Ruh eşi,aşk ve melekler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba..Melekler konusu forumda mevcut ancak ben melekleri ruh eşini bulmak bu konuda rehberlik almak ,aşk konusunda meleklerden destek görmek amaçlı bilgi almak adına açmak istedim.Melekler konusunda drneyimlerim ve okuduğum kitaplar eşliğinde her geçen gün ilerleme kaydeden tecrübeye sahibim.Ancak sadece aşk ve sevgi üzerine melek rehberliği alıp ,bu konuda hayatı kolaylaşan yada ruh eşiyle buluşma sağlayan vs.arkadaşlarım varsa forumda paylaşımlarız olursa çok sevinirim.Yoluma ışık olursunuz ..
Fikrini ,tecrübesini paylaşacak herkese ve bu yazıya vakit ayırıp sadece okuyan herkesede teşekkür ederim.

Cruella

Kayıtlı Üye
Benim 5 yıllık ilişkim bitmiş hayatım mahfolmuştu herşeyden uzaklaşıp tek başıma istanbula taşındım çok mutsuzdum ümitsizdim bilmedigim bir şehirde 1.5 ay kaldım mucize beklemekten yorulup pes ettigimde yanlış durakta otobüsten inip bir kitap fuarına denk geldim son 15 tl kalmıştı yanımda tam çıkıyordumki bir kitap düştü yere meleklerle alakalı fakat o meşhur olan ticari kitap degil. Aldım ve iyiki son paramı o kitaba verdim. Başmelek Samuel ve pembe kuvars taşıyla önce kendimi sevmek için meditasyonlar yaptım ardından 5 yıllık ilişkime şifa çalışmaları yaptım. 1 hafta geçmeden bana bilet aldı geri döndüm içi sevgi doluydu gözleri sevgi doluydu. Çok mutluyuz ve yılbaşı günü evlendik. Melekler rüyamda yol gösteriyorlar, eşimin rahmetli annesi eşim icin mesajlar bırakıyor rüyamda. Dini inançları kuvvetli olmayan eşim bile artık meleklere inanıyor. Huzur ve mutluluk bizimle.

Çok güzel deneyim olmuş.. Mutluluk hep sizinle olsun :Angel_anim:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim 5 yıllık ilişkim bitmiş hayatım mahfolmuştu herşeyden uzaklaşıp tek başıma istanbula taşındım çok mutsuzdum ümitsizdim bilmedigim bir şehirde 1.5 ay kaldım mucize beklemekten yorulup pes ettigimde yanlış durakta otobüsten inip bir kitap fuarına denk geldim son 15 tl kalmıştı yanımda tam çıkıyordumki bir kitap düştü yere meleklerle alakalı fakat o meşhur olan ticari kitap degil. Aldım ve iyiki son paramı o kitaba verdim. Başmelek Samuel ve pembe kuvars taşıyla önce kendimi sevmek için meditasyonlar yaptım ardından 5 yıllık ilişkime şifa çalışmaları yaptım. 1 hafta geçmeden bana bilet aldı geri döndüm içi sevgi doluydu gözleri sevgi doluydu. Çok mutluyuz ve yılbaşı günü evlendik. Melekler rüyamda yol gösteriyorlar, eşimin rahmetli annesi eşim icin mesajlar bırakıyor rüyamda. Dini inançları kuvvetli olmayan eşim bile artık meleklere inanıyor. Huzur ve mutluluk bizimle.
İşte bu:)Mutluluğunuz daim olsun .Bu umut verici yazınız öyle iyi geldiki..Çok sağolun.Nickiniz bu yüzden pembe kuvars sanırım,bu da çok hoş.Hemen bi p.kuvars almak caizdir artık.Bide o düşen kitap hangi melek kitabıydı,çok merak ettim.Teşekkürler tekrar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ruh esimizi degil,suc ortagimizi bulmamiz gerekiyor :)

teknik67

Kayıtlı Üye
evlilikte ruh eşinizi bulamazsanız belanızı bulursunuz .aman dikkatli karar verin. yoksa caferin çilesi filmine dönersiniz.

Anael Zan

Kayıtlı Üye

Hangi kkitap olduğunu merak ettim ?

Rahent

Kayıtlı Üye
Çalışmanızı özelden paylaşabilir misiniz rica etsem?

NormaSis

Kayıtlı Üye
Kitabı bende çok merak ettim özelden bilgi verirseniz mutlu olurum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...