Psişik olaylarla ilgili bilgisi olan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

menolly

Kayıtlı Üye
Merhaba. Yanlış yere yazıyor olabilirim, hatta bahsedeceğim şey psişik bile olmayabilir çünkü bu konuda gerçekten hiçbir bilgim yok. Son 3-4 aydır iyice her şeyi içime atar oldum. Sinirlensem, üzülsem de ne bir tepki veriyorum, ne en ufak bir duygu belirtisi gösteriyorum. O zamandan beri de tuhaf (bana göre tuhaf) şeyler iyice artmaya başladı. Mesela çok çok sinirliyken birkaç kez durup dururken bulunduğum ortamdaki ampul patladı. Bir arkadaşın elindeki kolyeye bakmak istemiştim bir kez, ama gerçekten o kolyeye dokunmak istiyordum. İzin vermedi, birkaç saat sonra kolye kopmuş. En değerli eşyamı elindeki çayı dökmemek için düşürüp kıran ve bir özür bile dilemeyen adamın elinde bardak çatlamış elini yakmıştı. Bunun gibi şeyler oluyor sürekli. Düşününce, çocukluğumdan beri olurdu arada sırada ama umursamazdım hiç. Son zamanlarda artmaya başlayınca, gerçekten benimle ilgili olduğunu düşünmeye başladım. Ben ne kimseye zarar gelsin istiyorum, ne çevremdeki şeylere. Ama bir şekilde oluyor ve durduramıyorum, nasıl yapacağımı da bilmiyorum. Belki de ben öyle olduğuna inandığım için benimle ilgisi varmış gibi geliyor ama yine de bilgisi olan var mı diye sormak istedim...

greatangel

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla insanlar enerjileriyle bazı şeyler yapabiliyorlar sudaki cismi hareket ettirme, yumtrtayı dik tutma gibi siz de kötü durumlar yaşadığınızı ve içinize attığınızı söylüyorsunuz ve dikkatinizi verdiğiniz şeylerin zarar gördüğünü söylediniz bence içinizdeki birikmiş negatif enerjiyi yönlendiriyorsunuz bu durumdan olabilir

Saprohil

Kayıtlı Üye
Negatif enerji yönlendirmekle ilgili bu.İster istemez yönlendiriyorsun.Bunu engellemek içinde sevgi yumağı olmak,insanları çok sevmek gerekli.İçine attığın dertler,sıkıntılar hep birikir ve negatif bir enerjiye dönüşür.Senin içinde enerji kaynağı var yani.Dışa vurursan harcarsın o enerjiyi öfkelenirsin,sinirlenirsin böyle oldu mu da içinde bırakmaz.Sana tek önerim sevgi yumağı bir insan ol.Sinirlendirirlerse de bağır.Susup oturma.Utanıyorsun,çekiniyorsun insanlara söylemeye biliyorum ama insanlar sessiz gördüklerini daha çok kırarlar,daha çok üstüne gelirler.İçinde de negatif enerji birikir.Hep sessiz sakin insanlar sonraları ya güçlü bir şahsiyet olup,kitle katliamlar yapıyorlar ya da cinayet işliyorlar.Yani iyi değil böyle olman sesini çıkarmasını bil,sessiz olma,sosyal ol.Hakkını koru,söke söke al.Almazsan,şerefini de kaybedersin insanların gözünde.

Bağır,çağır at enerjini.Delirirsin ben söyleyeyim de sana,insan içine ata ata psikolojisi bozulur.Milletin kara kaşına kara gözüne acıyıpta sessiz kalma.

menolly

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, tavsiyelerinize uymaya çalışacağım. Forumda baya gezindim de, eğer bunları yapabiliyorsam, belki biraz üstüne gidersem telekinezi vs. şeylerde başarılı olabilirim. Meditasyona başlamayı düşünüyorum, rahatlarım da hem... Tekrar teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...