Rüya yorumunda yardımcı olabilir misiniz?

qamzee

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Bir kaç gece önce yattığım odadan rahatsız olup duvarıma Cevşen-ül Kebir muskası astım. Astığım gece rüyamda şöyle bir şey gördüm.
Yemek masasından iki parça beyaz peynir alıp evimizin tuvaletine giriyorum. Tuvalet alaturka usül tuvalet rüyamda, ve inanılmaz pis. Bu iki parça beyaz peyniri tuvalete atıp sifonunu çekiyorum. O sırada başka bir varlık olduğunu fark ettiğim bir el omzumdan bana dokunup beni duvara itti. Bu sırada uyanır gibi oldum gerçekte de bana dokunmuş gibi. Ancak sonra yeniden rüyaya çekildim sanki. Ev arkadaşlarımın ismini bağırarak tuvaletten misafir odamıza kadar olan koridorumuz boyunca koşmaya başladım. Sonra onlarında varlık olduğunu gördüm. Bana ne söylediklerini hatırlamıyorum. Sonrasında bir varlık beni kıyafetimin sırtından iki eliyle kavrayıp düşürüp geriye doğru hızla çekmeye başladı. Ve yine dokunuşuyla uyandım. Odamda (odama ikisini de aynı gün koydum) aynı anda "Gizli İlimler Ansiklopedisi" isimli iki büyük havas ilmi kitabıyla birlikte Cevşen-ül Kebir muskası vardı. Sebebi ikisini de o gün odama koyduğum için onlar olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Ancak fikirlerinize ihtiyacım var.

ruban

Kayıtlı Üye
Cevşen-ül Kebir el yazması olmadıgı için işe yaramaz peynirlere gelin ce Peynir rüya yorumunu okumaktasınız. Rüyada peynir görmek; zenginlige,gören hasta ise iyilesecegine,huzura,bekar biri icin evlilige,evli ve hamile bir kadin icin; cocuga,uzun ömre isarettir. hayal kirikligina isarettir. rüyada peynir, bekar icin nikahlanmaya, hamile olan hanim icin cocuga, artan mala ve uzun ömre isarettir. koyu sütten yapilan peyniri hamile kadinin görmesi, gebeliginden kurtulmasina isarettir. bazen peynir, rizik ve berekete, faiz karismis bir mala isarettir. peynir, rahatlikla beraber maldir. yas peynir, tabirde kuru peynirden hayirlidir. peynir, rüyayi gören icin hazir mal ve senenin bolluguna isarettir. denilmistir ki, kuru peynir, yolculuktur. yine denilmistir ki, bir kilo peynir onbin dirhem maldir. peyniri ekmege katik edip yedigini gören kimsenin gecimi güc ve cetin olur. denilmistir ki, peyniri Ekmek ve cevizle yedigini görmek, rüyayi görenin haline göre peynirin her kalibi yüz yahut bin dirhem maldir. bazen de peynir zillet ve meskenete, kurusu, yolculuga ve rizka, tazesi de kendi yerindeki rizka isarettir. Rüyada peynir yemek, is yasaminda kandirilmaya yorumlanir. Peynir görmek veya almak, erkekler icin ticarette büyük para kazancina isaret eder. Bekarlar icin evlilige, evli ve cocuklu bir kadin icin miras kalacagina işaretir varlık rahatsız ediyor sa bilmedigin şeyi okumucaksın hep eksik gizli ilimler hazinesi havas yerine büyü dolu bu da varlıkları uygulama yapman için devamlı vesvese verir benim odam da 20 ye yakın tılsım var bir kaçı gümüşten bu işi yapıyor san önlemini alcak sın ava gider ken avlanır sın

La-edri

Kayıtlı Üye
Süt ürünleri rüyada iyi amel dir, yani iyi niyet ve fiileriniz, fakat siz onlari tuvalaete atiyorsunuz, cok acik bir ruya bu. Cevsenden ziyade öteki kitapla alakali sizin bir tecrübeniz yok sanirim, size faydadan ziyade zarar getirecege benziyor.Kötü olan kitap degil yalniz, sizin tecrübesizliginizin size getirecegi sonuc daha cok.

qamzee

Kayıtlı Üye
Durumun teçrübesizlikle nasıl bağdaştırdığınızı anlamış değilim doğrusu. Sorumun tecrübesizliğimle iligisi olmadığı gibi yprumumu kendim yaptığım halde sizden bir yorum almaktı durum. Ancak hiç hoş olmadı durum. Takıldığım yer peynir değildi. Peyniri atmam yüzünden bana dokunan varlıktı. Cevşen-ül Kebir ben çocukken hazırlanan hocamızın yaptığı bir muskadır ayrıca. Arkadaşlar lüfen yargıyla yaklaşmak yerine sadece yardım edin. Kendi yorumumu yaptım elbet. Bu sitede tecrübe puanımın düşük olmasıyla tecrübesizliğim arasındaki bağdaştırma kadar saçma ki. İyi geceler diliyorum arkadaşlar. Lütfen sadece bir yorum katacak arkadaşlar, yorumla yardımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen...

wamp

Kayıtlı Üye
Ziyan ettiğiniz şeyler var. Kıymetini bilmediğiniz. Aslında farkındasınız ama ilahi işaret beklercesine ısrarlı bir ziyan. Hayatınızı gözden geçirin derim. Yıldızınız düşük olabilir havas ile pek uğraşmamanızı öneririm

Artemisia

Kayıtlı Üye
bildiklerini yada sahip olduklarını,kötüye kullanıyorsan uyarılmış olabilirsin,havas ile ilgileniyorsan ilgilenme derim.

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Bir kaç gece önce yattığım odadan rahatsız olup duvarıma Cevşen-ül Kebir muskası astım. Astığım gece rüyamda şöyle bir şey gördüm.
Yemek masasından iki parça beyaz peynir alıp evimizin tuvaletine giriyorum. Tuvalet alaturka usül tuvalet rüyamda, ve inanılmaz pis. Bu iki parça beyaz peyniri tuvalete atıp sifonunu çekiyorum. O sırada başka bir varlık olduğunu fark ettiğim bir el omzumdan bana dokunup beni duvara itti. Bu sırada uyanır gibi oldum gerçekte de bana dokunmuş gibi. Ancak sonra yeniden rüyaya çekildim sanki. Ev arkadaşlarımın ismini bağırarak tuvaletten misafir odamıza kadar olan koridorumuz boyunca koşmaya başladım. Sonra onlarında varlık olduğunu gördüm. Bana ne söylediklerini hatırlamıyorum. Sonrasında bir varlık beni kıyafetimin sırtından iki eliyle kavrayıp düşürüp geriye doğru hızla çekmeye başladı. Ve yine dokunuşuyla uyandım. Odamda (odama ikisini de aynı gün koydum) aynı anda "Gizli İlimler Ansiklopedisi" isimli iki büyük havas ilmi kitabıyla birlikte Cevşen-ül Kebir muskası vardı. Sebebi ikisini de o gün odama koyduğum için onlar olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Ancak fikirlerinize ihtiyacım var.

Degerli Kardesim,

öncelikle sectiginiz yazi stilinizi okumakdan dolayi cok zorluk cektim.
Kardeslerimizin verdikleri cevaplara ek olarak bende sahsen yasadigim birseyi eklemek isterim.
Gizli Ilimler Hazinesi adinda ki kitapda zamaninda bilincsiz (okudugumun ne anlama gelmedigini bilmeden) bir sekilde Ayetel Kürsi daveti yapmis ve yaklasik 2-3 gün sonra manevi uyari almisdim.
Bundan dolayi bu konulari biraz daha derin bir sekilde arastirip, yaptiklarimin uygun olmadigini, samimi bir Tevbe ile elimi bu konulardan cektim.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

qamzee

Kayıtlı Üye
Kitabı katiyyen kötü amaçlarla ya da davetleri kullanmak amacıyla edinmedim. Kitapları 3 senedir kullanıp içlerinden uygulama yaptığım gibi gayette tecrübeliyim. Yıldızım düşük değil hayır. Havas ilmiyle ek olarak ilgileniyorum. Ve bu çok uzun zamandır. Ancak bir kez bile uyarı almadım. Benim sormaya çalıştığım muskayla kitapları aynı daya koyduğum için kitap üzerindeki varlıklar rahatsız oluş olabilirler mi?

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Benzer bir rüya bende dün gördüm .Fakat cevşen yada herhangi bir kitap yoktu.Biraz bilinçaltı diyelim.
Rüyanız bence hayra alamet ,bereketli ve güzel şeylerle karşılaşacaksınız.Rüyada 3 harfli görmek çokta kötü bir şey değil.