baktım babası 20 metre falan ilerde kızı bekliyo :)) çekildim hemen kızın yanından.. Yarım saat sonra mesaj attı; ne var diye.. Biraz konuştuk aynı soğuk davrandı beni rahatsız etme yazdı eskisi gibi oldu.. İkinci gece yine okudum yattım ertesi günde konuştuk ama tavrında hiç bir değişiklik olmadı yine yazma bana beni rahatsız etme, Seni sevmiyorum artık yazdı.. Ben de gururumdan tamam bir daha yazmam, Allaha emanet ol yazdım. 3. gün duayı okumayı kestim.. Ama ben onu çok seviyorum onsuz yapamam.. Acaba duaya devam mı etseydim.. Veya gerçekten etkili oluyorsa baştan başlasam mı?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Şahmeran duasıyla ilgili size ilginç bir deneyimimi anlatacağım... Ben sevdiğimden yeni ayrıldım 1 yıllık ilişkimiz vardı ona rağmen birden bitirdi. Hem de hiçbir neden söylemeden.. İnsanlardan nefret ediyorum kimseyi istemiyorum artık falan demeye başladı.. Çok üstüne gittim ama bir işe yaramadı, Bitti artık istemiyorum yazdı.. Mesajlarıma da cevap vermiyodu.. Kaç gün mesaj attım yazdıklarıma cevap vermedi.. İkimiz de çalışıyoruz, evimiz de yakın ama hergün babasıyla birlikte servisle gidip servisle geliyorlar... Neyse bir gece Şahmeran duasını gördüm çok inanarak okudum ve yattım.. Uyandım, sabah işe giderken baktım sevdiğim kız önümde yaya gidiyoo :) (uyuyakalmış servisi kaçırmış heralde ) Arkadan yaklaştım çağırdım, döndü.. iki dakika konuşabilirmiyiz dedim.. Babam orda dedi. Bir baktım babası 20 metre falan ilerde kızı bekliyo :)) çekildim hemen kızın yanından.. Yarım saat sonra mesaj attı; ne var diye.. Biraz konuştuk aynı soğuk davrandı beni rahatsız etme yazdı eskisi gibi oldu.. İkinci gece yine okudum yattım ertesi günde konuştuk ama tavrında hiç bir değişiklik olmadı yine yazma bana beni rahatsız etme, Seni sevmiyorum artık yazdı.. Ben de gururumdan tamam bir daha yazmam, Allaha emanet ol yazdım. 3. gün duayı okumayı kestim.. Ama ben onu çok seviyorum onsuz yapamam.. Acaba duaya devam mı etseydim.. Veya gerçekten etkili oluyorsa baştan başlasam mı?

15 gün okumak gerekli..

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
ben okudum arkadaşlar konu açılmışken söyliyim dedim ve çok etkili oldu o dönem için ama bence tesiri çok yüksek bir dua ve etkili yani bence şahmaran aşkına filan diye başlamayın benim görüşlerime göre ters zaten bence çok etkili bir dua sadece bismillahirrahmanirahim diyin salavat getirin ve başlayın en azından diğer varlıkalrdan korunursunuz benim fikrim tabiki diğer arkadaşların fikirlerinede saygı duyarım ben okumuştum etkisini görmüştüm tam göremedim o ayrı dava ama yetti bana

hürem

Kayıtlı Üye
Ben de etkili bir dua olduğunu okudum hep ama bir türlü cesaret edemedim. Korkuyorum biraz şahmerandan.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ben de etkili bir dua olduğunu okudum hep ama bir türlü cesaret edemedim. Korkuyorum biraz şahmerandan.

Ben herzaman okuyorum,ve sadece tavsiye edebilirim.Gercekten cok güzel bir dua.Ben hic bir olumsuzluk yasamadim,tam aksine sanki beni koruyormus gibi bir his veriyor bana.Neden bilemiyorum:nopity:

canmert196

Kayıtlı Üye
Sayın Urum bir konuda Şahmeran aşkına diye başlayın benim tavsiyem diye yazmıştı yanılmıyorsam.Birde öyle deneyin :)

Allah askina emin olmadan bir sey soylemeyin urum oyle demenin dogru olmadigini dusunuyordu bunu belirtmisti.Lutfen dikkat edelim sizin diceginiz bir sey uygulanmasi halinde kisiye zarar verir.Bunun suclusu siz olursunuz bilmeden bir sey demek adami ipe goturur.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Allah askina emin olmadan bir sey soylemeyin urum oyle demenin dogru olmadigini dusunuyordu bunu belirtmisti.Lutfen dikkat edelim sizin diceginiz bir sey uygulanmasi halinde kisiye zarar verir.Bunun suclusu siz olursunuz bilmeden bir sey demek adami ipe goturur.

Sevgili can arkadasim,Sayin aja aramizda olmadigi icin cevap veremez o yüzden ben yazayim :nopity:Egerki yorumlarin hepsini okursan arkadasimiz aja nin hatasini düzeltmis oldugun göreceksin.Sevgiler:nopity:

leek

Kayıtlı Üye
şahmeran duasını okuyorum ilk gün etkiledi beni şu an hiç bir zararını görmedim yanlız şahmeran aşkına degil ALLAH AŞKINA diye başlıyorum

lahana

Kayıtlı Üye
daha önce de yazan bir kaç kişiyi gördüm. kendim de deneyimliyorum bir kaç seferdir. arkadaşlar bu duanın kısa süreli bir etkisi mi var? ya da belirli periyotlarla okumaya devam mı etmeliyiz? çünkü 1-3 ay içinde yine en başa dönüyorum.

hippolyte

Kayıtlı Üye
Ben sana hak veriyorum kardeşim,bende sağlık yönünden bi sıkıntı yok ama dua ettikçe yalvardıkça hayatımda terslikler oluyor babmdan sonra annemi de kaybettim mesela hiç işitilmiyecek laflar işittim her günüm öbür günden beter.Artık dua etmesemmi diyorum her gün korunma duaları okumama rağmen ben başka birşeye bağlamyorum.Ya da bir ihtimal Allah doğarken 'bu kulum şakiyy(mutsuz) olucak'' diye yazmış değiştiremez diye düşünüyorum iki ihtimal...Bu dua konusunu kimse çözemiyor.

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
duaların çok fazla işe yarayacağını sanmıyorum. kendimden biliyorum. tasavvufçuya göre zikir sanıldığı gibi kelimeleri söyleyip kafa sallamak değildir. zikir ; iş oluş hareket eylem demektir. artık harekete geçmelisin....

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Ben sana hak veriyorum kardeşim,bende sağlık yönünden bi sıkıntı yok ama dua ettikçe yalvardıkça hayatımda terslikler oluyor babmdan sonra annemi de kaybettim mesela hiç işitilmiyecek laflar işittim her günüm öbür günden beter.Artık dua etmesemmi diyorum her gün korunma duaları okumama rağmen ben başka birşeye bağlamyorum.Ya da bir ihtimal Allah doğarken 'bu kulum şakiyy(mutsuz) olucak'' diye yazmış değiştiremez diye düşünüyorum iki ihtimal...Bu dua konusunu kimse çözemiyor.

Hiçbir dua mutsuzluk sebebi olmaz ve Allah kulun mutsuzluğunuda daha doğuştan kader diye yazmaz
biz her kulun kaderini kendi çabasına bağlı kıldık diyor
ve şunuda bilmek gerekir parapsikolojik konularda tavsiye edilen dualar bizlerin anladığı manada sırf Allah ile bizim aramızda olan dua değildir
o yüzden birşeyler verilirken birşeylerin alınması gayet doğaldır.
Mesela bir kul bir zamanlar " Ben Allaha buğz ediyorum " derse o kul zora girdiğinde Allaha dua edince elbette duası ya kabul olmayacak yada çok ağır bir imtihandan geçirilerek duası kabul olucak
birzamanlar Allah ile arasını iyi tutmayıp ama sonradan pişman olanlar için Allah diyor ki kuranda " sizler sadece iman ettik demekle kurtulabileceğinizimi sanıyorsunuz ? muhakkak sizi ağır bir imtihandan geçireceğiz "

Birde bazı insanlar Allaha dua etmeyi " ne alırsan bedava seç beğen " mantığı gibi düşünüyor bu iş böyle değildir birileri böyle görüyorsa o tabi ki duası kabul edilmeyecek bu çok normaldır,duayı sadece isteğimiz olduğunda ediyoruz ama dua bu değildir
insan hep dua etmelidir tek bir isteği olunca değil,bir anket yapılsa dünya çapında ve sorsalar bir istek istemeye muhtaç olmadığın zaman Allaha içten dua ettin mi diye muhakkak çoğu insan etmedim der
oysa kuranda diyor ki " sizin dua'nız olmasa başka ne işe yararsınız ki " "Ben insanları ve cinleri ancak bana kulluk etsinler yarattım "
bunlara ek olarak ta rabbimiz bize diyor bir isteğiniz olursada ben onu kabul eder size veririm
ama bizlerin şimdiye kadar anladığı şey biz bişey yapmıcaz öyle oturucaz bir isteğimiz olduğundada isticez oda kabul edicek
sanki bizim isteklerimizi kabul etmekle görevli bir ilah olarak algılıyoruz onu,kelimelerle böyle demesekte hareketlerimizle bunu diyoruz

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Vallahi şunu bilir şunu söylerim;dilinizden dua eksilmesede,kendinize düşeni fazlasıyla yapsanızda,Şahmeran veya başka bir dua okusanîzda,her koşul sizden yanada olsa olmayınca olmuyor,Allah ol demeyince kendimizi parçalasakta olmuyor malesef.Bizzat tecrübeyle sabittir.Nice insanlar bilirim duanın d'sini bilmez ama herşey ayağina gelir.Rabbim en doğrusunu bilir ama insanız Allah lâyık bulmuyormu diye düşündüğümúz oluyorda hani..İyiyemi kötüyemi ,hakedenemi etmeyenemi veriyor Rabbim bilemiyorum.Şahmeran duası okuduklarım arasındadîr.Pek çok duamın karşılığı bu duada da değişmedi bende ,sonuç sadece sessizlik.Allah hepimizin dualarini kabul etsin inşallah.

AJA

Elit Üye
Vallahi şunu bilir şunu söylerim;dilinizden dua eksilmesede,kendinize düşeni fazlasıyla yapsanızda,Şahmeran veya başka bir dua okusanîzda,her koşul sizden yanada olsa olmayınca olmuyor,Allah ol demeyince kendimizi parçalasakta olmuyor malesef.Bizzat tecrübeyle sabittir.Nice insanlar bilirim duanın d'sini bilmez ama herşey ayağina gelir.Rabbim en doğrusunu bilir ama insanız Allah lâyık bulmuyormu diye düşündüğümúz oluyorda hani..İyiyemi kötüyemi ,hakedenemi etmeyenemi veriyor Rabbim bilemiyorum.Şahmeran duası okuduklarım arasındadîr.Pek çok duamın karşılığı bu duada da değişmedi bende ,sonuç sadece sessizlik.Allah hepimizin dualarini kabul etsin inşallah.
Yaşamımız boyunca bir çok şeyi tecrübe ederek olgunlaşır ve öğreniriz.Yapılacak en güçlü dua yada maji kaderinizde olmayan bir şeyi asla değiştirmez.Doğru söylüyorsunuz bazen içten bir dua yalvarış değişime önayak olur bazen denemedığiniz yol kalmaz çırpınırsınız..Hayatın tam kendisi bu..
İyi bir niyetle yapılan dualar herzaman az da olsa sonuçsuzda kalsa yaradana bir adım daha yakınlaşmaktır..