Rüyamda Köpek Kovalıyordu (Babamda yıllar önce görmüş başına gelmeyen kalmadı.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fechken

Kayıtlı Üye
Siyasetin pis işleriyle uğraşıyorum ve ciddi anlamda başımın belaya gireceği şeyler.
Rüyam da aynen şuydu, bir sokaktayız, 2 sınıf arkadaşım var yanımda, biri erkek, yakın dostum biri de kız, sevdiğim bir arkadaşım. Kız olan arkadaşım bisiklette ve 3 tane köpek bizi kovalamak için geliyor, kızı bisikletten alıp erkek arkadaşımla kaçmaya başlıyorum (erkek arkadaşımlada siyasetten tamamıyla zıtız ama çok yakın dostumdur), köpeklerden upuzun bir ara sokaktan kaçtıktan sonra çatıya çıkıyoruz ve uyanıyorum.
Rüyada köpek görmek kötüye yorumlanırmış islamda ve babamda yıllar önce köpek kovalamış rüyasında ve başına gelmeyen kalmamış cezaevine dahi girdi, türlü türlü şeyler ve aynı rüyayı ben de görünce annem de bana babanda zamanında görmüştü olanları biliyorsun demişti, o yüzden kendimden de örnek verdim, yanlış anlaşılmasın bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim sağlıcakla.

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Kendinizi şartlandırmayın, çoğu insan rüyasında köpek görüyor. Bu demek değildir ki başlarına illa kötü bir şey gelecek. Kötü şeyler düşünmeyin ve kötülüğü çağırmayın. Sevgiyle kalın.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Babanıza oldu diye kendinize olacağını dusunurseniz olur öncellikle bu dusunceden kurtulmanızı öneririm onun dışında bilinçaltıda olabilir sadece kucuk bir uyarıda olabilir.. Yıllardır benide kurtlar kovaladı hep rüyalarımda kendimi affedince geçmişe yönelik bitti kotu rüyalar...

augury

Kayıtlı Üye
5 yaşındaki bir çocuğu da rüyasında köpekler kovalayabilir. Gayet normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...