Psi Ball (Enerji Topu)

masper

Kayıtlı Üye
bende işte onu diyorum nasıl fırlatacağız yani ben yanlışmı yapıyorum bi onu açıklayın beklediğim yardım bu

Guven

Kayıtlı Üye
Hevesinizi kırmak istemem ama psiball fırlatılmaz. Bu teofiziğe aykırı. Elinizdeki enerji akışını kontrol edip yoğunlaşabilirsiniz, hissetiğiniz top elinizdeki kutupların titreşiminden kaynaklanır. Bunu ya bir insana yada bir kanala aktarılabilir biryere fırlatılamaz. Bir düşünün duvara fırlattığınız enerji sonra ne oluyor? Enerji asla yok olmaz, duvardaki psiball lekeleri olası gelmiyor. Bunu yapabilen biri varmı dünyada ? Veya varsa içimizde öyle birisi hemen müridi olabilirim. Bence streetfigter ve pokemon neslinin fantastik ürünüdür, naçizane görüşüm tabiki saygılar.

fakeupload

Kayıtlı Üye
Ben bazen yapıyorum bazen yapamıyorum yaptıgımda pet yaratmaya calısıyorum olmuyor.

Peti yaptıgımızı nasıl anlayacağız?

canmert196

Kayıtlı Üye
Şimdi psi ball bir enerji topudur, sen enerji topunu yaptın ama görmek için yoğun meditasyon çalışmaları yapman gerek. Sen bu topu atmak fırlatmak ıstıyorsun, ilk başta top üzerindeki enerjinin yoğunluğunu arttırmak zorundasın. Yoğununluğun arttığını hissedersin ve fırlatmak için ilk önce psi ball ı uzun süre hakimiyetinde tut. Sonra yavaş yavaş fırlatmaya geçersin ve renk vermekten bahsediyorsun, görme kısmından sonra açtığın konuların altına yardım mesajını yaz ama elementlerden birini verebilirsin bunu yapmak için. Psi ball ı girdap gibi düşün ve o elementi içine çekiyor olduğunu imgele.

bol sans :)

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Fiziksel olarak atıyormuş gibi yapabilirsiniz yada elinizden hızla gittiğini imgeleyin.

canmert196

Kayıtlı Üye
Sonuclari nasıl oldu bakardıysanız paylaşın fırlatip naptiniz?

Katarina

Kayıtlı Üye
ya daha halen fırlatamadım sorun bendemi ya :( renkte veremedim

Sevgili telekinezilevitasyon;

Allah aşkına fırlatın şu topu artık ta sitede bu konuyu bir daha görmeyelim.Adınızı görünce tek aklıma gelen top ve fırlatma oldu :D:D

Bu konuda bilgim yok olsa inanın yardımcı olucam fırlatmanıza :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ben yapıyorum da, renk veremiyorum. Lütfen yardım edin :D

İstediğiniz rengi imajine edeceksiniz, yani hayal edeceksiniz. Sonraları psi balla odaklanarak, gözünüz kapalıyken 3. göz bölgesine yani iki kaşınızın arasına bakarak hayal edin. ( göz kapalıyken sanki içerde göz kapağınızı açıyor gibi o bölgenize bakmaya çalışın) zamanla istediğiniz renkteki psi ball görünebilir. Ancak sabır ve bol egzersiz gereklidir. Görmeseniz dahi ellerinizde tuttuğunuz topun renkli olduğunu düşünmeniz bile yeterlidir. Fırlatırken attığınız topu görmeseniz bile attığınıza inanın, unutmayın niyet ve düşünce en büyük güçtür.

Bu arada forumda açmış olduğunuz aynı konuyla ilgili sorular silinecektir. Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

masper

Kayıtlı Üye
Evet anladım, ben sadece fırlatmayı hayal edemiyorum. Ama nasıl diyeyim, şunu anladım. Özetle fırlatmak yada fırlatmayı hayal etmek sadece enerjiyi nesneye aktarabilmek için bir araç.. Ben topu avucumda yaptım ama nesneye yöneltirken elimden bir şey çıktığını düşünmeden aktarıyorum nesneye. Enerjiyi ve ne kadar boş kafa ile yaparsam bunu o kadar iyi sonuç oluyor :) Fırlatmayı düşünmek sadece araç, sadece elimizde psiball umuzu tuttuğumuzda orada, elimizde bir enerji tuttuğumuzu ve nesneye yönlendirmeyi gerçekten istememiz gerek yanlış mıyım ??? :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Evet anladım, ben sadece fırlatmayı hayal edemiyorum. Ama nasıl diyeyim, şunu anladım. Özetle fırlatmak yada fırlatmayı hayal etmek sadece enerjiyi nesneye aktarabilmek için bir araç.. Ben topu avucumda yaptım ama nesneye yöneltirken elimden bir şey çıktığını düşünmeden aktarıyorum nesneye. Enerjiyi ve ne kadar boş kafa ile yaparsam bunu o kadar iyi sonuç oluyor :) Fırlatmayı düşünmek sadece araç, sadece elimizde psiball umuzu tuttuğumuzda orada, elimizde bir enerji tuttuğumuzu ve nesneye yönlendirmeyi gerçekten istememiz gerek yanlış mıyım ??? :)

Doğru anlamışsınız:) Ancak iki elinizin arasında yaptığınız psi ball u düşünmeden aktarmak yerine, elinizdeki enerji topunu attığınızı, imaj etmeseniz bile düşünün.

ennzaf

Kayıtlı Üye
Ben yapamiyorum. Ama yapmayı çok istiyorum :/ yardım eder misiniz?