reenkarnasyon varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu durumda Mutlak Gerçeğe ulaşma konusunda önemli bir adım atmış oluyorsunuz. Ben bebek bir ruh olarak deneyim ve tecrübelerinizi merak ediyorum. Hangi bilgilere ulaştınız? Önceki ve şuanki hayatımımdan öğrendiklerime göre şöyledir diyebilir misiniz? Ama bu bilgiler dünyevi olmasın lütfen, ayağını yorganına göre uzat, bugün ki işini yarına bırakma gibi. Çünkü bunlar dünyevi bilgiler bunlara ihtiyacım yok. Bunları ben zaten bu hayatta yaşadığım süre zarfında öğrendim, ikinci bir hayata gerek duymuyorum. Bana sonrası lazım. Bana O lazım. Nasıl O? Bahsedebilir misiniz bana biraz O'ndan. O'nun gerçekleri neymiş? Neler öğrenebildiniz?

Tam neyi anlatmamı istediğinizi anlamadım.
Ama kendime dair bildiklerime dair neler öğrendiğimin
bir kısmını anlatayım bilgi olsun diye.

Edindiğim bilgiler bana aralıklı süreler içinde geldi.
Bu hayatımın 9. hayatım olduğunu öğrendim önce.
Sonraki zamanlarda 2 geçmiş yaşamıma hayatıma dair bilgi edindim.
Sonraki zamanlarda diğerlerine dair bilgiler geldi.
Halen bilgisine ulaşamadığım 2 hayat var.
7 hayatımda neler yaptığımı 1 yıl gibi bir süre içinde parça parça öğrendim.

Her hayata dair genel bir bilgi edindim.
Yani o hayatta ne iş yaptım, nasıl görünürdüm.
Evlendim mi? Çocuklarım var mı gibi bilgilere sahibim.

Bunlar hariç yeryüzünde şuan toplamda kaç yıl yaşadığımı biliyorum.
Şu kadar yıl şu kadar gün yaşadım diye kesin bir tarih verebilirim.

1 hayatımda beraber olduğumuz kişilerin şuan ben gibi
hayatta olduklarını biliyorum. Nerde yaşadıklarını da biliyorum.
Ama gidip tanışacak cesaretim tabi ki yok.

Genel olarak nası yaşadım, nasıl öldüm gibi genel bilgileri
biliyorum. Daha özel bilgilerde zaman içinde belki öğrenebilirim.

9 hayatın içerisinde önemli sadece 2 hayat var.
Gerisi fakir, sıradan üzücü bir şekilde biten hayatlar.

Daha ayrıntılı özel şeyleri anlatamıcağım.Bunları çok özel
kişilerle dahi paylaşmadım. Burda yazmam uygun olmaz.

Geçmiş hayatlarımı bilmeden önce; o zamanlarda iyi şeyler olduğunu sanardım.
Anlatmak istemememin nedeni üzücü şeylerle dolu olması.

Benim hayatlarımda hep genç ölmüşüm.Kiminde hastalık, kiminde öldürülmüşüm.
Bir keresinde 20 yaşında hamileyken öldürülmüşüm.
En uzun yaşadığım hayatta 35 yıl yaşamışım.
Yani toplasan hepsini 1 tane düzgün hayat etmiyorlar.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Geçmiş hayatlarımı bilmeden önce; o zamanlarda iyi şeyler olduğunu sanardım.
Anlatmak istemememin nedeni üzücü şeylerle dolu olması.

Benim hayatlarımda hep genç ölmüşüm.Kiminde hastalık, kiminde öldürülmüşüm.
Bir keresinde 20 yaşında hamileyken öldürülmüşüm.
En uzun yaşadığım hayatta 35 yıl yaşamışım.
Yani toplasan hepsini 1 tane düzgün hayat etmiyorlar.

Umarım şimdiki hayatınızı gönlünüzce ve dolu dolu yaşarsınız :)
Sormak istediğim de şuydu; sürekli reenkarne olmamızın amacı ne, neyi öğrenmemiz gerekiyor ve bu öğrenilmesi gerekenlerden birazını öğrenip kavrayabildiniz mi? Merak ettiğim bu.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Umarım şimdiki hayatınızı gönlünüzce ve dolu dolu yaşarsınız :)
Sormak istediğim de şuydu; sürekli reenkarne olmamızın amacı ne, neyi öğrenmemiz gerekiyor ve bu öğrenilmesi gerekenlerden birazını öğrenip kavrayabildiniz mi? Merak ettiğim bu.

Bunun cevabını kendi dini inancım doğrultusunda cevaplayacağım.
Hayatta deneyimleyecek o kadar çok hayat dersi var ki.
Mesela zengin,fakir,güzel,çirkin,katil,makdül,anne,çocuk,kadın-erkek olmak.
Zenci,beyaz,Çinli,Türk olmak. Ateist olmak,müslüman olmak,cadı olmak gibi
dinsel ve spiritüel seçenekler de.

Yaşamadığımız birşeyi bir sonraki hayatta yaşayacak şekilde bir sonraki
hayat için bir kontrat, kader anlaşması yaparak doğdumuza inanıyoruz.

Ayrıca önceki hayatların iyi ve kötü yanlarının , bir sonraki hayatlarımızı da
etkilediğine şahsi fikrimce inanıyorum.

Mesela önceki hayatta bir adam öldürdük. Bir sonraki hayatta da biri
bizi öldürüyor. Önceki hayatta köle taciri olan; sonraki hayatta köle oluyor.

Kendi öğrendiğim bilgilere göre ilk hayatımda kendimi aşan, haddimi bilmez
şeyler yapmışım. Bu hayat önemli bir kişi olduğum hayat.

Sonraki 8 hayatta da bunun karması yani etkisi beni takip etmiş.
Şuanki hayatımda kötü olmasının yine o hayat yüzünden olduğunu düşünüyorum.

Şimdi başka inançta olan arkadaşlar öte alemde sorgu sual, cennet cehennem
konularına hepten aykırı olduğumu düşünmesinler.
Reenkarnasyon olayı buna engel değildir bence.

Hani bir sorgu günü varsa yaşanan tüm hayatların günahını ve sevabını
ölçmek tartmak Yaratıcı için zor olmasa gerek.
Dünyada çektiğimiz acılar, ödeşmeler bu süreçten düşülüp,
yine cennet cehennem gibi biryerlere gidecek olabiliriz. En son ne olacağı kısmını
kimse bilemez. Herşey olabilir.

Salick

Kayıtlı Üye
Onceki hayatini merak edenler icin bir uzmanin esliginde gecmis hayata donus hipnozu onerebilirim. Hatta her turlu psikolojik ve saglik sorunlarinda basvurabileceginiz bir yontem.Sorunu gecici olarak iyilestirmektense , sorunun baslama noktasini kesfetmenize ve kokten bir cozume ulasmanizi saglar. Ben normal hipnoz dersinde, kucuklugunde haksiz bir yargilamayla karsilasan arkadasimin icinde tuttugu , kendisine zarar veren ofkeyi atmasina yardimci olurken, birden onceki hayatina gecis yapti.Ayni sokakta oturan bir bayanla onceki hayatinda kardes olduklarini kesfetmesine tanik oldum.Bu tecrubeyi yasadigim icin kendimi cok sansli hissettim.Alternatif tibbin gelecegi hipnozda diyorum.Kilo verme, sigarayi birakma, fobilerden kurtulma gibi bir cok programlarin basarilarin sahidiyim.Nicin gecmis yasamlarimizi hatirlamak icin hipnozu kullanmiyalim, diye dusunuyorum.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Hipnoz geçmiş yaşam için güzel bir yöntem.
Ama herkesin buna maddi imkanı veya ortamı olmayabilir.

Geçmiş yaşamı öğrenme hakkında biraz ipucu vereyim
kendi başınıza ücretsiz yapabileceğiniz:

1. Zaman içinde tekrarlayan aynı ve mantıksız rüyalar.
Bende bu süreç rüyalarla başladı.
Yani kişinin kendini eski bir zamanda görmesi,alakasız bir
yerde görmesi şeklinde olabilir. Normal bir hayattan etkilenmeden
olmadan görülmesi mantısız olan şeyler.
Bir kere görüp geçilirse önemsiz. Ama haftalarca, aylarca aynı türden
bir rüya görüyorsanız bu bir işaret.

2. Bu hayatta bir neden olmamasına rağmen mantısız korkular ve fobiler.
Yani bu hayatta bir köpek sizi ısırdı diye fobi edinirseniz bu normaldir.
Ama zeplinden, hiç görmediği halde bir yırtıcı hayvandan aşırı derecede
korkular olması geçmiş yaşan izi ve anısından dolayı olabilir.

Bir örnek vereyim; peynirden korkan ünlü bir kadın var.
Bu kadının korkusu geçmiş yaşamda peynir çaldığı için
bir mahsene kapatılıp açlıktan öldüğü için olabilir.

Veya görmediği bir hayvandan aşırı korkan kişi;
geçmiş yaşamında o hayvan tarafından öldürülmüş olabilir.

3. Bir olaya, bir ortama mantısız yere aşırı tepki vermek,aşırı korkmak
veya çok aşırı sevmek.
Doğaya aşık insanların önceki hayatlarında doğa içinde
bir yaşam sürmüş olma ihtimali çok yüksek.

Veya diyelim ki bir insan karanlıktan ödü patlıyor.
O kişi geçmiş yaşamında karanlık mahzenlerde veya odalarda
kapatılmış olabilir.

4. Doğum lekeleri, izleri, vücutta olmaması gereken anormallikler.

Önceki yaşama dair iz olması şart değil. İz olmaması yaşamadınız anlamına gelmez.
Ama eğer böyle bir iz varsa bu sizi çok etkileyen bir eski yaşamın izidir.
Şimdikinden bir önceki olur mu bilmem ama; sizde derin bir iz bırakan bir hayatın
izidir.

Kendimden örnek veriyim; bana hamileyken katledilmek çok üzüntü vermiş sanırım.
Bende nedensiz yere kalpte sıkışma,ağrı oluyordu çocukluğumdan beri.
Kalple ilgili sorunumsa hayatım boyunca olmadı.
Şimdi biliyorum ki kalbimden bıçaklanarak öldürülmüşüm.
Ve fiziksel bir izim de var vücudumun biryerlerinde.

Bu anlattıklarım; geçmiş yaşamını araştırmaya hazır olanlara bir rehber olsun.
Ama sizi uyarmalıyım; bazı şeyleri öğrenmek hiç hoşunuza gitmeyecek.
Öğrendikleriniz uykularınızı kaçırabilir. İyi şeyler kadar kötü şeylere de hazır mısınız?
Kesin emin olmadıkça pek de tavsiye etmiyorum.

anaksunamun

Kayıtlı Üye
Tam neyi anlatmamı istediğinizi anlamadım.
Ama kendime dair bildiklerime dair neler öğrendiğimin
bir kısmını anlatayım bilgi olsun diye.

Edindiğim bilgiler bana aralıklı süreler içinde geldi.
Bu hayatımın 9. hayatım olduğunu öğrendim önce.
Sonraki zamanlarda 2 geçmiş yaşamıma hayatıma dair bilgi edindim.
Sonraki zamanlarda diğerlerine dair bilgiler geldi.
Halen bilgisine ulaşamadığım 2 hayat var.
7 hayatımda neler yaptığımı 1 yıl gibi bir süre içinde parça parça öğrendim.

Her hayata dair genel bir bilgi edindim.
Yani o hayatta ne iş yaptım, nasıl görünürdüm.
Evlendim mi? Çocuklarım var mı gibi bilgilere sahibim.

Bunlar hariç yeryüzünde şuan toplamda kaç yıl yaşadığımı biliyorum.
Şu kadar yıl şu kadar gün yaşadım diye kesin bir tarih verebilirim.

1 hayatımda beraber olduğumuz kişilerin şuan ben gibi
hayatta olduklarını biliyorum. Nerde yaşadıklarını da biliyorum.
Ama gidip tanışacak cesaretim tabi ki yok.

Genel olarak nası yaşadım, nasıl öldüm gibi genel bilgileri
biliyorum. Daha özel bilgilerde zaman içinde belki öğrenebilirim.

9 hayatın içerisinde önemli sadece 2 hayat var.
Gerisi fakir, sıradan üzücü bir şekilde biten hayatlar.

Daha ayrıntılı özel şeyleri anlatamıcağım.Bunları çok özel
kişilerle dahi paylaşmadım. Burda yazmam uygun olmaz.

hımmm.. Peki biz daha önce yaşadık mı yaşamadık mı nasıl öğreneceğiz? Yani bir yöntemi, formülü var mı bu işin?

Yazdıklarını şimdi okudum .. İlginç..Mesela ben böceklerden aşırı derecede korkuyorum ve hayvanlardan da hiç bir hayvana dokunamam, kediye, köpeğe balığa bile. Yani ne bileyim öle işte...Gece garip rüyalar görmüyorum ama bazen çok karışık rüyalar görüyorum. Karman çorman herkeste olabilir bu. :S Bir de bazen hayatımda hiç bulunmadığım tuhaf, karanlık bir mutfak görüyorum. Tahta sandalyeler var ve sürekli yağmur yağıyor, çok puslu bir şehir orada çok mutsuz olduğumu hissediyorum.. Bu mutfak nereden aklıma takıldı bilmiyorum .. Sizce ben daha önce yaşamış olabilir miyim? ?

Nyx

Kayıtlı Üye
Bakın dejavu ve reenkarnasyon farklı şeylerdir ama insanlar bunu hep yanlış anlar. Reenkarnasyon diye birşey yok çünkü ben dinime göre yaşarım ve Kur'an'da böyle birşey geçmiyor. Dejavu ve reenkarnasyon üzerine yaşanılan şeyler tamamen kollektif bilinç ile alakalıdır.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bakın dejavu ve reenkarnasyon farklı şeylerdir ama insanlar bunu hep yanlış anlar. Reenkarnasyon diye birşey yok çünkü ben dinime göre yaşarım ve Kur'an'da böyle birşey geçmiyor. Dejavu ve reenkarnasyon üzerine yaşanılan şeyler tamamen kollektif bilinç ile alakalıdır.
İşte mesele de bu. Siz dininize, düşüncelerinize, inançlarınıza göre yaşarsınız, diğerleri ve bende öyle. Size göre reenkarnasyon yok, bana göre de yok ama onlara göre var. Bu yüzden ben ispatlama çabasına gitmiyorum, karşımdakinin de bu çaba içine girmesini istemem çünkü insanlar düşüncelerini bazı şeyleri yaşayıp görmeden tecrübe etmeden değiştirmezler. Yine de herkesin hikayesini, duygularını, düşüncelerini, yaşadıklarını dinlemeyi severim. Benimle paylaştıklarınız için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Her biriniz benim için önemlisiniz. Bana kattıklarınız için size minnettarım. Umarım bende size bazı şeylerde katkılarda bulunabiliyorumdur. Sevgilerimle.

anaksunamun

Kayıtlı Üye

Ne alaka Kuran'da reenkarnasyon yok diye birayet mi var?? Ben kaçırdım mı bunu acaba? :euro: Ben öyle bir şey görmedim, iki kez okudum kuranı ama.. Biliyorsan ayeti ve suresiyle berabe,r buraya yazar mısın bizde öğrenelim. :D Bilip bilmeden, yorum yapmayın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
hımm yazdıklarını şimdi okudum .. ilginç..mesela ben böceklerden aşırı derecede korkuyorum ve hayvanlardan da hiç bi hayvana dokunamam kediye köpeğe bile bakığa bile yani ne bilim öle işte...gece garip rüyalar görmüyorum ama bazen çok karışık rüyalar görüyorum karmançorman herkeste olabilir bu :S birde bazen hayatımda hiç bulunmadığım tuhaf karanlık bir mutfak görüyorum, tahta sandalyeler var ve sürekli yağmur yağıyor çok puslu bir şehir orda çok mutsuz olduğumu hissediyorum.. bu mutfak nerden aklıma takıldı bilmiyorum .. sizce ben daha önce yaşamış olabilirmiyim? ?

Böcekler ve hayvanlara karşı korkunuzun nedeni bu hayat veya
çocukluğunuzda olan birşey mi öncelikle bunu biraz araştırın.
Örnek vereyim benim teyzem çocukken üzerine kedi atmış bir tanıdık.
O zaman bu zaman tüylü hayvanlara, tüylü tokalara dahi dokunamazdı.
Kendinizi gördüğünüz mutfak, yağmur yağan bir zaman
işte bu geçmiş yaşamınızdan bir kesiti hatırlıyor olma ihtimaliniz yüksek.

Geçmiş yaşamı bulma konusunda yol gösterdim ama şudur diyemem.
Hipnoz bakan o uzmanlard diyemez.
Kişi kendi yaşamını kendi hisleri doğrultusunda kalbine sorarak bulabilir.
Bu konularda dış insanları bir yana bırakın. Ruhunuzda kalbinizde bunu bilecek
güç ve bilgelik var. Yani cevap dışarda değil yine sizde.:)

Çınar

Kayıtlı Üye
ne alaka Kuranda reenkarnasyon yok diye bi ayet mi var?? ben kaçırdım mı bunu acabaa:euro: ben öle bişe görmedim iki kez okudum kuranı ama.. biliyosan ayeti ve suresiyle beraber buraya yazarmısın bizde öğrenelim :D heheoheheo bilip bilmeden yorum yapmayın plss

Reenkarnasyon vardır diye bir ayet var mı peki? Adet vererek Kuran-ı Kerimi şu kadar okudum demeyeceğim ben, yine de rastlamadığımı söylemem yeterli. Ebcetle hesap ederek bir şeyler ortaya atanlar oldu ama pek tutmadı sanırım. Reenkarnasyon olsaydı ve bilmemizi isteseydi Yaratıcı, neden bir yerlere şifreleyerek sotelesin ki bu bilgileri?
Açın olan dünyadan sonra yaşamın var olduğu ve hesap gününün geleceğidir.

la79

Kayıtlı Üye
Reenkarnasyon vardır ve süreklidir, sadece fiziksel doğum ve ölümle sınırlı değildir. Ruhun tekamülü reenkarnasyonla gerçekleşir ve reenkarnasyon demek, sonsuz zaman dilimi içerisinde sürekli doğup ölmektir. Bu sayısız kere tekrarlanır çünkü ruhun tekamülü ve yolculuğu esnasında, üst boyutlara geçebilmesinin yegane yolu budur. Bu bakımdan doğum ve ölüm yoktur, sadece boyutlar arası seyahat vardır ve bir boyuttan diğerine geçmek, doğum-ölüm kavramlarının karşılığıdır. Bu sebeple yaşam-ölüm arasındaki boyut sınırı, fiziksel ölüm gerçekleşmeden aşılabileceği gibi fiziksel ölüm gerçekleştiği halde aşılamayabilir de.

((ex))

Banlı Kullanıcı
İnsanın yeniden doğup ,ölmesi ve takrardan dünyaya gelmesine inanıyorum ki bu Kur'anda da yazıyor; Siz ölüydünüz sizi ben dirilttim ve yine öldürüp dirilteceğim diye yazıyor.. Ama bu reenkarnasyonmu onu bilmiyorum. Aslında çoğu gerçekler saklanıyor bunu biliyorum.. Kimse doğru düzgün bilgi vermek istemiyor.. Reenkarnasyondan çok daha ilginç olayların olduğunu ben hissediyorum Kİ, sizlerinde bunu hissetiğine eminim..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bu tapinagi 2 ay önce tv,de gördüm.heryer fare dolu ve reportaji yapan kisi cok kötü koktugunu söyledi.burada fareler ve insanlar özellikle giderek fareler ne yerse onlarda yiyorlardi.cocuklar,bebekler yerlerde fare pisligi icinde emekleyerek oynuyorlardi:willy_nilly:

maiela

Banlı Kullanıcı
reenkarnasyon var ben bilmem kaçıncı hayatımı yaşıyorum önceki yaşantımı biliyorum diyenlere soruyorum

nasıl biliyorsunuz önceki yaşantınızı? diğer sayfaları okuduğumda reenkarnasyona inanan arkadaşlardan bazıları önceki yaşantılarını ve ayrıntılarını ÖĞRENDİM şeklinde yazmışlar. merak ediyorum nasıl öğrenmişler??

Nyx

Kayıtlı Üye
ne alaka Kuranda reenkarnasyon yok diye bi ayet mi var?? ben kaçırdım mı bunu acabaa:euro: ben öle bişe görmedim iki kez okudum kuranı ama.. biliyosan ayeti ve suresiyle beraber buraya yazarmısın bizde öğrenelim :D heheoheheo bilip bilmeden yorum yapmayın plss

Dinime göre yaptığım bir açıklama, kimseye kendi inancımı ve görüşümü açıklamak zorunda değilim. Nasıl böyle bir düşünceye vardığımı söyleyim Kuran'da öldükten sonra Cennet veya Cehennem'e gideceğimiz yazıyor da ondan. Kuran'ı iki kere okumanız birşeyi değiştirmez, isterseniz on kere okuyun, Kuran'ın ayetlerini doğru bir şekilde açıklamak için insanın bu işe yıllarını verip ustalaşması lazım. Bence siz Kuran'da reenkarnasyon ayetini bulmayı denemeden önce kendinizi bulup insanların görüşlerine saygı duyun.

mehmet970

Kayıtlı Üye
Ben bazen yaşadığım bir anı öncede yaşamışım gibi hissediyorum :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
İnancım gereği ilk olarak şunu söylemek isterim ben şu an hayattayım diyelimki bilmem kaç yıl öncede dünyadaydım
bu iki yaşamımın birisinde çok iyiyim birisinde çok kötüyüm hesap aleminde ben hangi hayatıma göre yargılanıcam ? Allah bana nedicek ? sen kötülük mü ettin sen iyilik mi ettin dicek ? bu durumda yaratıcı bile çaresiz kalır (haşa )

Ben bir bilim makalesinde şöyle bişey okumuştum hatırlıyabildiğim kadarıyla söyleyeyim mesela örnek vermek için diyorum 2.000 yıl önce ahmet diye birisi yaşıyor onun soyundan yüzyıllar sonra ben geliyorum onun soyundan olduğum için onun yaşadığı bazı anıları ben kendimde hissedebiliyormuşum
bu genlerle alakalı bir meseleymiş
ayrıca insanın yaşadığı şeyler enerjisel olarak hisler duygular vs. evrene dağılırmış ve bazı insanlara gelirmiş bunlar,bu evren kısmındaki anlatıyı tam hatırlıyamadıgım için biraz karışık anlatmış olabilirim ama makaleyi bulabilirsem paylaşırım
ben bu bilimsel açıklamalar ışığında reenkarnasyon'a inanmıyorum

Birincisi aslında reenkarnasyon inancına göre zaten ölüp bir sonraki hayata doğana kadar ki olan evrede bir hesap süreci oluyor. Ama bu diğer dinlerdeki gibi kaynar ateşlere atılma ya da yakılma gibi olmuyor. Öldükten sonra ait olduğunuz ruh gruplarındaki rehberlerle birlikte geçirmiş olduğunuz yaşamın bilançosunu çıkarıyorsunuz. Çok fazla negatif tercih yapmışsanız vicdan azabı şeklinde bir azap çekiyorsunuz ki gerçekten vicdan azabı derin bir azaptır. Reenkarnasyon inancında defalarca bedenlenmenin amacı ruhun tekamülüdür yani son enkarnasyonunuzda zaten ruh tekamüle erer ve ölümden sonra özle birleşir yani bir daha enkarne olmaz. Bazen bir hayatta yaptığınız hataları sonraki hayatta telafi etmeniz gerekir.

Reenkarnasyona inanıyorum. Ve hatta karşılaştığım bazı insanların önceki yaşamlarda olduğunu hissediyorum. Bir ders almam gerektiğini bazı karşılaşmaların karmik yüklü olduğunu hissedebiliyorum. Ek olarak sene 2008 de İstanbul'a ilk taşındığımda muazzam paranoid bir süreç geçiirdim. Sürekli birileri beni öldürecekmiş hissi ve korkusu vardı ve hayatımda bunu gerektirecek hiçbir durum yoktur. Regresyon terapisi yapan birine gittim ve sezdiklerimi anlattım. İlk seansta kendimi gördüm yine kadındım ve üstümde yeşil renkli bir kazak vardı ve muhtemelen 1900 lü yılların ortasıydı boynumda haç vardı. Bir evin (ki daha önce hiç görmemiştim) en üst katından merdivenlerle dışarı çıktım. Evin dışına sonra silah sesi geldi ve transtan çıktım. Muhtemelen önceki hayatımda öldürülmüştüm. Ergenlik yıllarımda sürekli olarak genç bir kadının bir hıristiyan tabutuna gömüldüğünü görürdüm. Ve yetişkinlik hayatım boyunca hiç yeşil kazak giyinmeyi sevmezdim. Bir iki yeşil kazak almıştım dolabımda bulunsun diye bir kaç kez giyindim ve her giyindiğimde çok kötü hissederdim. Regresyon seansından sonra neden yeşil renk kazak giyinince kendimi çok kötü hissettiğimi anladım.

desperado_kedi

Kayıtlı Üye
İslamiyette böyle bişey yok ben müslüman olduğum için inanmıyorum ama diğer türlü değerlendirme sana kalmış

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
nasıl bir tapınakmış ya ,
bu yorumunu okuyunca , ve resmi görünce , tüylerim diken diken oldu.
o çocuğu o farelerin içine nasıl bırakıyolar,
yav bari , koyun , kuzu, kuş , kelebek yerine döndüklerine insansalardı, bula bula farelerimi buldular.
acayip tiksiniyorum bu hayvanlardan

İnsan olarak bedenlenmiş bir ruh daha sonra hayvan veya bitki bedeninde enkarne olmaz. Bu geriye dönüştür ki amaca terstir. Reenkarnasyona inanmakla birlikte Hintlilerin bu inanışlarına katılmıyorum. Kitap ismi önermek yasak değildi sanırım yazarın ismini anımsamıyorum ama Ruhların Kaderi ve Ruhların Yolculuğu isimli iki kitap var aynı yazara ait. Yazar bir regresyon terapisti ve kitapta yaptığı seansları aktarıyor. Reenkarnasyonu ister kabul etsin ister reddetsin herkese okumayı şiddetle tavsiye ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...