Rüyalarım sanki birer romanın parçası

cybersinerji

Kayıtlı Üye
Her gün rüyamda farklı mekanlarda bulunuyorum, para kazanıyorum, arabayla ertesi gün başka yere gidiyorum. İlk görmeye başladığımda zebaniler etrafımda pervane gibi dönüyorlardı, artık zebani mi yoksa başka bir şey mi bilemem. Sonra ufak gölcükler olan bir yerdeyim, kaybolduğumun farkındayım ve elimde büyük ve kalınca bir kılıç var, bazı insanlardan korkuyorum ama bana yaklaşamıyorlar. O gölcüklerde insanlar yıkanıyor fakat sular pis. Ben girmiyorum. Ertesi gün temiz bir göl var ve oradayım. Ertesi gün başka yerdeyim araba almışım fakat tekeri patlak ve ben korkuyla ve acele bir şekilde arabama teker arıyorum. Bu nedir?

KENT

Kayıtlı Üye
Rica etsem rüyanızı daha ayrıntılı yazabilir misiniz? Yazdığınız şekliyle yorum yapılması gerçekten çok zor.

cybersinerji

Kayıtlı Üye
Ruhen gerçekten yorulmuş bir haldeydim, boşluktaydım, iğrenç şeyler yapıyordum o sıralar. Kendimi düzeltmeye ve toparlanmaya karar verdim. Arınma seansları yapıyordum çok yoğun olarak. Rüyamda ilk olarak azap görülen insanlar vardı, büyük makaslı aletlerle canlı insanların kafaları bedenleri orada parçalanıyordu. Mekan iskeleti kalmış paslı demirlerden oluşuyordu. Bende rüyada oraya düşerken bir yere tutunuyordum ve kurtuluyordum. Bazı insanlar da o manzara karşısında kusuyordu. Ben zıplayarak basamaklardan yukarı çıkmaya çalışıyordum. Ertesi gün gördüğüm rüyada; bomboş düz bir zemindeydim etrafımda kahverenkli sanki derisi yanmış insana benzeyen ama insan olmayan bir çok varlık etrafımda dönüyordu. Ertesi günde rüyamda küçük wc lerden oluşan bölümler vardı insanlar sıraya giriyor ve tıkış tıkış oraya girip çıkıyordu. Bende sıraya girip o bölümlerden birine girmeye çalışıyordum. Ertesi gün bir siyah saçlı ve yeşil gözlü çok alımlı bir bayan beni kandırıp evine götürmeye çalışıyordu ve evine geldik yürüdük, bir de baktım ki evin merdiveni yok. Geri dönmek istedim, kaçmak istedim oradan. Ertesi günde rüyada benim yaşadığım yerde uçuyordum mahalleleri izliyordum gökyüzünden evi bulmaya çalışıyordum. Ertesi gün bir camiye benzeyen yerdeyim 2 yada 3 tane kırmızı yüzlü iyi insan imajı veren kişiler vardı ve onlar gökyüzüne bakıyorlardı sanki yaratıcıyla irtibattaydılar. Ertesi gün üstte anlattığım şekilde elimde büyük bir kılıç vardı ve ben birilerinden kaçıyordum ama bana zarar veremiyorlardı. Pis gölcükler vardı ve orada insanlar yıkanıyorlardı ve de gölcüklerin yanında Arapça yazı vardı baş harfi "sad"dı diğerini göremedim ve bu rüyam hala sürüyor bana bunun ne olduğunu anlatın?

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Cybersinerji, burada yapmaya çalıştığımız şey yardımcı olmaya çabalamak. Ama baya bir karıştırmış ve bir çok rüyanızı anlatmışsınız. Bir seferde sadece bir rüyanız yorumlanabilir. Lütfen yorumlatmak istediğiniz rüyanızı yazınız bende konunuzu düzelteyim.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Merhaba. size küçükken gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum hiç aklımdan çıkmadı. zaman azman gelir aklıma.
hava sanki alacakaranlık genelde bütün rüyalarda olurya onun gibi. Boş bir yol var ve yolda bayağı geniş. ve yolda logar kapakları var ve bir logar kapağının başında bir adam var uzun boylu normal kiloda olan biri ve ben yolun kenarında kaldırımdayım kaldırım dar değil geniş ve ben ilerledikçe adam hep bir sonraki logar kapağının başında görünüyor ben nnerede isem o adam hep benim yolumun üstündeki logar kapağının başında duruyor. daha sonra başka bir yere geçiyorum arası gündüz ve her yer de kar var ailenden bir kaç kişi var mı tam hatırlamıyorum ama etrafımda tanıdık bir iki kişinin olduğunu ve sanki bir yere gitmek için dışarda evin önündeyiz ama ev bizim ev değil. birda kar varken ağaçların yeşilliği aklımda.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
eklemek istiyorum ve adamdan korkuyorum

cybersinerji

Kayıtlı Üye
ben rüyamın tabirinden ziyade rüyalarımdaki bu inanılmaz bağlantıları anlayamadım bana bu bağlantıları açıklarmısınız

Voy

Kayıtlı Üye
Merhaba. size küçükken gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum hiç aklımdan çıkmadı. zaman azman gelir aklıma.
hava sanki alacakaranlık genelde bütün rüyalarda olurya onun gibi. Boş bir yol var ve yolda bayağı geniş. ve yolda logar kapakları var ve bir logar kapağının başında bir adam var uzun boylu normal kiloda olan biri ve ben yolun kenarında kaldırımdayım kaldırım dar değil geniş ve ben ilerledikçe adam hep bir sonraki logar kapağının başında görünüyor ben nnerede isem o adam hep benim yolumun üstündeki logar kapağının başında duruyor. daha sonra başka bir yere geçiyorum arası gündüz ve her yer de kar var ailenden bir kaç kişi var mı tam hatırlamıyorum ama etrafımda tanıdık bir iki kişinin olduğunu ve sanki bir yere gitmek için dışarda evin önündeyiz ama ev bizim ev değil. birda kar varken ağaçların yeşilliği aklımda.

Sayın ironik,tabir istediğiniz rüyaları farklı bir başlıkta açınız.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
özür dilerim herkesin kendi rüyasını başka bir başlıkta anlattığını bilmiyordum yeni gördüm

KENT

Kayıtlı Üye
Sayın cybersinerji; rüyalarınızı anlatmadan önce yazdığınız "Ruhen gerçekten yorulmuş bir haldeydim, boşluktaydım, iğrenç şeyler yapıyordum o sıralar. Kendimi düzeltmeye ve toparlanmaya karar verdim. Arınma seansları yapıyordum çok yoğun olarak" cümlesi aslında birçok şeyi açıklıyor. Arınma sürecine girmeden önce yaptıklarınız, bilinçaltınızın farklı şekillerde yansıması ve bu arnmaya neden ihtiyaç duyduğunuzun sürekli size hatırlatılması şeklinde ortaya çıkmış. Rüyanızda uçtuğunuzu söylediğiniz kısım ise bilinçsiz olarak astrale çıktığınızın bir işareti. Ayrıca arınma süreciniz bitip, hayatnızı tam anlamıyla pozitife taşıdığınız zaman size gelmeyi bekleyen bir de kısmetiniz var. Sağlıkla kalın...