Rüya içinde rüya sorunu ve kitlenme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayn

Kayıtlı Üye
konuyu ve gerekli bilgileri ''rüyagezgini'' isimli katılımcıyla analiz edebilirsiniz....

Suqernatural

Kayıtlı Üye
Bendede oluyor bir rüya görüyorum birden uyanıyorum sonra birdaha uyanıyorum rüya içinde rüya görüp uyanıyorum çok garip bi his gerçek gibi.

4

43887

Sevgili striker yaşadığın olayla iniltili olarak benzer olayları yaşamış insanların durumuyla ilgili bir kitap okuyordum sana da yardımcı olacağına inanarak yazmak istedim.Yazar (Yasemin-Ergun Candan) 19 yıllık araştırma şahitler ve belgelerle kaynak sunulduğunu anlatıyor…
Yer Ankarada Z.H 1996 yılında yaşamış rüyasından alıntıdır

11-12 gün öncedeydi.Rüyamda birileri tarafından boğazlandığımı görüyordum .Boğazım o kadar sıktılar ki öleceğimi sanarak yalvarmaya başladım.bu şahıslar beni ayağımdan bir ağaca astılar .Etrafımda dönüyorlardı .Beni bırakmaları için yalvarmaya başladım ,ama bırakmaya niyetleri yoktu,diğerleride onu uyarak ipi yaktılar .Yanan ip ayağımı da yakmaya başladı .Avazım çıktığı kadar bağırarak uyandım.Neyse rüyaymış dedim,ancak ayağımdaki sızı halen geçmemişti.sanki gerçekten yanmış gibi acıyordu .Yataktan kalkıp ışığı açtım,saat sabahın 3’ünü gösteriyordu,ayağıma baktığımda donup kaldım .Ayağımda ciddi bir yanık yarası vardı.Bu yaranın iyileşmesi için birkaçgün tedavi gördüm ..
araştırmacı : bu rüya birinci ve ikinci tür rüyalar sınıfına girer.Şuuraltı gücünün ne denli etkili olduğunu gözler önüne sermesi bakımından önemi büyüktür.Düşünce enerjisinin ,şuuraltından yansıyarak ,nasıl fizik beden üzerinde bile etki yapabileceğini göstermesi bakımından önemli görülen olaylardandır .
Düşünce enerjisi,tahminlerimizin üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.Düşüncelerinizle fizik maddeler üzerinde etkiler yapabilirsiniz,aynı zamanda fizik bedeniniz üzerinde olumlu olumsuz etkiler yapmanızda mümkündür.Bütün bunlar normal uyanık şuurunuzla yapabileceğiniz gibi ,uyku sırasında da yapabilirsiniz,hatta uyku sırasında çok daha kolaydır.Rüya sırasında yoğunlaştırılmış bir düşünce formu ,belirli bir süre fizik dünyaya yansıtılabilir .Yani siz düşünce gücünüzün oluşturduğu ‘fiziki bir form’ meydana getirebilirsiniz.meydana gelen bu maddeleşmiş form belirli bir süre sonra ,enerjisi tükeneceğinden kendiliğinden yok olur…
benim düşüncemde rüyalarınıza aksetmiş olan sıkıntılı halin fizik bedenine yansıması bu şekilde olmuş olmasıdır...sevgiyle...

çilekeş

Kayıtlı Üye
sizi anlıyorum kardeşim bu tür rüyaları bende yaşıyorum bazende rüyada iken kontnrol bendeymiş gibi istediğim istediğim gibi rüya devam ediyor beni korkutuyorlar ben kaçmak istiyorum ve kaçıp kurtuluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...