Rüyadaki Varlık

rabbit.

Kayıtlı Üye
Hemen kısaca anlatıcam rüyamı, bir evdeyim mutfaktan sesler geliyor, mutfağa yöneldiğimde arkası dönük belden yukarısı sipsiyah, belden aşağısı insan ayakları garip sadece, yüzü de uzun boynuzları var ve yüzündeki her şey de siyah böyle bir varlık bana dönüp gülüyor musallat olacağını söylüyor diğer konuştuklarımızı hatırlamıyorum uyandım saat gece 4 civarıydı, odamda sanki farklı bir enerji varmış gibi hissettim zor uyuyabildim.
Böyle rüyaları bazen görüyorum ya bir varlık peşimden kovalıyor ya musallat olmaya çalışıyor ve bazı rüyalarımda diğer varlıklar o kötü olanlardan beni koruyor. Sizce var mıdır bir anlamı?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Hemen kısaca anlatıcam rüyamı, bir evdeyim mutfaktan sesler geliyor, mutfağa yöneldiğimde arkası dönük belden yukarısı sipsiyah, belden aşağısı insan ayakları garip sadece, yüzü de uzun boynuzları var ve yüzündeki her şey de siyah böyle bir varlık bana dönüp gülüyor musallat olacağını söylüyor diğer konuştuklarımızı hatırlamıyorum uyandım saat gece 4 civarıydı, odamda sanki farklı bir enerji varmış gibi hissettim zor uyuyabildim.
Böyle rüyaları bazen görüyorum ya bir varlık peşimden kovalıyor ya musallat olmaya çalışıyor ve bazı rüyalarımda diğer varlıklar o kötü olanlardan beni koruyor. Sizce var mıdır bir anlamı?
Şunu da eklemek istiyorum, beni koruyan varlıkları gördüğümde rüyamdan bir anda uyanıyorum.
Örneğin, bana korkma gel benimle dediğinde bir rüyamda uyandım, hiçbir şekilde rüyadan çıkamamıştım o gece

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İnsan dünde 5-6 saat rüya görür. Bunun çok az bir kısmını hatırlar. Ve rüyalar da herşey görülebilir. Fiziksel dünya da ne oluyor önemli olan bu. Ha bir paralellik var ise ona göre yorum yapılır lakin. Rüya işte bu. Dünyevi olarak yaşadıklarınız ile bilinçaltı rüyası mı, haberci rüya mı Lucid mi öyle ayırabiliriz

rabbit.

Kayıtlı Üye
İnsan dünde 5-6 saat rüya görür. Bunun çok az bir kısmını hatırlar. Ve rüyalar da herşey görülebilir. Fiziksel dünya da ne oluyor önemli olan bu. Ha bir paralellik var ise ona göre yorum yapılır lakin. Rüya işte bu. Dünyevi olarak yaşadıklarınız ile bilinçaltı rüyası mı, haberci rüya mı Lucid mi öyle ayırabiliriz
Uzun zamandır ne bu konular hakkında normal hayatımda yorum yapmam,korkularımın da çoğunu geride bıraktım bunlar ara dönemlerde gördüğüm rüyalar hiç aklımda bilinçaltımda bir yerlerde kalmadığıno düşündüğüm, haberic rüyalarımı artık ayırt edebiliyorum ama yorumlama kısmında iyi değilim

klaustav

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır ne bu konular hakkında normal hayatımda yorum yapmam,korkularımın da çoğunu geride bıraktım bunlar ara dönemlerde gördüğüm rüyalar hiç aklımda bilinçaltımda bir yerlerde kalmadığıno düşündüğüm, haberic rüyalarımı artık ayırt edebiliyorum ama yorumlama kısmında iyi değilim
Korkularınızı geride bıraktığınıza emin misiniz ?
Cevabınız hayır ise bu gördüğünüz rüya korkularınızdan biri eğer evet ise söyleyecek bir kaç şeyim olabilir...

rabbit.

Kayıtlı Üye
Korkularınızı geride bıraktığınıza emin misiniz ?
Cevabınız hayır ise bu gördüğünüz rüya korkularınızdan biri eğer evet ise söyleyecek bir kaç şeyim olabilir...
Eminim, görülerim yok eskisi gibi.
Buna benzer bir varlığı bir kere daha gördüm rüyamda, zayıf bir adam heryerinde kan var, bacakları o kadar zayıf ki çarpık duruyor, yüzü de bu rüyamdaki gibi uzun ve üçgen, boynuzları var, kapıyı çalıyor açıyorum elinde eski kenarları yanmış sarı bir kağıt tutuyor ve gülüyor. Bana garip gelen sarı kağıdı tutan varlık içeren 3 ya da 4. rüyam olması.

klaustav

Kayıtlı Üye
Buna benzer bir varlığı bir kere daha gördüm rüyamda, zayıf bir adam heryerinde kan var, bacakları o kadar zayıf ki çarpık duruyor, yüzü de bu rüyamdaki gibi uzun ve üçgen, boynuzları var, kapıyı çalıyor açıyorum elinde eski kenarları yanmış sarı bir kağıt tutuyor ve gülüyor. Bana garip gelen sarı kağıdı tutan varlık içeren 3 ya da 4. rüyam olması.
Özel gelebilir misiniz orda daha detaylı açıklayabilirim.
Yani ordan açıklamam daha doğru olur.

klaustav

Kayıtlı Üye
Sarı renk mutluluğu temsil eder,tabii ki de birden fazla anlamı var ama genellikle olumlu anlama sahip bir renktir ve bu benim yorumum.
Hayatınız da genel anlamda iyi anlamda dalganlamalar olabilir.Uzun zamandır beklediğiniz bir olayın gerçekleşme ihtimali var veyahut size iyi bir şeyin habercisi de olabilir.
Burda iyi olan kısım biraz daha kişisel bir anlam taşıdığı için özel gelmenizi istemiştim burdan yazmanın pek doğru olmadığını düşünmüştüm :/(daha detaylı ve daha açıklayıcı bir yorum yapmak için)
Eğer bu şekilde rüyalarınız devam ederse hayatınız ile paralellikler oluyorsa takip etmenizi öneririm...

rabbit.

Kayıtlı Üye
Sarı renk mutluluğu temsil eder,tabii ki de birden fazla anlamı var ama genellikle olumlu anlama sahip bir renktir ve bu benim yorumum.
Hayatınız da genel anlamda iyi anlamda dalganlamalar olabilir.Uzun zamandır beklediğiniz bir olayın gerçekleşme ihtimali var veyahut size iyi bir şeyin habercisi de olabilir.
Burda iyi olan kısım biraz daha kişisel bir anlam taşıdığı için özel gelmenizi istemiştim burdan yazmanın pek doğru olmadığını düşünmüştüm :/(daha detaylı ve daha açıklayıcı bir yorum yapmak için)
Eğer bu şekilde rüyalarınız devam ederse hayatınız ile paralellikler oluyorsa takip etmenizi öneririm...
Umarım dediğiniz gibi olur😆 Lakin ben bu rüyaları seneler içinde arayla gördüm daha hayatımda bir değişiklik olmadı iyiye yormak en iyisi tabi.

klaustav

Kayıtlı Üye
Umarım dediğiniz gibi olur😆 Lakin ben bu rüyaları seneler içinde arayla gördüm daha hayatımda bir değişiklik olmadı iyiye yormak en iyisi tabi.
İşte keşke dm özelliğini kaldırmasaydılar çok daha güzel anlatabilirdim.
Bu dediğiniz seneler içinde arayla görmeniz benim kişisel olan fikrimi destekler nitelikte bir nevi :/
Ufak bir şey daha söyleyeyim daha olmadı olmayacağı anlamına da gelmez seneler aralıklarıyla görmeniz bunu daha uzun bir sürede olacağını da işaret olabilir :)

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüyanın "Göksel Görüler / İmselialümatta" herhangi bir karşılığı bulunmamaktadır. Tamamiyle, olacağını ya da olabileceğini düşündüğünüz korkularınızın oluşturduğu bir görüden söz ediyoruz. Size tavsiyem ruhunuza ve zihninize çok vesvese vermemeniz, korkularınızın cesaretinizi, benliğinizi bastırmasına izin vermemenizdir.

Saygılarımla.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Cogu kisi kotu varliklari simsiyah bir golge gibi goruyor cunku cogumuz, gorunumleri o sekilde temsil ettigine inaniyoruz. Bulundugunuz ev neresiydi? Daha once yasadiginiz veya tanidiginiz bir ev olmali. O evle ilgili duygusal bir baginiz olabilir ve bu baginiz urkutucu, uzucu veya korkutucu veya gerici duygularla iliskili olabilir. Degilse, gordugunuz siyah varliktan hemen once sizi korkuya dusurecek bir sey gormus olmalisiniz ve cagrisim kontroluyle korkuyu cagirdiniz. Kontroller ruyanin sonlarina dogru yapiliyor dolayisiyla da uyanmadan hemen onceki anlar oluyor. Yani aslinda sizin cagrisim kontrolu yaptiginizi, korktugunuz seyi gordukten hemen sonra uyaniyor olmaniz kanitliyor.

her korkulu ruyanizda birilerin sizi cagirmasi aslinda yine sizin ruya kontrolunuz. Ruya sonlarina dogru oldugu icin kontrol sizde oluyor ve duygulariniza gore ruya sonlaniyor. Korku, korunmaniz gerektigi hissini cagriyor ve kendinizi bi sekilde kendinizi aldatarak koruyorsunuz

rabbit.

Kayıtlı Üye
Maalesef köy evinde rüyamdaki gibi sarı kağıdı duvarın içine konulcak şekilde saklamışlar birkaç gün önce akrabalarım bulmuş, fotoğrafını görmedim ya da canlı görmedim ama anlatıkkları kenarları yanmış sararmış bir kağıtmış üzerinde arapçaya benzer yazılar bulunmuş. Sirkeli suya koyup gittiklerinde denize atmışlar korktuklarından dolayı.
Daha önce de defalarca o evden muska koruma ya da büyü çıktıpını söyleyenler olmuştu. Çok şaşkınım rüyamda gördüğüm gibi bir sarı kağıdın gerçekten de var olmasına