Rüyada görmek istediğini görmek

hekate22

Kayıtlı Üye
Ben biriyle görüştüm ama site kuralları gereği isim vermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Majisyen, astral sehayat yapan, durugörü ve duruişitisi olan bir rüya yorumcusu ile görüştüm. Önce youtube den videolarıni izleyip instagramdan ulaştım ve gerçekten sıkıntınız varsa randevu verebilirim dedi. Anlatınca hemen randevu verdi. Rüya gördükçe bana yaz dedi, psişik yeteneklerimin olduğunu söyledi. Bir kaç kitap önerdi başlangıç için. Ben, bende birşeyler olduğunu hissediyordum ama anlamlandıramıyordum. Harita analizi de yaptırıp, o kişi de aynı şeyi söyleyince ben neyim şimdi demeye başladım. Daha önce de çok profesyonel bir Tarot okuyucusundan danışmanlık almıştım. Durugörün çok kuvvetli demişti. Ben yaşadığım şeylere bu kişiler sayesinde isim verebiliyorum artık ama nasıl olduğu ve nasıl geliştirebileceğim konusunda fikrim yok. Bir de her yerde herkese anlatamıyorum böyle şeyleri, deli diyorlar kolayından😀 size tavsiyem rüyalarınızı kimseye anlatmamanız. Gördükleriniz reelde oluyorsa ve hep kötü şeyler görüyorsanız sizde kalsın. İyi şeyleri de söylemeyin.
Artık anlatmıyorum. Sadece rüya değil ki😊
Artık rüyayı bıraktı gözüme gözüme giriyor. Beni çöz diyor... iste burda ne yapmam gerektiğini bilmeyince huzurlusluk başlıyor...çözülemeyen haritam en nihayet yorumlandı da ne olduğumu anladım ama tam şok yaşadım ve sanki anahrar kapıyı açtı...inanmak çok güç; ve göz göre göre kolay inanmam ama sonunda kabul ettim; açıkca kabul edinceye kadar vs vs...bazi şeyler kendini kabul ettirdi....aslinda dışarıdan gelmez cevap, yine biz çözmeliyiz. Amerikada bulunan bir rüya yorumcusu, aynı zamanda makale yazarı da aynı şeyi söylemişti....artık hiç birşey söylemiyorum yani önemli olanları. Ama daha sıradan ufak ve yüksek olmayan şeyleri paylaşıyorum yardım alma amacıyla.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Arkadaşın temkinini anlıyorum ancak konuya hakim olmamasından kaynaklanıyor, sebebini zaten açıkladım. İsteyene kendi natal haritamı da atarım, nefertitiye attım da zaten.
Sizin tercihiniz tabi bu, kim ne diyebilir? Harita kişinin özelliklerini ortaya çıkarıp, öngörüler içerdiği ve muhtemel gelecekle ilgili bilgiler verdiği için kişisel ve özel bilgiye giriyor benim kanaatimce. Haliyle herkesin görebileceği bir yere harita koymak bana göre yanlış. Dm olsaydı özelden atacaktım size zaten. Ama yükselenimle dahi yorumladiniz 👏🏻👏🏻

makssenberg

Kayıtlı Üye
Harita kişinin özelliklerini ortaya çıkarıp, öngörüler içerdiği ve muhtemel gelecekle ilgili bilgiler verdiği için kişisel ve özel bilgiye giriyor benim kanaatimce. Haliyle herkesin görebileceği bir yere harita koymak bana göre yanlış.
Daha evvel dediğim gibi, yine altını çizerek söylüyorum bahsettiğimiz verilerin hiçbir işlevi yok.

Dm olsaydı özelden atacaktım size zaten. Ama yükselenimle dahi yorumladiniz 👏🏻👏🏻
Ücretle bile harita yorumlamıyorum, neptün konusunu merak ettiğimden sordum. Bu arada tam olarak astrolog sayılmam

Ogun

Banlı Kullanıcı
Arkadaşın temkinini anlıyorum ancak konuya hakim olmamasından kaynaklanıyor, sebebini zaten açıkladım. İsteyene kendi natal haritamı da atarım, nefertitiye attım da zaten.
Bazi sakıncaların olması, konuya hakim olup olmamakla alâkalı değil. Çok özel olması zaten bunu gerektirir; bir resimle neler oluyor misal...
Biraz mahremiyet olsaydı, bende haritamı size gösterebilirdim; bir arkadaş gördüğünde, "bir insanın doğum haritası olamaz bu" dediğinden beri merak içindeyim...

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Bazi sakıncaların olması, konuya hakim olup olmamakla alâkalı değil. Çok özel olması zaten bunu gerektirir; bir resimle neler oluyor misal...
Biraz mahremiyet olsaydı, bende haritamı size gösterebilirdim; bir arkadaş gördüğünde, "bir insanın doğum haritası olamaz bu" dediğinden beri merak içindeyim...
Ben de merak ettim haritanızı vallahi. Başka birşey demedi mi arkadaşınız?

Ogun

Banlı Kullanıcı
Ben de merak ettim haritanızı vallahi. Başka birşey demedi mi arkadaşınız?
Aslında bu işin uzmanı sayılacak biri baktı zaten önce o şaşırdı ve tabi bende şaşırdım ve ben zaten anlamam. Bir bayan,tesadüfen karşılaştığım ve arkadaş olduğum biri de bana bunu söylemiş ti. Ailesinden gelen bir medyumluk ve cadılık varmış bu yüzden fatfiz olup bu işlerden uzak durmuş.

Ogun

Banlı Kullanıcı
Aslında bu işin uzmanı sayılacak biri baktı zaten önce o şaşırdı ve tabi bende şaşırdım ve ben zaten anlamam. Bir bayan,tesadüfen karşılaştığım ve arkadaş olduğum biri de bana bunu söylemiş ti. Ailesinden gelen bir medyumluk ve cadılık varmış bu yüzden fatfiz olup bu işlerden uzak durmuş.
Pardon cümle hatası oluşmuş.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Defaatle söyledim yine söylüyorum, "bir resimle neler oluyor misal" benzetmesini yapmanız zaten konuya hakim olmadığınızı gösteriyor(Bu örneğin verileceğini tahmin etmiştim). Her an her saniye dünya üzerindeki her lokasyon için bir harita oluşuyor zaten, astro.com sitesini açarak bir lokasyon ve tarih sallayıp kendiniz de natal harita oluşturabilirsiniz. Bir kişiye ait örneğin isim gibi mahrem olmayan veya pc şifresi gibi çeşit çeşit mahrem bilgi olabiliyorken bunlardan sadece doğum günü ve yükselen bilmek bilen kişi tarafından iyi veya kötü niyet fark etmeksizin hiçbir işe yaramaz. Ve haritalar bir bütündür, astrolojiye inanmayanları beslemek istemem ama bir astrolog tanımadığı spesifik bir kişi hakkında işlevsiz olan çıkarım bile yapmak istese harita sahibini tanımıyorsa verim alınamaz. Tek yumurta ikizlerinin kaderi bile 180 derece zıt olabiliyor bunun sebebi göstergelerin bazılarının çift/çok başlı olması ve tüm göstergelerin tek yoruma indirgenememesi. Doğum haritaları yalnızca spesifik olarak bir kişiye özgü, özel değil, tarih tekerrür ediyor. Tanrıyı görmedim ama insanların zannettiği gibi biri olmadığını biliyorum.

Dediğim gibi ücretle dahi harita yorumu yapmıyorum çok beyin yorucu.

Ogun

Banlı Kullanıcı
Defaatle söyledim yine söylüyorum, "bir resimle neler oluyor misal" benzetmesini yapmanız zaten konuya hakim olmadığınızı gösteriyor(Bu örneğin verileceğini tahmin etmiştim). Her an her saniye dünya üzerindeki her lokasyon için bir harita oluşuyor zaten, astro.com sitesini açarak bir lokasyon ve tarih sallayıp kendiniz de natal harita oluşturabilirsiniz. Bir kişiye ait örneğin isim gibi mahrem olmayan veya pc şifresi gibi çeşit çeşit mahrem bilgi olabiliyorken bunlardan sadece doğum günü ve yükselen bilmek bilen kişi tarafından iyi veya kötü niyet fark etmeksizin hiçbir işe yaramaz. Ve haritalar bir bütündür, astrolojiye inanmayanları beslemek istemem ama bir astrolog tanımadığı spesifik bir kişi hakkında işlevsiz olan çıkarım bile yapmak istese harita sahibini tanımıyorsa verim alınamaz. Tek yumurta ikizlerinin kaderi bile 180 derece zıt olabiliyor bunun sebebi göstergelerin bazılarının çift/çok başlı olması ve tüm göstergelerin tek yoruma indirgenememesi. Doğum haritaları yalnızca spesifik olarak bir kişiye özgü, özel değil, tarih tekerrür ediyor. Tanrıyı görmedim ama insanların zannettiği gibi biri olmadığını biliyorum.

Dediğim gibi ücretle dahi harita yorumu yapmıyorum çok beyin yorucu.
Bayım! Sürekli konuya hakim olmadığımı tekrarlıyorsunuz. Sanki sürekli konuya hakim olduğumu söyliyormuşum gibi...
Benim hakim olduğum ve sürekli birşeylerin hakimiymişim gibi yazılarımda bir görüntümü var???

Ben görüyorum. Ben aldıklarımın görücüsü ve yorumlamaya çalışan kendi halinde biriyim. Bunların kursu yok. Neyi tahmin ettiğinizin önemi de yok...
Gelelim resim olayına! burada okuduğum paylaşımlarla tahmin doğrultusunda edindigim bir fikir sadece, demek ki olabilme ihtimali var. Ayrıca, yaşamamış olduğu şeyler üzerine hiç kimse yaşamış gibi kesin konuşamaz bu bir. Üstelik yaşayan biri olarak ben bile kesin konuşamaz, nokta koyamaz ve virgül bırakırım; değil ki uzmanı olmadığım konuda hakim kesileyim...acaba kim hakim kesiliyor düşünmeli???

Hepsi bu.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bayım! Sürekli konuya hakim olmadığımı tekrarlıyorsunuz. Sanki sürekli konuya hakim olduğumu söyliyormuşum gibi...
Benim hakim olduğum ve sürekli birşeylerin hakimiymişim gibi yazılarımda bir görüntümü var???

Ben görüyorum. Ben aldıklarımın görücüsü ve yorumlamaya çalışan kendi halinde biriyim. Bunların kursu yok. Neyi tahmin ettiğinizin önemi de yok...
Gelelim resim olayına! burada okuduğum paylaşımlarla tahmin doğrultusunda edindigim bir fikir sadece, demek ki olabilme ihtimali var. Ayrıca, yaşamamış olduğu şeyler üzerine hiç kimse yaşamış gibi kesin konuşamaz bu bir. Üstelik yaşayan biri olarak ben bile kesin konuşamaz, nokta koyamaz ve virgül bırakırım; değil ki uzmanı olmadığım konuda hakim kesileyim...acaba kim hakim kesiliyor düşünmeli???

Hepsi bu.

Zaten cevabını verdiğim şeylerin tekrar gündeme getirilmesi ve cevabı tekrarlamam gerçekten sinir bozucu ve site chromeda açılmadığı için her seferinde iki saat firefoxun açılmasını bekliyorum. Temkininizi anladığımı söyledim, ucu bana dokunan cümleleriniz olduğu için kendimi savunma ihtiyacı duydum beni zan altında bırakmış oldunuz. Yersiz olduğunu zaten anlattım. Temkininizi belirtmenize de bir şey demedim ama temkinin altını doldurmadan uzattıkça uzatıyorsunuz ve onurlu biriyim beni kırıyorsunuz. Verecek cevabınız yoksa birbirimizin zamanını harcamayalım lütfen. Fotoğraf bile olmadan sırf nickname kullanılarak da kahır işlemi yapılabilir ama siz kalkmış bıçağı kullanan katil yerine bıçağın sapındaki plastiği üreten şirketi cinayete konu ediyorsunuz. Astrolojiyle ne alaka ne dava. Bu kadar paranoyaklık varsa neden bir foruma üye olup nickname kullanıyorsunuz derler adama. Hadi bilmiyordunuz diyelim öğrendiniz, bilgiler için teşekkür eder uzatmazsınız olur biter. Bu size son mesajımdır, yorumlarımız yerinde duruyor gören görür.

Ogun

Banlı Kullanıcı
Ben biriyle görüştüm ama site kuralları gereği isim vermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Majisyen, astral sehayat yapan, durugörü ve duruişitisi olan bir rüya yorumcusu ile görüştüm. Önce youtube den videolarıni izleyip instagramdan ulaştım ve gerçekten sıkıntınız varsa randevu verebilirim dedi. Anlatınca hemen randevu verdi. Rüya gördükçe bana yaz dedi, psişik yeteneklerimin olduğunu söyledi. Bir kaç kitap önerdi başlangıç için. Ben, bende birşeyler olduğunu hissediyordum ama anlamlandıramıyordum. Harita analizi de yaptırıp, o kişi de aynı şeyi söyleyince ben neyim şimdi demeye başladım. Daha önce de çok profesyonel bir Tarot okuyucusundan danışmanlık almıştım. Durugörün çok kuvvetli demişti. Ben yaşadığım şeylere bu kişiler sayesinde isim verebiliyorum artık ama nasıl olduğu ve nasıl geliştirebileceğim konusunda fikrim yok. Bir de her yerde herkese anlatamıyorum böyle şeyleri, deli diyorlar kolayından😀 size tavsiyem rüyalarınızı kimseye anlatmamanız. Gördükleriniz reelde oluyorsa ve hep kötü şeyler görüyorsanız sizde kalsın. İyi şeyleri de söylemeyin.

Zaten cevabını verdiğim şeylerin tekrar gündeme getirilmesi ve cevabı tekrarlamam gerçekten sinir bozucu ve site chromeda açılmadığı için her seferinde iki saat firefoxun açılmasını bekliyorum. Temkininizi anladığımı söyledim, ucu bana dokunan cümleleriniz olduğu için kendimi savunma ihtiyacı duydum beni zan altında bırakmış oldunuz. Yersiz olduğunu zaten anlattım. Temkininizi belirtmenize de bir şey demedim ama temkinin altını doldurmadan uzattıkça uzatıyorsunuz ve onurlu biriyim beni kırıyorsunuz. Verecek cevabınız yoksa birbirimizin zamanını harcambnmayalım lütfen. Fotoğraf bile olmadan sırf nickname kullanılarak da kahır işlemi yapılabilir ama siz kalkmış bıçağı kullanan katil yerine bıçağın sapındaki plastiği üreten şirketi cinayete konu ediyorsunuz. Astrolojiyle ne alaka ne dava. Bu kadar paranoyaklık varsa neden bir foruma üye olup nickname kullanıyorsunuz derler adama. Hadi bilmiyordunuz diyelim öğrendiniz, bilgiler için teşekkür eder uzatmazsınız olur biter. Bu size son mesajımdır, yorumlarımız yerinde duruyor gören görür.
Herkesin onuru vardır bayım; bu egoyla arpan boyu gidemessiniz ,sadece sinirlenirsiniz...resmen asılsız yükleniyorsunuz; ayrıca hakarete dönüşürdünüz ; şunu söyleyeyim son olarak, her şeye rağmen ben henüz onurunuzla oynamadım daha 🙂.......

Size sağlıklı günler diliyorum.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Herkesin onuru vardır bayım; bu egoyla arpan boyu gidemessiniz ,sadece sinirlenirsiniz...resmen asılsız yükleniyorsunuz; ayrıca hakarete dönüşürdünüz ; şunu söyleyeyim son olarak, her şeye rağmen ben henüz onurunuzla oynamadım daha 🙂.......

Size sağlıklı günler diliyorum.
Aaaaa konu nerelere gelmiş, birbirimizi suçlamadan, kırmadan fikir beyan edip bilgimiz dahilinde yardım istiyor ya da yardım ediyoruz bu platformda. Fikir ayrılıkları muhabbeti hoş kılar elbet ama suçlamalar, yaftalar, hakaretler uygun değil. Sizin mesajınız üzerinden yazıyorum ama uyarım sadece size değil.

Ogun

Banlı Kullanıcı
Aaaaa konu nerelere gelmiş, birbirimizi suçlamadan, kırmadan fikir beyan edip bilgimiz dahilinde yardım istiyor ya da yardım ediyoruz bu platformda. Fikir ayrılıkları muhabbeti hoş kılar elbet ama suçlamalar, yaftalar, hakaretler uygun değil. Sizin mesajınız üzerinden yazıyorum ama uyarım sadece size değil.
Bunu uyarı olarakmı almalıyım durum ortadayken...hadise ortada yazılanlar incelenirse...neyse🙂

pisipisipis

Kayıtlı Üye
@makssenberg Kendisini tanımam yazdıklarına baktığım da bu konularda bilgili biri olarak görüyorum ve yanlış anlaşıldığını düşüyorum iyi niyetinin de sanki kötü bir şeymiş gibi göstermeye çalışılmış.
@Ogun İyi niyeti farklı bir şekilde başka noktalara çekmenize gerek yoktu burada her kes bir birine yardımcı olmaya çalışıyor fikirlerini paylaşıyor sürekli olarak bilgi paylaşımı yapılıyor
Büyük bir aile gibiyiz
Burada bulunan çoğunun sorunları ve cevap arayan soruları var.
İnsanlara korku üflemeyin lütfen

Ogun

Banlı Kullanıcı
@makssenberg Kendisini tanımam yazdıklarına baktığım da bu konularda bilgili biri olarak görüyorum ve yanlış anlaşıldığını düşüyorum iyi niyetinin de sanki kötü bir şeymiş gibi göstermeye çalışılmış.
@Ogun İyi niyeti farklı bir şekilde başka noktalara çekmenize gerek yoktu burada her kes bir birine yardımcı olmaya çalışıyor fikirlerini paylaşıyor sürekli olarak bilgi paylaşımı yapılıyor
Büyük bir aile gibiyiz
Burada bulunan çoğunun sorunları ve cevap arayan soruları var.
İnsanlara korku üflemeyin lütfen
Korktuğunuz kısmı merak ettim??
Ve bazılarınızı tanımaya çalışıyorum; ve tanımaya başladım...benim açımdan güzel🙂