Psi pet

minormemo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben psi pet yapacağım ama bir şeyden korkuyorum.
Bu psi pet aslında bir cini yanımıza çağırma olabilir mi? Cinlerle falan uğraşmak hiç iyi değildir yani...

Clavery

Banlı Kullanıcı
Öyle bir şey olacağını sanmıyorum.Çünkü enerjiyle oluşturduğun bir şey.Sonuçta o bir enerjiden ibaret olacak.

Ayrıca böyle bir şey yani psi pet oluşturulabiliyor mu yapan oldu mu bilmiyorum.Yani böyle bir şey var mı yok mu gibi..

MİHRE

Kayıtlı Üye
Cin le ilgili olabileceğini sanmıyorum.Ama siz psi pet yapma aşamasındayken sizinle aynı ortamda bulunan bir cin varsa sizinle dalga geçmek isteyebilir belki.Bence kendinizi garantiye alıp, psi pet yapmadan önce bol bol Ayetel Kürsi okuyun. Ama psi pet yapabilmek için kişinin kendi enerjisini kullanmasını öğrenmiş olması gerekiyor, ve çok fazla enerji sarfediliyor..Her isteyen yapamaz bunu ya da yaptığını zanneder...;)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Psi pet terimi modern dünyanın uydurduğu bir terim. Burada bahsedilen mesele eski dünyada, üst düzey maji yöntemlerinden biriydi. Çok ciddi amaçlar doğrultusunda çalışmalar yapılırdı. Daha önce bu konu çok konuşulmuştu. Bazı tanrı ve tanrıçaların da kitlesel biçimde veya grupsal biçimde (üst düzey majisyenler) bu yöntemi kullanarak oluşturulduğuna dair bilgiler de vardır. Yani bu mesele bu kadar ciddidir. Astralde kuş, balık, köpek, unicorn, ejderha vs. vs. gibi şeyler Harry Potter benzeri filmlerde caziptir. Hayat ve kainat ise Hollywood filmi değildir. Bunları da biliniz.

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
Hayır kesinlikle cin çağırmıyor öyle yetenekleri yok .

minormemo

Kayıtlı Üye
Yorumlarınız için teşekkür ederim . Ben anneannemin yaşadığı deneyimlerden dolayı korkuyordum. Psi pet gibi değil de benzer işlerle uğraşıyormuş . Şimdi de sağda solda cinler görüyormuş . İşte yolda yürürken kadının birine senin ismin (adsfas) mi? (asdasd) de mi oturuyorsun evinizin önünde (adfa) ağacı var mı diye her şeyi biliyor.Nereden biliyorsun diyorum kulağıma sesler geliyor diyor. Bir kere sevdiğim kızın özelliklerini bana tarif etmişti , en son adını bile söyledi ...

Ama gece aşırı korkuyla uyanmalar, garip garip şeylerle konuşmaları oluyormuş.