Rüyada istediğini görme.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Rüyada istediğini görme; Ya Latif , Ya Habir
Kim rüyasında istediği şeyi görmek isterse: "E lâ ya'lemü men halak, ve hüvel latıyfül habiyr."(mülk suresi 14. ayet) ayeti kerimesini yatarken dokuz(9) defa okumalıdır. Buna yedi gün devam edene ruhaniler gelerek her istediği şeyi Allah'ın izni ile haber verirler.
uyuyana kadar "Ya Latif, Ya Habir" Zikrini okunur.

Ben bu sureyi okuyorum astrala çıkmayı düşünüyorum bi an heryerim uyuşuyor kımıldatamıyorum. ama birtürlü birşey olmuyor garip bi his oluo yanında biri varmış gibi bir kaç kere yüzümü görür gibi oldum ama çıkamadım şimdi tekrar denicem olursa yazarım.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
deneyenler? Bu arada zikredilen isimler cin ismi mi?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Ben denemiştim önceden ve zikredilen isimler de allahın isimleri

gökhan16

Kayıtlı Üye
dennedin oldu mu peki astrale çıkma ve ruhaniler geldi mi

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
4-5 kere denedim gerçekten birşey hissediyorsunuz deneyin ama abdestli olmak iyi gibi çünkü abdestsiz yapmıştım çok huzursuz sanki daralıyor gibi oldum abdestliyken çok huzurlu uyuya kalmışım öyle bi esinti esiyordu ki astrala çıkmak istediğimi belirtiyorum içimden düşünüyorum şuan başaramadım ama sanki bir kaç kere kendimi görür gibi oldum ilk defa oldu hiç başaramamıştım ama başaracağıma inanıyorum başarınca zaten söylicem.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Diyelim elinizde bir formül var bu formülü tutturdunuz.Rüyada inasanlar ne görmek isterler?paramı?definemi?gelecekten haber almakmı?sevdiğin insanmı?başkalarının ne yaptığını öğrenmekmi?bunların en çok görülmesi istenen ve bu niyetlerle bu tür uygulamalara başvuruluyor.Çoğuda insanların nefsani duygularıdır.Neden bir insan madem rüyada her istediğini görüyorda peki neden cenneti görmek istemez?Ahireti görmek istemez?Kabeyi görmek istemez?Peygamberimizi görmek istemez?İLGİNÇ.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Her kez müslüman değil senin görmek istediğini başkası istemez başkasının görmek istediğini sen.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Demek istediğim insanların çoğunun nefsani duyguları rüyada görmek istemeleridir.Hangi dinden olursa olsun kutsal değerlerin hiç adı anılmıyor.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Bak ben çok allaha dua ettim cebrail meleği görmek için ama sonuç alamadım.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Unutulduğumuzu düşündüğümüz için artık nefsani uğraşlara daha yatkın haldeyiz. Benim amacımı söyleyeyim. Nefsani dediğin uğraşlarla ben şeytanın oyuncağı olan medyumların cinlerini almayı, içine cin girenleri kurtarmayı, evine musallat olunanları kurtarmayı amaçlıyorum. Evet bunların hepsi nefsani olabilir ama sonuçta içinde iyilik var. Sen yap ibadetini, allaha olan sevgini göster. Ben buradakilere kenetlenerek devam edeceğim. Rüyamda da bana yardım edebilecek iyi cinlerle tanışmak istiyorum bu gece yapacağım.