Pass out-Brain Orgasm [Detaylı Anlatım]

makine22

Banlı Kullanıcı
# Alıntı değildir kendi araştırmaların sonucunda oluşturduğum konu'dur.

Pass out veya diğer adı ile Brain Orgasm (beyin orgazmı) olarak bilinen bu yöntem aslında 1-2 yıl önce türklerde bayıltma taktiği olarak kullanılıyordu ama akciğere bastırıp direk oksijen gittiğinde birşey yaşamadan direk bayılıyor , zevk alamıyordu. Beyin orgazmı Kendin nefesini tutarak yavaş yavaş beyine oksijen gittiği için halisünasyon , hayal görme , gözde kararma ve çok tutarsanız bayılıyor zaten yani pek farkı yok. Türklerde bulunmasının ilk şekili "semt oturuşu" adı verdiğimiz şekilde bir çocuğun oturup nefes alması ve bir anda kavga çıkıp akciğerine darbe almasıyla bayılmışır sonra tekrar tekrar bunu deneyerek youtube , facebook vb. paylaşım sitelerinde paylaşıp başka türlü denemelerle ortaya çıkmıştır. Sonra yabancı ülkeler nasıl bulmuş o konuyla bilgim yok fakat brain orgazmı geliştirmişlerdir.

Brain Orgasm (beyin orgazmı) uygulanışı ;

Kişi semt oturuşu şeklinde [Altta Resimi Var] biyere dayanmadan çömelir , çömelmiş pozisyonda ağızdan derin derin nefes alıp verir. (Hızlı Şekilde oksijen almak önemli değil , çok nefes almak önemli) 40 saniye boyunca bol bol ve alabildiği kadar nefes alıp verir birden ayağa kalkar nefesini tutabildiği kadar tutar ve oksijeni beyine itmeye çalışır. Beyinde yüksek oranda oksijenin kana karışması ile kişi bilincini yitirip beyinde orgazm , alkol , sentetik uyuşturucuların
Ve hayal görme vb. etkilerine benzeyen kısa süreli etkiler oluşur.

Semt oturuşu ;

At7cj-ACAAItpwF.jpg

Uyarı ;

Yumuşak zeminde ve sizi düştüğünüzde yaralayacak köşelerden uzak yapınız. Tek başına yapmayınız
-kişi kısa süreli bilinç kaybı yaşamaktadır buda düşme ve yaralanmalara neden olabilir, bu sebeple dikkatli olun ve size yardımcı olacak kişiler ile yumuşak zeminde ve bir (sağlık sorununuz yok ise) deneyebilirsiniz.

Volar

Kayıtlı Üye
Acaba bir zararı ve tehlikesi var mıdır?Bir de siz denediniz mi fikriniz ne.

asterix

Kayıtlı Üye
Düşüp bayılıp kafa travmasına neden olabilir,epileptik krize neden olabilir :(

ariel

Kayıtlı Üye
Küçükken bunu çok yapardım. Bana hiçbir zararı dokunmadı. Deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Evet dediklerinde haklı ama beni bayıltanlar olmuştu ve çok da güzeldi. Bayılıyorsun 3-5 saniye sonra uyanıyorsun ve değişik oluyor. Hepsi 5-10 saniye kafa güzelliği yaşatıyor. Çömelmeyi hiç denemedim yanımda birisi olurken deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler :)

Not: Gençler kesinlikle yapın, gençken böyle şeyler daha bi eğlenceli oluyo :))

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet dediklerinde haklı ama beni bayıltanlar olmuştu ve çok da güzeldi. Bayılıyorsun 3-5 saniye sonra uyanıyorsun ve değişik oluyor. Hepsi 5-10 saniye kafa güzelliği yaşatıyor. Çömelmeyi hiç denemedim yanımda birisi olurken deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler :)

Not: Gençler kesinlikle yapın, gençken böyle şeyler daha bi eğlenceli oluyo :))

Üyeleri teşvik etmemelisiniz. Bu teknik sağlığa çok zararlıdır.

Bayılma,beyin kanaması( evet beyin kanaması olabilir.), Yere düşme vb. gibi zararları vardır. Kısaca sağlığa çok zararlıdır.
Kişi 40 saniye boyunca nefes alıp verdikten sonra bir anda ayağa kalkıp nefesini tutarsa kanın sıkışmasından dolayı beyin kanaması olabilir.Bundan dolayı ölüm de olabilir.
Kapatılması gereken bir konu.

HYUNDAI

Kayıtlı Üye
Üyeleri teşvik etmemelisiniz. Bu teknik sağlığa çok zararlıdır.

Bayılma,beyin kanaması( evet beyin kanaması olabilir.), Yere düşme vb. gibi zararları vardır. Kısaca sağlığa çok zararlıdır.
Kişi 40 saniye boyunca nefes alıp verdikten sonra bir anda ayağa kalkıp nefesini tutarsa kanın sıkışmasından dolayı beyin kanaması olabilir.Bundan dolayı ölüm de olabilir.
Kapatılması gereken bir konu.

İşin bu tarafını hiç düşünmemiştim

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
sarhoşluk veren herşey haramdır !!!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sarhoşluk veren herşey haramdır !!!

Hadi tamam zararlı diyebilirsiniz,ölüm tehlikesi var diyebilirsiniz. Ama forumda herkesin dininin Müslümanlık olmadığını bildiğiniz halde gelip buraya haram gibi şeyler söylemenizin anlamı ne ? Mutlu mu oluyorsunuz ? Forumda her dinden kişi vardır.Ve burada haram,günah gibi şeyler tartışılmaz.

STiNG44

Kayıtlı Üye
hiç bi zararı yok çocukken yapardık bunları paylaşım için teşekkürler :) bu arada semt oturuşu kelimesi baya hoşuma gitti :D

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Denemeyin arkadaslar 2 gündür kafamın agrısından duramıyorum..

makine22

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar beyin kanaması ile ilgili hiç bir bilgim olmadı sadece bazıları aşırı nefesini tuttuğunda
bayılmalar gerçekleşiyor bu bilinç kaybı sırasında yazdığım önlemleri alırsanız başka hiç bir zararı
dokunmayacağını düşünüyorum. Bizim semt de 30 - 40 kişi kullanıyor bir zararı olmadı şuana kadar.

- Ve sadece oksijen beyin yeni algıladığı için verdiği bir tepkiden ibaret diye düşünüyorum.
- Birde mesela hapşurduğumuz zaman ses yapmasın diye ağzımızı burnumuzu kapatırsak
vücutta basınç yapması ile beyin kanaması gerçekleşir , buradaki oynayan rolü ise eğer oksijeni
çok kuvvetli basınlı şekilde beynimize itersek beyin kanaması gerçekleşir o kadar basınçta kendimiz
oluşturamayacağımızı için çok etkisi olmaz.

Tabi herşey sizde biter eğer sizi etkileyeceğini düşünüyorsanız denemeyin !

makine22

Banlı Kullanıcı
Bizim burda semt oturuşu diyorlar :D googleye yaz hep böyle
oturuş tarzları çıkar :D

makine22

Banlı Kullanıcı
[video=youtube;iz56amLxxSU]http://www.youtube.com/watch?v=iz56amLxxSU[/video]

Yetkililerin bunu konuma eklemesini istiyorum.

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Kesİnlİkle katilmiyorum bu olay tamamen beyİn hÜcrelerİne zarar verİyor ve allah korusun ÖlÜme sebeb ola bİlİr tansİyon dÜŞÜrmekten baŞka hİÇ bİrŞey degİldİr kesİnlİkle tavsİye etmİyor paylaŞimida Çok zararli buluyorum