öz güvenim yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anık

Kayıtlı Üye
benim kendime olan öz güvenim sıfır çok çekingenim utangaçım da bunlardan kurtulmak istiyorum bunun icin blne yapmalıyım

wwwiiitttccchhh

Kayıtlı Üye
Ben bu sorunumudan dolayı daha yeni psikolojik yardım almaya başladım bence sende bir denemelisin....

La-edri

Kayıtlı Üye
Sosyallesin, ilk dönemde cok zorlanacaksiniz fakat zamanla göreceksinizki özgüveninizde artislar olacak.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
EFT yapmanızı öneririm size önce sorununuzu belirliyorsunuz sonrasında ise sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalar yapıyorsunuz.
Buradan nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz
LİNK: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=41049

buna dair anlamadığınız birşey olursa eğer konuda bunu sorarsanız size mutlaka yetkili kişiler cevap vericeklerdir
eğer bunu yapmak zor gelirse ki bence hiç zor değil ozaman normal olumlama çalışmaları yapabilirsiniz.Bu konudada bilgiler var sitede.

anık

Kayıtlı Üye
EFT yapmanızı öneririm size önce sorununuzu belirliyorsunuz sonrasında ise sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalar yapıyorsunuz.
Buradan nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz
LİNK: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=41049

buna dair anlamadığınız birşey olursa eğer konuda bunu sorarsanız size mutlaka yetkili kişiler cevap vericeklerdir
eğer bunu yapmak zor gelirse ki bence hiç zor değil ozaman normal olumlama çalışmaları yapabilirsiniz.Bu konudada bilgiler var sitede.

çok teşekkür ederim hemen çalışmaya başlayacağım.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
çok teşekkür ederim hemen çalışmaya başlayacağım.
Bir kaç çalışma yaptıktan sonra pratikte kendinizi deneyin bakalım nekadar ilerleme kaydetmişsiniz diye :) Zaten çalışmaya başladığınızda kendiliğinden yönlendirir sizi.
dualarım sizinle umarım biran önce umduğunuza kavuşursunuz.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
En profesyonel ve doğru yardımı bir psikologtan alabilirsiniz. Psikologlar sadece deli doktoru değildir ki delilikle bir alakasının olduğunu da düşünmüyorum psikologluğun. Bu sorunun altında bilmediğimiz başka bir şey yatıyor olabilir. Benim fikrim bir psikoloğa danışmanız yönünde.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Savunma mekanizmalarınızın yeniden derlenmesi gerekiyor.Kendiniz veya bir uzman.Problem özünde ne kadar basite indirgenirse çözümü o kadar kolaylaşır bunuda unutmayın derim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kibirden, insanları küçümsemekten daha iyi duygular bunlar, kendine başkalarının gözünden bakmaya çalış, belki çok dost canlısındır. Karakterin sakindir belki, baskın olmayan kişiler daha kolay uyum sağlayıp daha çabuk dostluk kurarlar bence çok avantajlı bir durumdasın, kendini bol bol överekte durumun üstesinden gelebilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...