Ruh dokunuşu?

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Sevgilimle ruh dokunuşu adında bi teknik keşfettik. Zor zamanlarımda bana sarıldığında hissedebiliyorum. Ve şuan da kollarımda uyuyor. Bu tekniğin genel adını bilen var mı? O başka şehirde ben şeytanların şehri istanbuldayım. Cevaplarsanız sevinirim :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İstanbul suç oranının en yüksek yaşandığı yer. Ve sevmiyorum. İnsanları çıkarcı

Çok kalabalık olduğu için öyle, sonuçta onlardan uzaydan gelmedi ki, başka şehirlerdeki insanlar da bencil, nankör ve çıkarcı. İstanbul en azından güzel bir şehir, yani boş vaktinde kafa dağıtmak için uygun, gezmek rahatlatır orada, buradaki gibi daraltmaz :D

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Çok kalabalık olduğu için öyle, sonuçta onlardan uzaydan gelmedi ki, başka şehirlerdeki insanlar da bencil, nankör ve çıkarcı. İstanbul en azından güzel bir şehir, yani boş vaktinde kafa dağıtmak için uygun, gezmek rahatlatır orada, buradaki gibi daraltmaz :D
Kötü insanlara denk geldiğim için öyle diyom çaktırma. İnsanların suçu yok benim kabahatim. Lakin insanları tepeme çıkaran da benim...

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu tekniğin bir adı var mı bilmiyorum ama "ruh dokunuşu "tabiri şık olmuş. Çok fazla imaje etmeye gerek yok. Kalp cakrası bağlı olan iki ruh düşündükleri anda birbirlerinin yanında olabiliyor. Hafif bir esinti gibi geldiğini anlayabilirsin o kişinin.
Kokusunu duyarsın, dokunusunu hissedersin,koynunda uyursun. Ruhun onun ruhunda dinlenir ,huzur bulursun.Onun kalbini hissetmeye çalış,önce kendi yüreğinde bir sıcaklık duyacaksın sonra ne zaman istersen onun kalbini iki avucunda tutabilir kalbini okşaya bilirsin. Ne güzel aşık olmak,aşkın hiç bitmesin.
Daha ileri de gidebilirsiniz,gerçeğinden farksız hatta gerçeğinden daha güzel şeyler paylaşabilirsiniz.

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Bu tekniğin bir adı var mı bilmiyorum ama "ruh dokunuşu "tabiri şık olmuş. Çok fazla imaje etmeye gerek yok. Kalp cakrası bağlı olan iki ruh düşündükleri anda birbirlerinin yanında olabiliyor. Hafif bir esinti gibi geldiğini anlayabilirsin o kişinin.
Kokusunu duyarsın, dokunusunu hissedersin,koynunda uyursun. Ruhun onun ruhunda dinlenir ,huzur bulursun.Onun kalbini hissetmeye çalış,önce kendi yüreğinde bir sıcaklık duyacaksın sonra ne zaman istersen onun kalbini iki avucunda tutabilir kalbini okşaya bilirsin. Ne güzel aşık olmak,aşkın hiç bitmesin.
Daha ileri de gidebilirsiniz,gerçeğinden farksız hatta gerçeğinden daha güzel şeyler paylaşabilirsiniz.
Ben elendim. Ben düştüm. Ben kalkamadım. O nası yorum beh ? ruh dokunuşu ismini ben buldum. Birden aklıma düşüverdi :) ayrıca ikimizde çoook aşığız ve evlenmeyi düşünüyoruz :)

Özgür Psişik 28/34

Kayıtlı Üye
Geceye şöyle veda etmek istiyorum.
İyi geceler, soğuk havada ve dünyada kalbimi ve ruhumu sıcacık yapan poğça suratlı kurtum ❤???