rüyamda hep onlar var neden

bogurtlenlirecel

Kayıtlı Üye
merhaba, ben de rüyalarımda ara ara onları görüyorum. ve genelde bu rüyalarda nas suresi okuyarak kendimi korumaya çalışıyorum. hatta en son rüyamdan nas suresi okuyarak uyanamadım ve bunun üzerine ayet-el kürsi okudum ve uyandım. bir tanesinde de dualarıma rağmen uyanamadım ve ona "Allah insanı daha üstün yaratmıştır senden korkmuyorum" diyerek uyandım. demek istediğim, bilinçaltı veya gerçek-her ne ise- sağlam bir inançla ve dualarla kendinizi koruyabilir ve rahatlatabilirsiniz. iyi forumlar :)

GodIsDead

Kayıtlı Üye
Cinlerin esrari kitabın da der ki .. Her boş yatakta bır seytan yatar ve sızı bekler yatagınıza gırdıgınızde besmele cekın oyle yatın yoksa seytanla beraber uyumus olursunuz bu kadar basıt sevgıler

aşk1

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar önce meraba benim bir sorunum var aslında sorunmu bilmi yorum son 1 haftadır rüyalarımda 3 harfliler var hemde 1 den fazla ya cinsellikle ilgili olu yor bu rüyalar yada korkutucu özellikle dün gece gördüğüm beni mafetti hayatımda bir rüyadan hayatta korkma derdim ama dün akşam ki beni korkudan öldürdü rüyamda bir sürü duada ediyordum ama git mi yolardı uyandığımda ise ayak sesleri gibi bazı sesler duydum bunlar ne acaba bilgisi olan varmı yardımcı ola bilir seniz çok sevinirim

varlık gibi birçok şeyi bilinçaltımıza atabiliriz. bilinçaltınızda rüyalarda çıkabilir.
bu durumdan kurtulmak için eğer durum tabi bilemeyiz.
durum buysa varlıkla ilgili yazılar okumaya ara verin varlıkla ilgilenmeyin. kafanızı dağıtıcak şeyler yapın.
varlıkla ilgilenmeye devam ederseniz yine rüyalar görmeye devam ediceksinizdir kısa bir süreliğine.
ayak seslerine gelince yaşadığınız evde o an birileri varsa yürüyor olabilir bilemezsiniz.
o an evde tekseniz bile hayallemiş olabilirsiniz herkes hayaller.

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
çok rahat ortamda,herhalde boş vaktinde çok,film izlemeyi biraz kıs bence,birde son zamanlarda yaptığın şeyi yapma

AkuJuk

Banlı Kullanıcı
Dini açıdan hangi dine mensubsunuz bilmiyorum fakat.
Bu anlattığınız rüyanızın bir kısmı dini açıdan yetersiz, iman zayıflığı varmış gibi gözüküyor.